Як видалити бородавки без рубців

Гель алое віра є дуже ефективним у лікування бородавки. Завдяки своїм властивостям, він прискорює процес загоєння шкіри, щоб запобігти утворенню рубців.
Як видалити бородавки без рубців

Останнє оновлення: 05 січня, 2019

Бородавки – це невеликі безболісні нарости на шкірі, які можуть з’явитися на будь-якій ділянці тіла, оскільки вони поширюються дуже легко.

Це лихо спричиняє один із багатьох типів вірусу папіломи людини, який складається з близько 70 підтипів. Після того, як людина інфікована, може пройти кілька днів або навіть тижнів, щоб невеликий наріст розвинувся на шкірі.

У більшості випадків ці нарости є доброякісними і не становлять загрози для здоров’я. Однак деякі з них можуть бути болісними та вирости до значних розмірів, що впливає на зовнішній вигляд шкіри.

Процес видалення бородавок є трохи складним, оскільки це вимагає часу і терпіння для результатів. Хороша новина в тому, що є кілька домашніх засобів, які справді корисні, тому що їхні властивості допомагають уникнути рубців.

Засоби, що лікують бородавки:

Картопля

картопля

Картопляний сік прискорює процес загоєння шкіри, щоб видалити бородавки дуже швидко.

Вказівки

 • Розріжте шматочок картоплі і втирайте його в бородавку кілька разів на день. Повторюйте цей процес кожного дня, поки не досягнете бажаних результатів.
 • Ви можете також зробити пасту з м’якоті картоплі. Нанесіть її на ніч і накрийте пов’язкою до ранку, щоб вона могла діяти, поки ви відпочиваєте.

Яблучний оцет

Кислота в цьому інгредієнті є активним з’єднанням, яке сприяє виведенню горбків, які з’являються на шкірі.

Крім того, він, як відомо, володіє потужною антибіотичною дією, що дозволяє швидше позбутися від вірусу, який викликає зміни в шкірі.

Вказівки

 • Промийте уражену ділянку водою та антибактеріальним милом.
 • Змочіть вату в натуральному яблучному оцті і накладіть на хвору ділянку, утримуючи її на місці за допомогою скотчу.
 • Залиште так на годину.
 • Повторюйте цю процедуру щодня.

Бананова шкірка

Бананова шкірка

Хоча її зазвичай викидають у відро для сміття, бананова шкірка містить поживні речовини, які можна використати в багато способів.

У цьому випадку її дія усуває цю проблему завдяки вмісту калію та саліцилової кислоти.

Вказівки

 • Візьміть бананову шкірку та відріжте від неї шматок, потім покладіть його на бородавку так, щоб біла внутрішня сторона стикалася зі шкірою.
 • Залиште так на декілька годин.
 • Повторюйте цю процедуру щодня, кілька разів на день.

Цибуля

Цибуля має противірусні та антибіотичні властивості, які можуть допомогти боротися з вірусом, який викликає бородавки.

Вказівки

 • Відріжте шматочок цибулі та втирайте його на уражену ділянку декілька хвилин. Повторіть це лікування як мінімум три рази на день для досягнення найкращих результатів.
 • Якщо вам буде зручніше, ви можете вичавити сік з цибулі та нанести його ватою, щоб він діяв вночі.
 • Краще спочатку перевірити цей спосіб, тому що в деяких випадках це може викликати роздратування шкіри.

Олія чайного дерева

Олія чайного дерева

Олія чайного дерева є популярною завдяки її сильній антибіотичній дії, здатній запобігти різним типам інфекції.

Було показано, що вона містить противірусні, антибіотичні та протигрибкові властивості, які можуть запобігти захворюванням шкіри та лікувати їх.

Вказівки

 • Придбайте олію чайного дерева в перевіреній аптеці та нанесіть 1-3 краплі на бородавку, яку ви хочете видалити.

Алое вера

Цю рослину цінують з давніх часів завдяки її антиоксидантним та зволожувальним властивостям, а також через її здатність лікувати різні шкірні захворювання.

Протягом багатьох років його використовували для видалення бородавок, тому що він прискорює процес загоєння шкіри, щоб запобігти утворенню рубців.

Вказівки

 • Добудьте гель зі стебла алое вера та скористайтеся ватою, щоб нанести його на бородавку. Накрийте пов’язкою і залиште діяти на ніч.
 • Повторюйте цю процедуру щодня перед сном для досягнення найкращих результатів.

Якщо через кілька днів немає ніякого прогресу або бородавка стає гіршою, треба проконсультуватися з лікарем для діагностики та лікування.

У дуже рідкісних випадках бородавка може виявитися насправді злоякісною пухлиною, але краще бути на 100% впевненими.

Це може вас зацікавити ...
Натуральні засоби від чорних цяток, бородавок і плям
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Натуральні засоби від чорних цяток, бородавок і плям

Щоб вивести плями, які досить часто з віком з'являються на руках, можна наносити натуральні засоби, такі як гель алое. Читайте більше.
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.