Двохвилинна медитація для покращення стану здоров'я

Якщо ви замислюєтесь над тим, щоб розпочати заняття медитацією з метою покращення стану вашого здоров'я, а також використати її як інструмент для відновлення гармонії між душею та тілом, ви зробите дуже вагомий для себе крок.
Двохвилинна медитація для покращення стану здоров'я

Останнє оновлення: 01 січня, 2019

Що таке медитація? Більшість людей неодноразово чули припущення, що причиною багатьох хвороб є лише наші думки, а тому песимістично налаштована людина, яка переповнена негативними емоціями, має більше шансів захворіти, аніж людина з позитивним та оптимістичним ставленням до життя.

Незважаючи на важливість генетичних факторів та власне саме оточення людини, ми повинні враховувати й вагомий вплив здорового способу життя на наш розум та тіло.

Медитація дві хвилини на день, чи достатньо цього?

Ось чому так важливо щодня присвячувати хоча б дві хвилини глибокій медитації, забуваючи про свої щоденні проблеми і стаючи одним цілим зі своїм внутрішнім світом, а також намагаючись звільнитиcя від усіх негативних вражень та думок, які вам довелося пережити за день.

Вам це може здатися неймовірним, але одне негативне враження за день справді здатне змінити ваше життя. Організм, що перебуває у стані напруження та знервованості, є більш вразливим до різних захворювань, тому що в таких умовах відбувається ослаблення імунної системи. Уже через короткий час ваше тіло виснажиться та не зможе боротися із хворобами.

Дихайте глибше…

Щастя

Більшого ефекту від медитації ви досягнете, якщо доповните цей процес повільним глибоким диханням. Часто ми самі того не помічаючи дихаємо неправильно у повсякденному житті. В результаті, такий необхідний нашим клітинам кисень не потрапляє у достатній кількості в наші легені, а тому сам корисний ефект процесу дихання зводиться нанівець. Кисень є життєвонеобхідною складовою хорошого стану здоров’я. Медитація ж допомагає зменшувати частоту серцебиття, тим самим примушуючи серце працювати більш правильно. Після занять медитацією ви помітите, як зменшиться частота серцебиття та знизиться рівень вашої напруженості.

Медитація та особисте сприйняття…

Вам це може здатися нелогічним, проте заняття медитацією допоможуть вам краще пізнавати самих себе з кожним новим днем. Варто відмітити, що дуже часто у ті моменти, коли ми почуваємося засмученими або чимось незадоволеними, ми не можемо знайти цьому стану жодного пояснення. Насправді ж часто наші надмірні переживання та зобов’язання призводять до непорозуміння зі своїм же внутрішнім світом, і ви починаєте почуватися роботом, який лише механічно задовольняє свої базові потреби. Ось у чому криється справжня причина незадоволення своїм життям.

Ми живемо згідно з правилами нашого суспільства: робимо те, чого від нас очікують та діємо чітко за наміченим планом. Ви коли-небудь замислювались над питанням, чи справді вам до вподоби ваш спосіб життя? Можливо, ваша основна мета в житті полягає у догоджанні оточенню?

Допоможіть собі знайти відповіді на ці питання за допомогою щоденної медитації. Обіцяю, уже скоро ви налагодите гармонію зі своїм внутрішнім світом. Пам’ятайте, що ніколи не пізно розпочати пошуки свого справжнього щастя! Не бійтеся розкритися перед оточуючими!

Любіть себе та вірте у свої сили…

Розкрийте свій внутрішній світ, а найголовніше – навчіться любити себе. Тільки так ви зможете розкрити свою унікальну особистість перед людьми навколо. Якщо ви хочете, щоб вас любили інші, для початку полюбіть себе самі. Якщо ви хочете здобути повагу та захоплення людей, почніть поважати себе самі. Те саме стосується і віри у самих себе, розкриття свого потенціалу, отримання задоволення від життя, знищення усіх своїх страхів, боротьби із труднощами, а також розвитку своїх здібностей.

Для того, щоб зробити усі вищезгадані речі можливими, розпочніть заняття медитацією. Звільніться від усіх обмежень, допоможіть своїм думкам та тілу стати одним цілим. Звільніться від усіх негативних думок та думайте лише про приємне. Ваші близькі будуть глибоко вдячні вам за такі зміни. Знайдіть своє джерело натхнення та насолоджуйтесь щоденним позитивним ефектом медитації, саме так вам вдасться віднайти душевну рівновагу та утримати її надовго.

Пам’ятайте: медитувати слід стільки, скільки це буде ВАМ потрібно. Ми радимо використовувати для таких занять приємну музику та ваші улюблені аромати. Окрім цього, не слід забувати про тихе приміщення із приглушеним освітленням.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.