Як використовувати цибулю для загоювання шрамів

13 Січня, 2019
А ви знали, що цибуля допомагає шрамам загоюватись? Дізнайтесь більше у нашій статті.

Цибуля є чудовим овочем, що використовується по всьому світу в якості приправи для найбільш поширених, а також більш складних страв. Також цибуля має багато корисних властивостей та допомагає боротися з багатьма проблемами шкіри. У цій статті ми розповімо, як можна використовувати цибулю як засіб боротьби з післяопераційними шрамами та звичайними розтяжками.

Цибуля для покращення зовнішнього вигляду шкіри

Цибуля є ефективним засобом від шрамів завдяки своїй властивості відновлювати пошкоджену шкіруДля цього необхідно нанести на зони зі шрамами цибулевий екстракт. Цей екстракт стимулює вироблення колагену у місцях його нанесення, суттєво покращуючи вигляд шкіри у зоні ураження.

Ефективність цибулевого екстракту

Цибулевий екстракт є дуже ефективним при боротьбі з гіпертрофічними та келоїдними рубцями (рубці, що виникають внаслідок хірургічного втручання або травм і стають товстими та мають волокнисту структуру). Ви помітите результат через шість-вісім тижнів лікування цибулевим екстрактом.

Також читайте: 7 причин вживати куркуму у період менопаузи

Як приготувати цибулевий екстракт?

порізана цибуля

Для приготування цибулевого екстракту вам знадобиться:

 • дошка для нарізання
 • ніж
 • засіб для миття посуду
 • вода
 • лід
 • термометр
 • фільтри для кави
 • дистильована вода
 • сіль
 • дві миски середнього розміру

Спосіб приготування

Перш за все необхідно змішати три грами солі з 10 грамами засобу для миття посуду. Наріжте цибулю дуже маленькими шматочками, намагайтеся різати так, щоб шматочки були однакового розміру. Покладіть цибулю в одну з мисок. Потім додайте суміш солі із засобом для миття посуду та добре розмішайте.

Помістіть суміш на водяну баню приблизно на п’ятнадцять хвилин, потім помістіть у холодну воду, далі помішувати.

Ми рекомендуємо прочитати: Кокосова олія як натуральний косметичний засіб

Помістіть у блендер на п’ять секунд, а потім процідіть за допомогою фільтрів для кави (використайте другу миску). Рідина, що залишиться після того, як ви процідили суміш і є цибулевим екстрактом.

Для досягнення найкращих результатів, цибулевий екстракт необхідно наносити на рубцеві зони раз на день самостійно або змішаний зі зволожувальним кремом, або засобом для очищення шкіри, який ви зазвичай використовуєте.

Використовуючи цей продукт, необхідно бути обережним. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, ви можете роздратувати її та заробити контактний дерматит. Тому необхідно звертати увагу на реакцію шкіри і якщо помічаєте почервоніння або щось подібне, необхідно негайно припинити лікування. Якщо є така потреба, негайно зверніться до дерматолога.

 

 • Олексієнко Я. І., Шахматов В. А., Верещагіна О. П. (2014). Харчування та його вплив на здоров’я людини.
 • О. В. Кузьмінська, М. С. Червона. (2004). Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді.  Державний інститут проблем сім’ї та молоді.