Як схуднути поступово і без шкоди для здоров’я

Дізнайтеся, як можна схуднути поступово. Ви побачите, що потрібно застосувати низку простих дій, які в довгостроковій перспективі принесуть результат.

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Коли ми хочемо скинути вагу, ми зазвичай хочемо отримати негайні результати. Проте це процес, який вимагає часу, наполегливості, сили волі та дисципліни. Дізнайтеся, як можна схуднути поступово.

Звісно, вам потрібно мати здорову дієту, яка містить не тільки необхідні поживні речовини для організму, але й рекомендовані кількості всіх груп їжі. Крім того, необхідно підтримувати рівень зволоження, щоб насолодитися справжнім оздоровленням.

Поради, щоб схуднути поступово

1. Навчіться глибоко дихати

Замість того, щоб дихати грудною клітиною, ви повинні дихати від живота. Ви побачите, як ця проста звичка допоможе вам схуднути.

Крім того, практикування цієї звички у вашому житті допоможе вам розвинути тонус живота. Це також допоможе вам поліпшити окислення мозку і оптимізувати всі функції тіла.

Ви можете починати своє глибоке дихання щодня протягом п’яти хвилин і поступово збільшувати тривалість.

2. Контрастний гарячий і холодний душ

Контрастний гарячий і холодний душ – ще один простий спосіб схуднути. Для цього вам потрібно наприкінці душу чергувати температуру води. Трохи холодної води, трохи гарячої води.

Це сприятиме схудненню, але це не єдина користь, яку контрастний душ надає для нашого здоров’я. Це також може бути дуже корисним для лікування таких захворювань, як аритмія, дистонія та гіпертонія на початковому етапі. Це також допомагає зменшити целюліт.

3. Хороший масаж

Хороші регулярні масажі є ще одним способом схуднути. Однак ви не повинні використовувати їх як ексклюзивний метод. Натомість їх треба використовуватися як додаткову міру.

Не пропустіть: Масаж 6 частин тіла, який дає неймовірний результат

Масажі допомагають розбивати жирові відкладення в організмі, збільшуючи кровообіг в області черевної порожнини та нормалізуючи кишкові рухи. Тому вони сприяють виведенню токсинів через дефекацію.

4. Жувальна гумка

Жувальна гумка є ще однією технікою, щоб схуднути поступово. Чому? Просто, ми жуємо, але насправді не їмо нічого. Так ми залучаємо як рот, так і мозок, а рівні тривоги зменшуються.

Найбільше рекомендуємо гумки, що не містять цукру. Ви можете вибрати гумки з м’ятою або евкаліптом.

5. Не забувайте пити воду

Іноді ми думаємо, що голодні, коли насправді ми просто хочемо пити. Це виявила команда дослідників. Річ у тім, що наше тіло створює ті самі сигнали, коли ми хочемо пити, коли ми голодні.

Через це ми часто плутаємо почуття голоду зі спрагою, тому що наше тіло потребує води.

Залишатися зволоженими – це ще один спосіб схуднути поступово. Чому? Тому що, збільшивши споживання води, організм зможе вивести більше токсинів, і це зменшує цифри на вагах.

Ми не рекомендуємо пити напої, на яких зазначений “низький вміст цукру” або інші дієтичні напої. Багато з них має ті ж складники, що й будь-який газований напій, і не дають організму жодних реальних переваг. Найкращим варіантом є мінеральна вода.

6. Піднімайтеся сходами

Так, хоча це може здатися дуже простим і не дуже ефективним, це один з найкращих способів схуднути. Малі форми фізичної активності, як-от підйом сходами за кожної нагоди можуть допомогти нам створити певне навантаження, і ми почнемо насолоджуватися вправами.

За даними дослідження, яке фінансується Національною науково-дослідною радою Кооперативного університету Колумбії, можна схуднути, якщо ви щоденно користуєтеся сходами. Звісно, це не має бути вашою єдиною формою фізичних вправ і вашою єдиною здоровою звичкою.

7. Поставте вище робочий стіл

Це може здатися трохи незручно, але велика частина компаній у Європі вже це спробувала. Люди працюють на підвищенні стосовно до рівня підлоги. Це допоможе нам спалити ще 50 калорій на день.

Отже, якщо у вас є можливість зробити це, спробуйте цей метод. Ви зможете скинути до трьох кілограмів на рік. І ми запевняємо вас, що це набагато зручніше, ніж ви думаєте. Спробуйте!

Дізнатись більше: Чому деякі люди набирають вагу швидше, ніж інші?

Часто нам важко докладати багато зусиль. Зрештою, непросто кинути наші погані звички. Хорошою новиною є те, що це цілком можливо. Отже, спробуйте!

Вам не потрібно голодувати, треба лише збалансувати свої порції та стежити за якістю продуктів. Також не потрібно тренуватися до виснаження, коли йдеться про фізичне навантаження. Натомість знайдіть трохи часу щодня, щоб рухатися і збагачувати організм киснем.

Це може вас зацікавити ...
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Супова дієта для швидкого спалення жиру

Супова дієта складається з неймовірно поживних страв, які прискорюють процес схуднення та допомагають спалювати жирові відкладення. Зверніть увагу, що всі супи, рецепти яких ви знайдете у цій статті, є корисними та безпечними для фігури, адже усі вони містять не більше 40 калорій на 100 грамів.  • Massompoor S.M. (2004). Unintentional weight loss. Shiraz E-Medical Journal.
  • Sumithran P., Proietto J. (2013). The defence of body weight: A physiological basis for weight regain after weight loss. Clinical Science.