Перша допомога

Дізнайтеся, як лікувати легкі опіки, що робити, коли хтось задихається, як правильно робити штучне дихання. Ми також розповімо про те, як перев’язати рану і реагувати на серцевий напад. Базове знання правил надання першої допомоги допоможе вам врятувати чиєсь життя.

Травми рук і пальців у дітей: перша допомога

З того моменту, як ми народилися, нам цікаво вивчати навколишній світ. Діти торкаються речей і кладуть їх у рот, тому що вони експериментують з тактильною чутливістю. Ось чому вони, імовірно, часто мають травми рук і пальців.

Як правильно реанімувати дитину вдома

Методи реанімації дітей – це те, з чим ніхто не хоче зіткнутися в житті, хоча вони є вирішальними у випадку, якщо потрібно реанімувати дитину. Від знання, як застосувати ці методи на практиці, може залежати життя людини.

Як лікувати опіки в домашніх умовах

Опіки – це пошкодження шкіри, спричинені контактом або впливом небезпечної речовини, наприклад, жаром, холодом, електрикою, сонячним світлом або певними хімікатами. Тіло людини витримує температуру до 40 ° С. Якщо температура вища, шкіра втрачає природну здатність самовідновлюватися. У цій статті ми…

Перша допомога: як реагувати під час серцевого нападу

Серцевий напад може статися в будь-який час і в будь-якому місці. Варто дізнатися про нього, про можливі ризики та про те, як реагувати під час серцевого нападу, але загалом такі ситуації майже неможливо передбачити.

Кава захистить від раку печінки

Хто ж не любить каву? Цей напій є нашою ранковою терапією, ін’єкцією енергії для організму та пігулкою для покращення настрою. А чи відомо вам, що кава є ще й чудовим натуральним гепатопротектором та допомога при захисті діагнозу рак печінки?

Раптова зупинка серця: чи справді це стається без попередження?

Зупинка серця – це стан, коли серце більше не в змозі прокачувати кров в інші органи і тканини в організмі. Зупинка серця вимагає негайної допомоги, щоб запобігти фатальним наслідкам. Є кілька факторів ризику, які можуть призвести до зупинки серця. Розгляньмо їх.