Як залучити позитивну енергію до свого життя

Щоб залучити позитивну енергію, ми повинні навчитися відпускати минуле і зосередитися на теперішньому та майбутньому, оскільки лише ці два моменти ми можемо змінити. Ми всі переживаємо добрі та погані часи. Проте погані часи, здається, впливають на нас більше.
Як залучити позитивну енергію до свого життя

Останнє оновлення: 10 лютого, 2019

Саме тому ви маєте знайти те, що найкраще підходить для вас, щоб залучити позитивну енергію до свого життя. Позитивна енергія допоможе вам у будь-якій ситуації. Звісно, вона не захистить вас повністю від поганого, але ви будете краще підготовані, коли наступного разу щось піде не так.

Прийміть, що ви не там, де хочете бути, але можете туди дістатися

Одним із чинників, який змушує нас витрачати енергію, – боротьба з тим, хто ми є і де ми перебуваємо. Прийняти той факт, що ви не там, де хотіли б бути, або що ви не досягли своїх цілей, важко, особливо якщо ви доклали зусиль для досягнення цієї мети.

Реальність полягає в тому, що ми всі часто скаржимося на те, що маємо. Але чи дійсно це призводить до будь-яких позитивних змін? Щоб залучити позитивну енергію, навчіться приймати, коли ви нещасливі, а також те що ви несете за це відповідальність.

Смійтеся, щоб залучити позитивну енергію

як залучити позитивну енергію
Сміх – це цінний спосіб стати більш позитивною, насправді навіть кращою людиною. Важливо, щоб ви навчилися сміятися над собою та поганими речами, які трапляються з вами.
 • Коли ви це зробите, ваші стосунки покращаться. Навчіться ділитися цими моментами з іншими.
 • Є одне застереження: не веселіться, щоб перевершити когось або змусити когось почуватися погано.

Дізнайтеся, чого ви хочете і що вам потрібно

Наступний крок для залучення позитивної енергії насправді досить складний, тому що ми постійно змінюємося. Крім того, у переважної більшості з нас є проблеми з усвідомленням своїх очікувань у житті, не кажучи вже про виявлення того, що нам потрібно.

Проте ви можете звернути увагу на те, чого не хочете або що змушує вас почуватися нещасливими. Це дасть вам краще уявлення про те, якими є ваші цінності й про те, якою має бути ваша енергія.

Відпустіть своє минуле

способи залучити позитивну енергію
Негативна енергія походить з минулого, тоді як позитивна енергія – це все, що стосується сьогодення та майбутнього. Багато хто з нас пережили трагедії в минулому, і тому ми не можемо рухатися далі. Але якщо ви приймете їх і дозволите собі жити сьогодні, то завтра будете краще.

Залучення позитивної енергії не означає, що ви забудете про минуле або поховаєте його, але ви його приймете і подякуєте за уроки. Потім рухайтеся далі – цього разу зі знаннями та досвідом.

Змініть фокус

Якщо ви дійсно хочете залучити позитивну енергію, вам доведеться стежити за тим, як ви бачите світ. Тут йдеться не про заперечення поганого і сліпе бачення лише хорошого.

Зрештою, якщо ви це зробите, це викличе більше проблем у вашому житті. Потрібно навчитися бачити світ об’єктивно і знаходити добро в навіть дуже важких ситуаціях.

На роботі все пішло шкереберть і вас звільнили? Добре, замість того, щоб думати, що ви невдаха, пам’ятайте, що тепер у вас є можливість знайти щось краще.

Розслабтеся і знайдіть спокій

яким чином залучити позитивну енергію
Пошук внутрішнього та зовнішнього спокою сповнює блаженством. Внутрішній спокій допомагає приймати себе тими, ким ви є, і ваш внутрішній діалог здатен сповнити вас радістю. Зовнішній спокій покращує ваші стосунки з оточенням.

Це не означає, що ви повинні зануритися в медитацію і буддизм. Це взагалі не обов’язково. Це лише розуміння того, що все, що ви маєте, має наслідки для вашого життя.

Якщо ви хороша людина, яка завжди робить добро, ви будете приваблювати добро.

Не стримуйте емоцій

Навчіться проявляти свої емоції, коли ви їх відчуваєте. Не все ідеально, і цілком нормально мати погану енергію, як от горе або лють, всередині.

Важливо знати, як їх випустити. Щойно ви виведете негатив, з’явиться місце для залучення позитивної енергії. Спробуйте різні варіанти, поки не знайдете той, який найкраще працює для вас:

 • голосний крик
 • биття подушки
 • плач
 • біг
 • інтенсивні вправи

Подумайте, емоції – це чиста енергія. Отже, скористайтеся ними, щоб зробити щось позитивне, наприклад, поліпшити своє здоров’я або досягти нової мети. Якщо ви людина, яка чіпляється за будь-які емоції, які ви відчуваєте, з часом вони стануть важким тягарем.

Ви хочете знати більше? Читайте: 5 порад для подолання емоційного страждання

Балуйте себе час від часу

поради щоб залучити позитивну енергію
Якомога частіше, може, раз на тиждень або на місяць, виділяйте частину свого доходу і свій час, щоб зробити щось інше, щось нове:
 • піднятися на гору
 • піти на пляж
 • відвідати зоопарк
 • завітати до друга, з яким ви довго не спілкувалися

При цьому важливо не планувати це. Хай це буде несподівано, спонтанно і приємно. Ви побачите, що це допоможе вам залучити позитивну енергію практично без будь-яких зусиль.

Активний відпочинок на природі має бути першим у вашому списку. Це розслабить ваш розум і наповнить легені свіжим повітрям. Ви скоро побачите, що забули про всі свої проблеми. • Boff, L. E. O. N. A. R. D. O. (2013). La importancia de la espiritualidad para la salud. Koinonia, 601, 1-3.
 • King, V. (2018). Good Vibes, Good Life: How Self-love is the Key to Unlocking Your Greatness. Hay House UK Limited.
 • Kelling, C., Pitaro, D., & Rantala, J. (2016, October). Good vibes: the impact of haptic patterns on stress levels. In Proceedings of the 20th International Academic Mindtrek Conference (pp. 130-136).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.