Звички перед сном для щасливих пар

20 Січня, 2019
Звички перед сном для щасливих пар

Те, що ми говоримо, і те, про що ми думаємо і що робимо перед сном, може бути більш значним, ніж нам здається. Звісно, ці позитивні звички перед сном підтримують і живлять наш власний добробут і створюють здорову ситуацію.

Щоб мати міцні, здорові романтичні стосунки, важливо дотримуватися цих звичок, щоб прагнути постійного вдосконалення. Йдеться про командну роботу.

Якщо ви сумніваєтесь, то варто поставити собі таке запитання: чи обидва в парі спрямовують свої зусилля на те, щоб стосунки були казковими, чи ви чекаєте, що це станеться без жодних зусиль?

Ніхто не може заперечувати, що таке ставлення є одним із найбільших ворогів подружніх пар. Тому важливо боротися з нудьгою та зміцнювати зв’язок і прихильність усіма можливими способами. Хепі-енди не падають із неба, вони будуються з дня у день.

Якщо ви не маєте й гадки, що робити, й останнім часом найцікавіше, що ви робили, – це перемикали телевізійні канали, зверніть увагу на ці звички перед сном, щоб надихнутися.

Йдеться не про те, щоб усе робити разом, а радше про будування якнайкращих стосунків. Ми гарантуємо, що, втілюючи ці звички на практиці, ви будете почуватися як краща людина і кращий партнер.

Корисні звички перед сном для щасливого життя

1. Розмови

здоровий сон

Це найважливіше, що щасливі пари роблять перед сном. Просто потрібно знайти час, щоб поговорити зі своїм партнером. Не через зобов’язання, а щоб насолодитися часом з іншою людиною.

З цією метою спробуйте на хвилинку поговорити щиро про будь-що. Важливо краще пізнати свого партнера і проявити цікавість до його психологічного та емоційного світу.

Деякі ключові поради

  • Толерантність і повага. Навчіться слухати іншу людину й поважати її ідеї. Хоча думки можуть різнитися, обом вистачить місця. Немає підстав для обвинувачення та повчання іншої людини.
  • Будьте ласкавими. Важливо говорити привітно.
  • Терпіння. Не треба лізти поперед батька в пекло, щоб поділитися своїми власними ідеями чи аргументами.
  • Переживайте знову смішні та щасливі моменти разом.
  • Сміхотерапія. Ніколи не завадить трохи посміятися перед сном!

Звісно, в ідеалі обговорювати те, що не викликає стресу й не спричиняє конфлікти перед сном. Однак також не варто фантазувати та уникати розмов на деякі критичні теми, необхідні для вашого розвитку.

Розмови часто підвищують якість спілкування, допомагають зняти напругу та зміцнюють зв’язок.

Ми рекомендуємо вам прочитати: Що говорить про вас положення під час сну?

2. Відкладіть мобільні телефони та електронні пристрої

Перед сном не варто робити кілька завдань водночас (перевіряти соціальні мережі, підбирати одяг і, наприклад, говорити з партнером). Насправді, якщо ми дійсно поважаємо іншу людину, треба відкласти мобільні телефони й насолодитися її компанією. Неважливо, чи ви говорите або просто мовчки лежите в обіймах на дивані.

Зупиніться на мить і подумайте: якщо ви дивитеся фільм, читаєте книгу або робите щось разом, то чи дійсно потрібно дивитися на свій мобільний телефон? Відповідь – ні. Технології можуть бути шкідливими. Вони віддаляють нас від того, що ми хочемо, і не дають нам досягати наших спільних цілей.

3. Насолоджуйтеся часом разом

насолоджуйтеся часом разом
Для щасливих подружніх пар важливо проводити час разом. Важливо подбати про деталі й бути уважними до партнера, водночас, дозволяючи собі відчути ласку та любов.

Щоб насолодитися компанією, важливо час від часу проявляти креативність, щоб привнести магію в стосунки. Ось деякі варіанти: побачення в незвичному місці, спеціальна їжа, спонтанні обійми, гра в настільну гру або навіть відеогру.

Читайте також: 6 помилок, які руйнують сімейні стосунки

4. Займайтеся коханням

У стосунках ми схильні приймати як належне регулярний секс. Щасливі пари знаходять час, щоб абстрагуватися від усього іншого й торкатися одне одного, цілуватися й займатися сексом.

Це надзвичайно приємна активність, яка допоможе вам зберегти фігуру, звільнити стрес і покращити серцево-судинне здоров’я. Але емоційні наслідки ще важливіші. Саме це утворює справжній зв’язок.

Поширена проблема із сексом – сприймати це як щось обов’язкове. Це трапляється частіше, коли пара намагається завагітніти. Проблема в тому, що магія з часом зникає. Важливо не забувати про частоту.

Дайте собі можливість насолодитися ситуацією. Навіть якщо у вас мало часу, спробуйте зробити цей досвід веселим та приємним.

5. Кажіть “Я люблю тебе”

здорові звички перед сном для пар
Щасливі пари не сприймають кохання як належне, а радше демонструють його у своїх діях та словах. Тому хороша звичка – щовечора перед сном казати своєму партнеру, що ви його любите, що він важливий для вас і що ви цінуєте його.

Ця маленька фраза має дуже велике трансцендентне значення. Не варто забувати про важливість цієї фрази, якщо ви кажете її з почуттям.

Ви можете сказати це, написати це або показати простим жестом. Не ускладнюйте. Іноді досить дрібних деталей, таких як приготування улюбленого чаю партнера або обійми перед сном. Не забувайте про ці корисні звички перед сном.

  • Bolin A., Whelehan P. (2009). Human Sexuality: Biological, Psychological, and Cultural Perspectives. Taylor & Francis.
  • Carroll J. (2009). Sexuality Now: Embracing Diversity. Cengage Learning.