Як завжди мати свіжий подих

Свіжий подих - це те про що необхідно дбати щодня. Ми розповімо, як завжди мати свіжий подих і не хвилюватись про це і не потрапляти в незручні ситуації.
Як завжди мати свіжий подих

Останнє оновлення: 17 січня, 2019

Часом в житті доводиться розмовляти з кимось, хто має неприємний подих, і відверто кажучи, це досить таки неприємно. Якщо на галітоз страждаєте саме ви, то вже добре знаєте про всі незручності такої проблеми. Можливо, ви пробували жувати жуйку перед розмовою, але якщо це не допомогло і неприємний подих не відступає, скористайтеся порадами цієї статті, як завжди мати свіжий подих.

Як мати свіжий подих?

Щодня використовуйте зубну нитку

Більшість людей регулярно чистять зуби, втім не всі використовують зубну нитку. Якщо не робити цього, між зубами залишається трохи їжі, вона годує бактерії, які живуть у роті. Це погіршує ситуацію з неприємним подихом, адже його складно позбутися лише за допомогою зубної щітки, пасти та рідини для полоскання.

Також коли чистите зуби, не забувайте про язик. Переконайтеся, що наліт не накопичується.

Пийте більше води

склянка з водою

Багато людей не усвідомлюють цього, але недостатня кількість води в організмі – одна з причин галітозу. Аби подих залишався свіжим, потрібно пити щонайменше два літри води на день. Вода відповідає за видалення бактерій з ротової порожнини, а якщо ви довго не питимете, вони будуть швидко розмножуватися.

Більше води –  більше слини. Це корисно, адже вона також допомагає вбивати бактерії. Крім того, слина з високим вмістом кисню перешкоджає життєдіяльності та розмноженню бактерій.

Їжте продукти з високим вмістом цинку

Кажете, що ваше харчування здорове та збалансоване ? Подумайте ще раз, може, все не настільки добре, як мало би бути.

Споживання правильної кількості таких продуктів, як горіхи, натуральне м’ясо, зернові та какао можуть покращити ситуацію з неприємним подихом, адже у них міститься цинк, який запобігає розмноженню бактерій в роті. Досить часто він є складником засобів для гігієни ротової порожнини.

Не забувайте про пробіотики

йогурт з чорницею

З часом, за умови правильної роботи, травна система допоможе вивести токсини, які призводять до появи неприємного подиху. Пробіотики – це той елемент щоденного харчування, який допоможе уникнути цієї проблеми. Найкраще споживати натуральні пробіотики, які містяться у таких продуктах, як сир та йогурт.

Якщо у вас алергія на лактозу, можете купити в аптеці вже готові добавки з пробіотиками.

Дотримуйтеся збалансованого режиму харчування

Дієта з низьким вмістом вуглеводів, жирів та білків допоможе вам зберігати свіжий подих. Деякі продукти, як-от спаржа,  містять кетони, які залишаються у роті і спричиняють неприємний запах. Постарайтеся дотримуватися дієти з високим вмістом:

Хрумкі фрукти та овочі також чудово підійдуть, адже вони натуральним способом очистять зуби та язик, поки ви їх їстимете.

Перестаньте курити

Куріння не лише призводить до пожовтіння зубів та пересушення ротової порожнини – воно спричиняє несвіжий подих. Залишки нікотину у вашому роті поглинають кровоносні судини та знижують вироблення слини. Запам’ятайте: брак слини сприяє росту та процвітанню бактерій.

Дотримуйтеся цих простих порад – і ваш подих завжди буде свіжим, втім не забувайте і про регулярні консультації у стоматолога.

This might interest you...
Лікування неприємного запаху з рота корицею
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Лікування неприємного запаху з рота корицею

Якщо у вас хороша гігієна порожнини рота, можливо, ви повинні відвідати лікаря. Дізнайтеся про лікування неприємного запаху з рота корицею.  • https://mejorconsalud.com/tips-para-controlar-el-mal-aliento/?utm_medium=post&utm_source=website&utm_campaign=featured_post
  • Elias, M. S., & Ferriani, M. D. G. C. (2006). Historical and social aspects of halitosis. Revista latino-americana de enfermagem14(5), 821-823.
  • Monfort Codinach, M., & Jané Salas, E. (2014). Halitosis: diagnóstico y tratamiento. Avances en odontoestomatología30(3), 155-160.
  • Velásquez Gimón, M. E., & González Blanco, O. (2006). Diagnóstico y tratamiento de la halitosis. Acta Odontológica Venezolana44(3), 383-398.