Як побудувати чудові стосунки з партнером

У будь-яких стосунках можуть виникати труднощі. Однак обом людям доведеться піти на компроміс, щоб побудувати чудові стосунки з партнером.
Як побудувати чудові стосунки з партнером

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Не завжди легко побудувати чудові стосунки з партнером.

Усі люди знають, що досконалості не буває. Тому неможливо знайти абсолютно ідеальних людей. Це так само стосується емоційних аспектів.

Однак знайти партнера – це одна з найбільш приємних подій для людини.

Насправді, щойно ви побудуєте стабільні стосунки, ця подорож стане дуже цікавою відправною точкою. Метою цього союзу є побудова міцного зв’язку.

Отже, метою є досягнення неймовірних стосунків. Вони можуть бути повні недосконалостей, але вони повинні мати зрілість, необхідну для того, щоб знати, як розв’язати проблеми й жити в злагоді.

Проблеми в парі

як побудувати чудові стосунки
Попри те, що люди недосконалі, нам повсякчас демонструють спотворений образ правди.

Через телесеріали, мильні опери та фільми формується нереальний образ стосунків. У цьому середовищі переважають кліше. У довгостроковій перспективі це може спотворити уявлення багатьох людей про стосунки.

Рішення для пар, які хочуть побудувати чудові стосунки

Так, люди недосконалі, але це не має перешкоджати здоровим і комфортним стосункам.

У цій статті ми поділимося низкою порад, які справді допоможуть вам побудувати здорові стосунки з цією особливою людиною, яка буде супроводжувати вас упродовж усього життя.

1. Зблизьтеся фізично

поради щоб побудувати чудові стосунки
Фізичний контакт є одним із найважливіших чинників, коли справа доходить до досягнення здорових стосунків у пару. Мова тіла має відбивати рівень довіри між двома людьми.

Повага має бути на першому місці. Якщо інша людина не бажає жодних контактів, краще її не примушувати.

Найзручніший фізичний контакт – це обійми. Зрештою, обійми можуть передавати довіру, щастя і підняти настрій, якщо сталося щось неприємне.

2. Зверніть увагу

Це може бути досить банальна порада для стосунків. Однак це один з найважливіших чинників, який необхідно враховувати, коли йдеться про перебування з іншою людиною.

Коли ви входите у світ любові, головна мета – бути щасливими. Однак це щастя має бути спільним для обох.

Для цього важливо звертати увагу на знаки. Ми повинні зважати на невербальну мову, тому що багато хто не говорить про те, що вони переживають.

Отже, така увага може призвести до досягнення дивовижних результатів.

Хочете дізнатися більше? Читайте: 9 порад, щоб покращити сексуальні стосунки

3. Командна робота

побудувати чудові стосунки в парі
Багато людей схильні стверджувати, що стосунки подібні до бізнесу, починаючи зі спільних зусиль.

Це означає, що коли обидва працюють у напрямку спільної мети, вони можуть досягти великих результатів. Якщо відбудеться протилежне, все зруйнується.

Те саме стосується і стосунків: якщо один із двох докладає зусиль, а інший – ні, то найбільш вірогідним сценарієм є те, що стосунки розірвуться. Це призведе до розставання.

Отже, обидва партнери повинні докладати командних зусиль у всьому, що пов’язане зі стосунками, щоб вони були максимально здоровими.

Це стосується будь-якого боку стосунків, будь то приготування їжі, витрачання грошей тощо. Спільне виконання завдань зміцнює стосунки та робить їх здоровими.

4. Сперечайтеся з повагою

З часом значення слова «сперечатися» було викривлене. Тепер це вважають негативною ознакою, як безпідставна боротьба з поганою енергетикою.

Проте це слово насправді означає протилежне: «сперечатися» означає використовувати аргументи для захисту позиції або ідеї, доки існує повага.

Це одна з найважливіших порад для досягнення стабільних і фантастичних стосунків.

Важливо завжди пам’ятати, що різні люди мають різні точки зору. Ось чому їх треба поважати. Перш за все, важливо знати, як поділитися ними шляхом наведення доречних аргументів, щоб побудувати чудові стосунки.  • The Angry Therapist. Retrieved 18 February 2021, from https://www.theangrytherapist.com/
  • Salgado, C. (2003). El desafío de construir una relación de pareja. Editorial Norma.
  • Escobar Isaza, G. A. (2000). Hacerse pareja: una guía para construir una relación de pareja duradera (No. Sirsi) i9789682461200).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.