Як вивести токсини з нирок

Перше, що потрібно зробити, щоб мати здорові нирки, це почати краще харчуватися.
Як вивести токсини з нирок

Останнє оновлення: 05 січня, 2019

Основна функція нирок – усунення відходів з організму (точніше, з крові) разом з сечею. Якщо уявити, що нирки – це фільтр для домішок, не слід забувати, що їх також час від часу потрібно очищати, не тільки для того, щоб вони могли далі працювати, але й щоб ми краще почувалися. Дізнайтеся з цієї статті, як вивести токсини з нирок.

Здорова дієта для очищення нирок

Необов’язково проходити дороге або складне лікування. Збалансована дієта дуже важлива для організму в цілому і допомагає уникнути надлишку токсинів у нирках.

Насамперед споживайте менше рафінованого цукру, жирів і білого борошна, якщо у вас високий рівень холестерину або діабет. Олії, зокрема оливкова, є чудовим джерелом хороших жирів. Слід використовувати цільнозернове борошно і коричневий цукор, мед або стевію для підсолодження.

нирки

Також слід уникати алкоголю, газованих напоїв, кави і магазинних соків, оскільки вони можуть мати руйнівні наслідки для здоров’я нирок. У той же час спробуйте усунути всі продукти, які містять занадто багато натрію (наприклад, ковбаси, консерви і фаст-фуд) і спробуйте готувати вдома, а не харчуватися в кафе. Ще одна цікава порада: не ставте на стіл сільничку, щоб «не спокушатися».

Лікарські трави, щоб вивести токсини з нирок

Як і у випадку зі схудненням, хорошої дієти не завжди достатньо. Вам знадобляться й інші засоби. У разі потреби очищення нирок дуже добре використовувати трави, які допоможуть усунути всі погані токсини, які накопичилися в організмі.

Слід додати у щоденні настої трави з протизапальними властивостями, які працюють через сечовивідні шляхи і допоможуть вивести сечу разом з токсинами. Однак слід пам’ятати, що якщо ви страждаєте на серйозні або хронічні захворювання нирок, не варто використовувати ці лікарські трави, або принаймні заздалегідь зверніться до лікаря, який спеціалізується на нирках (нефролог).

хворі нирки

Трави, які допоможуть очистити нирки:

Петрушка

Цю траву використовують у багатьох рецептах. Вона має безліч лікувальних властивостей, серед яких очищення нирок завдяки сечогінному ефекту. Петрушка зменшує накопичення токсинів і покращує здоров’я сечових шляхів в цілому. Спробуйте споживати якомога більше петрушки в сирому вигляді. Також можна приготувати настій з дрібкою листя.

Петрушка виводить токсини

Селера

Не лише рослина, але й її насіння має потужну сечогінну дію. Вона сприяє виробленню сечі і допомагає оптимізувати роботу нирок, щоб вони були здоровими і могли краще працювати.

Золотарник (Солідаго)

Цю рослину, яка трапляється в Північній і Південній Америці, використовували аборигени, щоб поліпшити здоров’я сечових шляхів, оскільки вона виводить токсини з нирок, а також із сечового міхура.

Вона також дозволяє оптимізувати роботу сечових шляхів. Золотарник має протизапальні і сечогінні властивості, і тому є чудовим помічником для очищення нирок і всього організму в цілому.

Гортензія

Корінь цієї рослини можна використовувати для очищення нирок природним шляхом, а також для поліпшення здоров’я сечового міхура.

Чай з кореня гортензії є одним з багатьох засобів, які використовують для усунення каменів у нирках, тому що він допомагає скруглити краї каменів (які дряпають і викликають біль), і це допомагає вивести їх із сечею. Крім того, це уможливлює кращий метаболізм кальцію, який зменшує ймовірність формування каменів у нирках.

Хвощ (польовий хвощ)

Фермери і садівники вважають його «бур’яном», але не викидають, якщо він виріс серед квітів. Хвощ має безліч лікувальний властивостей. Наприклад, це сечогінний засіб, який сприяє виробленню сечі і бореться із затримкою води. Він багатий на антиоксиданти, які захищають здоров’я нирок. Його можна вживати в складі настоїв.

Хвощ виводить токсини

Кульбаба

Це ще одна рослина, яку вважають бур’яном, але насправді її жовті та помаранчеві квітки дуже корисні. Кульбаба має сечогінні властивості і сприяє усуненню рідин і токсинів. Вона також покращує здоров’я печінки і нирок в цілому.

Береза

Насправді це дерево, а не трава, але слід про неї пам’ятати, тому що її кора пропонує деякі цікаві властивості для здоров’я нирок. Її використовували протягом багатьох років, щоб зменшити запалення в сечових шляхах. Вона багата на вітамін С. Для споживання потрібно приготувати відвар з кори та листя (зробити настій або чай).

Алтея лікарська

Корінь цієї рослини може бути дуже корисним для поліпшення здоров’я сечових шляхів. Це ідеальний сечогінний засіб який стимулює сечовипускання й усуває непотрібні речовини, які можуть накопичуватися в нирках.

Філантус нірурі

Ця рослина росте в Перу і її використовують для поліпшення здоров’я нирок. Інки застосовували її для лікування всіх видів інфекцій нирок і сечового міхура. Ця сечогінна рослина допомагає контролювати кров’яний тиск, знижує рівень глюкози в крові та руйнує камені в нирках. Вона також добре впливає на печінку.

Мучниця звичайна

Цю рослину часто використовують у разі сечових інфекцій. Це в’яжучий засіб, який може допомогти покращити роботу сечових шляхів та нирок.

Червона конюшина

Конюшина виводить токсини з нирок
Її також використовують для полегшення симптомів, пов’язаних з менопаузою.Це може вас зацікавити ...
Як вивести токсини після бурхливих вихідних
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як вивести токсини після бурхливих вихідних

Вам варто взяти до уваги декілька порад, які допоможуть вивести з організму токсини після переїдання та зловживання алкогольними напоями.


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.