Як вирощувати часник вдома

Як вирощувати часник вдома
Як вирощувати часник вдома

Останнє оновлення: 16 лютого, 2019

Особливий смак робить часник чудовою приправою для страв. Крім цього, він має багато різноманітних лікувальних властивостей. Насправді, часник регулює підвищений артеріальний тиск, а також не дає холестерину прилипнути до стінок артерії. Тому дуже зручно вирощувати часник у себе вдома.

Ви, ймовірно, запитуєте, чи дійсно варто зусиль пройти весь процес підготовки ґрунту, посадки та догляду за рослинами. Відповідь – так. Не тільки тому, що це здоровіше для вас, а тому, що це дозволить вам краще оцінити користь споживання натуральних продуктів.

Переваги вирощування часнику в домашніх умовах

часник

  • Ви матимете повну гарантію, що ваш часник не містить мінеральних добрив та токсичних речовин.
  • Робота над вирощуванням часнику або будь-якої іншої їжі – це цікава діяльність, незалежно від віку. Це навчає вас бути обережними та терплячими. Це також допомагає зняти напругу та навчитися зосереджуватися на моменті. Усе це покращує самопочуття.
  • Домашні продукти також мають вищу поживну цінність. Їхні вітаміни та мінерали не постраждали від спеціальних процедур, на відміну від багатьох продуктів, які ви знайдете в супермаркеті.
  • Запах часнику може викликати спогади про смачні страви та приємні моменти в колі друзів або сім’ї.
  • Вирощувати часник дешевше в довгостроковій перспективі. Безсумнівно, це дуже корисний спосіб заощадити гроші.
  • Коли ви зберете часник, у вас буде дуже свіжий продукт.

Що потрібно, щоб вирощувати часник вдома

як вирощувати часник вдома
Садити та збирати часник насправді дуже легко. Ви просто повинні переконатися, що він має достатньо сонячного світла і води (вам потрібно буде часто поливати, щоб зволожити ґрунт).

Перше, що вам потрібно зробити, – це купити головку часнику і відокремити зубчики, не знімаючи шкірку. Ви можете підготувати ґрунт із природним добривом. Якщо ви збираєтеся посадити часник у горщик, зробіть заглибини в ґрунті, де ви будете посадите зубчики.

Садіть зубчики на глибині близько 10 см. Ви повинні посадити їх на відстані 15 см один від одного. Кожен зубчик перетвориться на повну головку часнику.

Це справді так просто? Є багато моментів, які потрібно пам’ятати під час підготовки ґрунту. Нижче ми детально розглянемо кожен чинник.

Зауваження, перш ніж вирощувати часник

  • Найкращий час для вирощування часнику – це навесні або восени (у північній півкулі).
  • Якщо ви збираєтеся посадити його в горщик для рослин, він повинен мати об’єм не менше 3 літрів і має бути глибиною щонайменше 25 см.
  • Якщо ви збираєтеся посадити його у вашому саду, ви повинні зберігати грядки часнику на відстані приблизно 30 см. Так часник буде мати достатньо місця для росту, і рослини не зруйнують одна одну з самого початку.
  • Після того, як ви посадили часник, вам доведеться почекати півтора місяця до збору врожаю.

Щоб переконатися, що все вдасться, вам потрібен дуже родючий ґрунт. Тому ми рекомендуємо додати компосту (або гною, якщо ґрунт дуже легкий), щоб додати до землі поживні речовини.

Ми також рекомендуємо використовувати тільки натуральні мінеральні добрива, щоб забезпечити щільність ґрунту з високим вмістом (і якістю) поживних речовин.

Турбота про часник

Часник любить багато сонця та води. Тому ви повинні посадити його в місці, де він отримає багато сонце.

Щоб зберегти ґрунт вологим, знадобиться частий полив. Ви не повинні дозволяти землі стояти сухою, інакше ви загубите рослини.

Пам’ятайте, що кількість води, яка потрібна рослинам, також буде залежати від клімату та вашого розташування.

Якщо ви занадто сильно поливатимете рослини, можуть виникнути хвороби, але якщо ви дозволите ґрунту висохнути, ваш часник буде набагато меншим, а в крайніх випадках, не виросте взагалі.

Вирощування часнику вдома дуже просте, але потрібно пам’ятати про деякі аспекти, щоб у вас не виникло труднощів.

Це може вас зацікавити ...
Як вирощувати моркву в домашніх умовах
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Як вирощувати моркву в домашніх умовах

Можливо, у вас немає багато вільного місця вдома або ви не можете дозволити собі невеликий город, де можна вирощувати моркву, помідори або інші овочі.