Засіб із кокосу, м'яти та кориці для росту волосся

Щоб стимулювати ріст волосся, засіб потрібно наносити або лише на кінці, або на всю голову, залежно від того чи сухе воно у вас, чи жирне.
Засіб із кокосу, м'яти та кориці для росту волосся

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Вам здається, що волосся слабке або росте занадто повільно? Воно ослаблене через використання фену, прасочки для випрямляння або інших засобів? Ми запропонуємо вам домашній і натуральний засіб, який допоможе стимулювати ріст волосся із самих коренів.

Довідайтеся про властивості цих трьох дивовижних складників, а також дізнайтеся, як приготувати їх: кокосова олія, ефірна олія м’яти та кориця.

Як стимулювати ріст волосся?

дівчина з чудовим волоссям

Маски та кондиціонери часто наносять від середини волосся до кінчиків, для того щоб зволожити його, підживити та відновити.

Але якщо ви хочете, щоб воно росло швидше, було сильнішим і не випадало, потрібно лікувати корені, які знаходяться в шкірі голови.

Цей домашній та натуральний засіб також допомагає стабілізувати вироблення олій, особливо в людей, у яких волосся швидко стає жирним. Він також ефективно лікує лупу.

Щоб приготувати такий засіб, вам знадобляться перераховані нижче інгредієнти у вказаних кількостях.

 • Три повні ложки натуральної кокосової олії (45 грамів)
 • 5 крапель ефірної олії м’яти
 • 2 повні ложки меленої цейлонської кориці

Далі ми обговоримо корисні властивості інгредієнтів.

Олії стимулюють ріст волосся

Натуральна кокосова олія дуже багата на вітаміни та мінерали, у тому числі магній, мідь і селен. Вона володіє антиоксидантними властивостями, що роблять її важливим засобом для здоров’я та краси, як волосся, так і шкіри.

Незважаючи на те, що це олія, і тому люди з жирним волоссям бояться її використовувати, при регулярному застосуванні вона живить і стабілізує шкіру голови. Також її легко засвоюють пори.

До того ж, кокосова олія пом’якшує волосся та додає йому блиску. Жінки дуже часто намагаються досягти такого ефекту штучним способом за допомогою звичайних масок, але ефект від них нетривалий. У таких засобах використовують кремній й інші синтетичні та шкідливі інгредієнти.

ефірна олія та м'ята

Цей натуральний засіб не може обійтися без ефірних олій, адже навіть у невеликих дозах вони володіють надзвичайно сильними властивостями.

У нашому випадку ми обрали ефірну олію м’яти, адже вона добре регулює вироблення олій і для сухого, і для жирного волосся. Також цей інгредієнт стимулює притік крові, додає свіжості, бореться з лупою (завдяки антисептичним властивостям).

Хоча можна використовувати настій, приготований зі свіжої м’яти, для цього засобу ми радимо брати саме ефірну олію.

Вони повинна бути хорошої якості та не мати домішок синтетичних олій, які створюються лише щоб додати аромат.

Цейлонська кориця, щоб стимулювати ріст волосся 

Цейлонська кориця, так само як і м’ята, володіє стимулювальними властивостями, що покращують притік крові до волосяних фолікул. Але також вона чудово запобігає випадінню волосся.

Якщо корицю використовувати регулярно, можна помітити, що волосся набуло красивого відтінку цієї спеції (червоно-коричневого), а дуже темні коси вона може навіть освітлити.

У рецепті цього засобу для стимулювання росту волосся ми радимо використовувати мелену корицю, адже вона дешевша та зручніша у застосуванні. Однак ви також можете взяти ефірну олію.

Як приготувати цей засіб

кокос та кокосове масло

Ретельно перемішайте всі інгредієнти. Потрібно використовувати кокосову олію теплішу ніж 24 °C, щоб вона розтопилася і її можна було легко змішати з іншими складниками.

Як наносити засіб

 • Розділіть волосся на частини та нанесіть засіб на всю голову. Легенько помасажуйте кінчиками пальців, щоб він глибоко проник у шкіру.
 • Якщо у вас нормальне або сухе волосся, можете нанести засіб на решту волосся. Якщо ж ви скаржитеся на жирність, використовуйте його лише на коренях.
 • Накрийте голову кульком (шапочкою для душу) та рушником, щоб зберегти тепло.
 • Нанесіть засіб уночі перед сном, щоб він міг діяти протягом 6 годин. Також можете зробити собі маску, коли будете цілий день удома.
 • Потім помийте волосся шампунем.
 • Повторюйте процедуру двічі на тиждень протягом одного місяця.


 • Kardong K.V. (2002): Vertebrates: Comparative anatomy, function, evolution. 3rd Edition.McGraw-Hill, New York.
 • Sabah N.H. (1974). Controlled stimulation of hair follicle receptors. Journal of Applied Physiology.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.