Три натуральні смузі від затримки рідини

Фрукти з високим вмістом води, зокрема ананас, диня, кавун та папая, найкраще підходять для приготування натуральних смузі від затримки рідини.
Три натуральні смузі від затримки рідини

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Перш ніж ми перейдемо безпосередньо до рецептів смузі від затримки рідини, ми б хотіли нагадати, що тіло людини майже на 70% складається з води. Саме тому дуже важливо регулярно виводити надлишок рідини та підтримувати водний баланс в організмі.

У цій статті ми зібрали три рецепти корисних та смачних смузі від затримки рідини. Неодмінно зробіть ці напої частиною свого раціону та переконайтеся в їхній ефективності на власному досвіді!

Затримка рідини може призвести до серйозних наслідків, якщо вчасно не зайнятися вирішенням цієї проблеми. Перш за все зверніться до лікаря, щоб визначити стан організму та розпочати лікування. Не варто одразу панікувати, адже ніколи не пізно змінити стиль життя та взяти на озброєння кілька корисних харчових звичок.

Якщо ви помітили один або декілька симптомів затримки рідини, радимо додати до свого раціону продукти та напої, які ефективно очищують органи від шкідливих відходів та токсинів. Коли йдеться про підтримання водного балансу, дуже важливо ретельно підбирати продукти до свого раціону, щоб не спровокувати ускладнення ситуації. Перш за все, ми рекомендуємо зробити частиною щоденного меню свіжі фрукти з високим вмістом води.

Усе, що вам потрібно для приготування натуральних смузі від затримки рідини – це бажання спробувати нові продукти та неочікувані комбінації смаків, а також готовність вийти за межі звичного поєднання кольорів та зовнішнього вигляду різноманітних фруктів. Ми пропонуємо вам власноруч приготувати кілька смачних фруктових коктейлів, які є неймовірно поживними для організму.

Натуральні смузі від затримки рідини

1. Смачний смузі з ананасом та папаєю

смузі від затримки рідини з ананасом

Не забувайте, що всі смузі, рецепти яких ви знайдете у цій статті, прискорюють натуральний процес виведення з організму зайвої рідини. Інакше кажучи, вони діють як природні сечогінні засоби. Ці напої не лише збільшать частоту позивів до туалету, але й не дозволять вашому організму накопичувати більше рідини, ніж потрібно.

Окрім сечогінної дії, ці корисні фруктові коктейлі також запобігають розвиткові поширених інфекційних захворювань, які виникають у результаті високого рівня натрію в організмі. Варто пам’ятати, що дуже часто саме підвищення рівня натрію провокує порушення водного балансу.

Смузі від затримки рідини на основі ананасу та папаї є неймовірно корисним, адже до його складу входить велика кількість білків, вітамінів та мінералів.

Інгредієнти:

 • 3 шматочки ананаса (125 г)
 • 1 склянка води (220 мл)
 • 4 шматочки папаї (200 г)
 • 1 столова ложка (25 г) насіння льону (на бажання)

Спосіб приготування:

 • Перш за все очистіть папаю від насіння та наріжте її невеликими кубиками.
 • Помістіть кубики папаї у стаціонарний блендер разом з ананасом, насінням льоду та водою.
 • Збивайте суміш впродовж однієї хвилини.
 • Отриманий напій буде густим, проте проціджувати чи розбавляти його не потрібно.
 • Перед подачею налийте фруктове смузі у склянку. Смачного!

2. Смузі на основі ананаса та зеленого чаю

Як бачите, майже всі натуральні смузі від затримки рідини містять у своїй основі один ключовий інгредієнт – ананас. У цьому рецепті неймовірні властивості ананаса доповнює та розкриває зелений чай. Саме цей корисний напій стимулює процес виведення з організму зайвої рідини.

До складу ананаса входить незамінний фермент бромелайн, який має сечогінну дію, містить потужні протизапальні властивості та покращує процес травлення. Ми пропонуємо взяти на озброєння наш рецепт та неодмінно включити цей смачний напій до свого раціону.

Інгредієнти:

 • 6 цілих полуниць (40 г)
 • 3 шматочки ананаса (125 г)
 • 1 столова ложка насіння льону (25 г)
 • 1 склянка готового зеленого чаю (110 мл)

Спосіб приготування:

 • Цей коктейль є дуже простим у приготуванні. Усе, що вам знадобиться – це збити всі компоненти смузі у блендері впродовж 1 хвилини. Збивати потрібно на середній швидкості.
 • Подавати готове смузі краще у високій гарній склянці, попередньо помістивши туди кілька кубиків льоду.

3. Натуральний смузі з кавуном

смузі від затримки рідини з кавуном

Як і ананас, кавун вважають одним з найкорисніших продуктів, що володіють потужними сечогінними властивостями. Звісно, не варто очікувати, що до складу кавуна входять якісь незвичайні сполуки з магічною дією. Причиною ефективної сечогінної дії є той факт, що кавун майже на 75% складається з води. Саме тому ця корисна ягода збільшує частоту позивів до туалету.

До того ж цей напій є неймовірно простим у приготуванні, тож ви легко зможете насолоджуватися ним щодня. Якщо у вас немає змоги приготувати смузі, можете їсти кавун у чистому вигляді – таким чином вам також вдасться досягнути позитивного ефекту.

Інгредієнти:

 • 5 шматочків кавуна (400 г)
 • 8 склянок води (900 мл)
 • 1 столова ложка цукру (25 г)

Спосіб приготування:

 • Для приготування цього смузі від затримки рідини вам знадобиться стаціонарний блендер.
 • Перш за все наріжте кавун невеликими шматочками, щоб він зміг поміститися у блендер.
 • Додайте до кавуна воду та одну столову ложку цукру та збийте суміш впродовж однієї хвилини.
 • Перед вживанням неодмінно процідіть смузі, щоб позбутися зернят. Смачного!

Якщо ви хочете вигадати власний рецепт смузі від затримки рідини, радимо почергово комбінувати всі вищезгадані інгредієнти, зокрема свіжі фрукти з високим вмістом води та натуральний зелений чай. • Cabrera, C., Artacho, R., & Giménez, R. (2006). Beneficial Effects of Green Tea—A Review. Journal of the American College of Nutrition25(2), 79–99. https://doi.org/10.1080/07315724.2006.10719518
 • Naz, A., Butt, M. S., Sultan, M. T., Qayyum, M. M. N., & Niaz, R. S. (2014). Watermelon lycopene and allied health claims. EXCLI Journal13, 650–666.
 • Farid Hossain, M. (2015). Nutritional Value and Medicinal Benefits of Pineapple. International Journal of Nutrition and Food Sciences4(1), 84. https://doi.org/10.11648/j.ijnfs.20150401.22

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.