Зелений чай для схуднення

Антиоксиданти і кофеїн, які містить зелений чай, можуть допомогти вам схуднути. У цій статті ми розкажемо вам про вплив зеленого чаю на організм людини згідно з деякими науковими дослідженнями.
Зелений чай для схуднення

Останнє оновлення: 19 листопада, 2019

Ви сідаєте на дієту, щоб досягти ідеальної ваги? Звичайно, вам рекомендували вживати зелений чай, оскільки він може допомогти вам схуднути. Але чи це правда? Чи дійсно зелений чай допоможе вам втратити вагу?

У сьогоднішній статті ми представимо наукові дослідження про зелений чай. Таким чином, ви зрозумієте, чи ви дійсно повинні включити його в свою дієту для втрати ваги.

Зелений чай, щоб втратити вагу

Зелений чай багатий антиоксидантами, вітамінами і мінералами.

Безсумнівно, зелений чай є одним з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Не рідко зустрічаються люди різних культур і віків, які щодня споживають склянку цього чаю вранці або в другій половині дня.

Але чи дійсно зелений чай допомагає схуднути? Які властивості він має?

Зелений чай багатий поліфенолами, які володіють антиоксидантними властивостями. Крім того, завдяки очищувальним і протизапальним сполукам, він може допомогти захистити клітини від вільних радикалів.

Цей чай також містить вітаміни A, B, C, D, E, H, K і мінерали, такі як хром, селен і цинк. Ці сполуки сприяють покращенню метаболічних функцій.

Отже, чи дійсно необхідно пити зелений чай, щоб схуднути?

З чого складається зелений чай?

зелений чай, що втратити вагу

1. Кофеїн

Кофеїн надає стимуляційний ефект, який, за деякими дослідженнями, може допомогти спалити жир. Хоча склянка зеленого чаю містить менше кофеїну, ніж склянка кави, цього буде достатньо, щоб отримати потрібний ефект.

2. Сечогінні властивості

Цей напій володіє сечогінними властивостями, які допомагають позбавити організм від речовин, яких він більше не потребує. Таким чином, зелений чай допомагає боротися із затримкою води.

3. Антиоксиданти

Цей напій містить багато антиоксидантів, включаючи катехіни, які сприяють підвищенню обміну речовин. Деякі дослідження показали, що споживання склянки зеленого чаю в день може підвищити рівень антиоксидантів в організмі.

Основним антиоксидантом цього чаю є ГЕГК, з’єднання, яке може стримувати фермент, що руйнує гормон норадреналін. Коли фермент стримується і рівень норепінефрину збільшується, жир розщеплюється.

Чи допомагає зелений чай втратити вагу?

спосіб схуднення

Якщо ви будете пити зелений чай щодня, це може допомогти вам спалити жир, підвищуючи енергетичний обмін.

Тепер, коли ми обговорювали властивості цього напою, ми постараємося відповісти на питання щодо схуднення. Правда полягає в тому, що тільки цей напій не допоможе вам схуднути, але його можна вважати хорошою допомогою для зниження ваги.

Це головним чином пов’язано з тим, що катехіни в цьому напої змушують тіло перейти в термогенез (здатність організму генерувати тепло внаслідок метаболічних реакцій), виробляючи енергію, яка допомагає усунути зайвий жир.

З іншого боку, можна вважати, що зелений чай знижує апетит, оскільки його споживання може призвести до зменшення апетиту і меншої кількості закусок між прийманнями їжі.

Не можна забувати, що завдяки сечогінним властивостям зелений чай є природним засобом проти затримки води в організмі. Оскільки він допомагає  організму позбавитися надлишкової рідини, це зменшує запалення тканин.

Отже, споживати зелений чай, щоб схуднути, це не міф, а реальність. Однак не варто вважати його магічним засобом. Необхідно поєднувати його зі збалансованою, здоровою дієтою і регулярними фізичними вправами.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.