25-денний курс для кардинальної зміни життя на краще

· Лютий 5, 2018
На перший погляд ці поради можуть видатися безглуздими, проте щоденна медитація справді здатна змінити життя та покращити фізичне й емоційне здоров'я людини.

Іноді ми почуваємося втомленими та виснаженими не лише у фізичному, але й в емоційному плані. Саме у такі миті потрібно вміти зупинятися та змінювати вид діяльності. Якщо вам знайомі ці неприємні відчуття, настав час замислитися над способом кардинально змінити життя на краще.

Більшість з нас з острахом сприймає нові предмети побуту та зміни звичного способу життя, проте іноді ми неймовірно потребуємо їх, навіть якщо ці зміни даються нелегко. Зрештою, усі люди хочуть отримувати задоволення від життя та добре почуватися, і для цього іноді потрібно кардинально змінювати стиль життя.

У нинішньому світі через великий тиск суспільства люди стають неймовірно вимогливими до себе. Зазвичай такий стиль життя є виснажливим та напруженим, і в результаті людина втрачає безцінний час на роздуми над тим, що насправді є важливим у житті.

Якщо у цьому описі ви впізнали себе, настав час зупинитися та зробити перший крок до змін.

Не забувайте про себе

знаходьте час на себе

Завжди знаходьте час на себе. Замисліться на мить про власні потреби, про те, що робить вас по-справжньому щасливими, а ще про те, які вміння ви б хотіли здобути та які відкладені справи ви нарешті готові владнати.

Ось кілька порад, які допоможуть вам відновити внутрішній баланс:

 • Виділіть хоча б одну годину на день, щоб зайнятися тим, що насправді приносить вам задоволення. Забудьте про відчуття провини та відкиньте думки про те, що ви цього не заслуговуєте.
 • Живіть сьогоднішнім днем і не обтяжуйте себе думками про майбутнє. Подумайте про те, чого вам вже вдалося досягти і будьте вдячними за все, що у вас є.
 • Не ставтеся до себе надто критично і не ставте собі нездійсненних цілей. Повірте, так буде краще для вас. Не беріть на себе більше завдань, аніж зможете виконати.
 • Навчіться отримувати задоволення від простих речей, наприклад прогулянок на свіжому повітрі, читання книги, купання у теплій ванні з ароматною піною… Не забувайте час від часу взяти тайм-аут, глибоко вдихнути та розслабитися від буденних справ.
 • Налаштуйте себе на позитив та намагайтеся уникати негативно налаштованих та незадоволених людей. Їх часто називають токсичними, адже вони харчуються чужою енергією. Викресліть енергетичних вампірів зі свого життя, і тоді ви зможете усунути перешкоди зі свого шляху та відчути себе щасливими.

Якщо ви внесете у своє життя кілька змін, то все зовсім скоро відчуєте, як до вас повертаються сили та бажання рухатися далі. Ви відчуєте себе щасливою та потрібною людиною, а ваша самооцінка та самоповага зростуть.

Заняття спортом покращать якість життя

пробіжка - чудова медитація

Якщо ви хочете покращити власне самопочуття, неодмінно почніть бігати. Піші прогулянки на довгі відстані також є чудовим способом розслабитися та відпочити від негативних думок.

Заняття спортом принесуть користь не лише вашому психічному здоров’ю, але й вашій фігурі та фізичному стану організму:

 • Спорт зміцнює серцево-судинну систему
 • Він покращує кровообіг та зміцнює м’язи і кості
 • Спорт стимулює обмін речовин та прискорює спалення жирів
 • Після пробіжки або прогулянки ви спатимете значно спокійніше та міцніше
 • Заняття спортом підвищують самооцінку та впевненість у собі
 • Коли ви почнете помічати ефективний результат від занять спортом, то станете більш цілеспрямованими та наполегливими
 • Пробіжки знижують рівень стресу та напруги в організмі
 • Спорт покращує настрій та допомагає віднайти гармонію з собою

Щоденна медитація та релаксація допоможуть кардинально змінити життя

Звісно, найпростіше змінити стан організму та якість життя можна за допомогою регулярного фізичного навантаження. Втім, прокинутись та розпочати жити по-новому вам допоможе виключно правильна щоденна медитація.

За допомогою медитації людина може краще пізнати себе та виявити потаємні бажання та прагнення.

Коли людина віднаходить контакт зі своїм внутрішнім світом, вона отримує змогу обрати правильний шлях для досягнення поставлених нею цілей.

У мережі можна знайти описи різних видів медитації, завдяки яким ви зможете відпустити негативні думки та забути про стрес.

Корисні поради: як правильно медитувати

щоденна медитація для покращення самопочуття

Візьміть за звичку регулярно займатися спортом та медитувати. Спробуйте щодня впродовж 25 днів виділяти час на догляд за собою, і вже за місяць ви не лише помітите позитивні зміни у фігурі, але й відновите внутрішній баланс.

Початківцям варто проводити за заняттями не більше ніж 10-15 хвилин на день.

 • Ви можете медитувати під супровід інструментальної музики. Це можуть бути мелодії арфи чи фортепіано, або ж просто звуки природи – шум океану, звуки дощу або тріск вогнища. Якщо ви не можете розслабитися під музику, увімкніть спів пташок або звуки тварин – так ви уявите себе на відпочинку у лісі, і вам буде простіше розслабитися.
 • Знайдіть затишне та зручне місце, де вам ніхто не заважатиме. Сядьте або ляжте на диван так, щоб вам було комфортно.
 • Вимкніть телефон, щоб ніхто не зміг перервати ваш сеанс медитації. Для створення затишного середовища можете використати екстракт ладану.
 • Пам’ятайте, що цей проміжок часу повинен бути присвяченим виключно вашому відпочинку та медитації. Намагайтеся щодня о тій самій годині проводити трохи часу наодинці з собою.

Медитуйте для покращення якості життя

Щоденна медитація неодмінно принесе кардинальні зміни у ваше життя.

Звісно, спочатку вам буде непросто звикнути до нового режиму. Вам може здаватися, що вправи та щоденна медитація відбирають у вас надто багато часу, або ж не є ефективними. Втім, якщо ви регулярно та наполегливо виконуватимете всі вищезгадані рекомендації, то з часом це увійде у звичку і ви з задоволенням медитуватимете й далі.

Покращивши стан організму та впорядкувавши думки, ви неодмінно замислитеся над тим, чому раніше не приділяли більше часу собі.

Почніть змінювати своє життя все сьогодні!