3 лікувальні коктейлі від запалення кишківника

Для полегшення симптомів запалення кишківника можна використовувати чудові домашні коктейлі.
3 лікувальні коктейлі від запалення кишківника

Останнє оновлення: 27 грудня, 2018

Запалення кишківника – це поширений діагноз. Іноді він пов’язаний з стресом, інфекціями або реакцією на певні продукти. Усе це – реальність з яскраво вираженими симптоми, які ускладнюють ваше повсякденне життя.

Що ви повинні робити? Як завжди, треба звернутися до лікаря, який порекомендує вам, що потрібно зробити. Тим часом, ви можете зробити ці прості і корисні коктейлі у себе вдома, що позбавити себе дискомфорту. Дізнайтеся про них нижче.

Рецепти лікування запалення кишківника

 1. Пюре з алое вера і ківі.

лікування запалення кишківника алое

Вам потрібно:

Ви вже знаєте про багато переваг алое вера. Це одна з найкращих рослин для лікування запалення кишківника через її протизапальні властивості. Вона також зменшує кількість бактерій, які можуть дратувати товсту кишку.

У поєднанні з соком ківі, ви отримаєте коктейль, повний вітамінів, м’який і корисний для травної системи. Його легко зробити: потрібно просто нагріти склянку води і розвести столову ложку алое. Тоді додати сік ківі. Ви можете також додати столову ложку меду, який зробить його більш приємним.

Наостанок, майте на увазі: пийте цей коктейль теплим, не холодним або гарячим. Тоді він краще засвоюється.

 1. Папая, м’ята і ромашка

лікування запалення кишківника коктейлями

 

Інгредієнти:

 • 3 скибочки папаї
 • 1 пакетик чаю ромашки
 • 1 пакетик чаю м’яти
 • Кілька крапель лимонного соку
 • Столову ложку меду
 • Склянка води (200 мл)

Цей коктейль корисно пити кожного дня, як тільки ви прокинулися. Ви зменшите запалення і полегшите біль і здуття живота. Папая є одним з найкращих  фруктів для лікування травної системи. Завдяки їй ви зможете переварювати їжу краще, і через це ви будете почувати себе набагато краще.

Ми також повинні підкреслити переваги м’яти в лікуванні запалення кишківника. Його олія містить ментол, що дозволяє контролювати м’язові скорочення в кишечнику, які розслаблять їх і полегшить біль.

Які ж переваги має ромашка? Вона знімає відчуття здуття живота; заспокоює, розслаблює, і регулює процеси при запорі або діареї, які ви відчуваєте, коли у вас запалення кишківника.

 1. Пюре з меліси, кавуна і груші

лікування запалення кишківника кавуном

 

Як зробити пюре

 • Скибочка кавуна
 • Груша
 • Настій збору меліси
 • Склянка води (200 мл)

Просте об’єднання плодів з лікарськими  рослинами значно підвищити лікування запаленого кишечника. Ви збільшите седативну, протизапальну та лікувальну дію.

Груша – це один з тих плодів, які варто їсти щодня. Вона багата на вітаміни і мінералами, які не приносять шкоди травній системі. Вам потрібно споживати їх, і це принесе вам користь, а також природно збагатить B-вітамінами.

Кавун у цьому коктейль є чудовим рішенням. Він виконуватиме функції гідрата. Він є сечогінним засобом, багатий на вітаміни і мінерали.

Не забудьте додати настій меліси. Змішайте її з склянкою гарячої води і дайте настоятися. А тоді додайте кавун і грушевий сік. Ви побачите, як це смачно та корисно для вашого здоров’я. Пити цей коктейль потрібно теплим, інакше ваш кишечник не засвоїть його. Ми сподіваємося, що це допоможе вам. • Agah Sh, Taleb A, et al. Chamomille efficacy in patients of the irritable bowel syndrome. Des Pharma Medica. 2015. 7 (4): 237-241.
 • Chang Ch-Ch, Lin Y-T, et al. Kiwifruit improves bowel function in patients with irritable bowel syndrome with constipation. Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition. 2010. 19 (4): 451-7.
 • Dolatabadi F, Abdolghaffari A, et al. The protective effect of Melissa officinalis L. in visceral hypersensitivity in rat using 2 models of acid-induced colitis and stress-induced irritable bowel syndrome: a possible role of nitric oxide pathway. Journal of Neurogastroenterology Motility. Julio 2018. 24 (3): 490-501.
 • Khedmat H, Karbasi A, et al. Aloe vera in treatment of refractory irritable bowel syndrome: trial on iranian patients. Journal of Research in Medical Sciences. Agosto 2013. 18 (8): 732.
 • Mayo Clinic. Síndrome de intestino irritable. Diciembre 2021.
 • National Institute of Diabetes, and Digestive and Kidney Diseases. Alimentación, dieta y nutrition para el síndrome de intestino irritable. U. S. Department of Health and Human Services. Noviembre 2017.
 • Servicio Nacional de Salud de Escocia (NHS). Peppermint oil: a medicine to treat stomach cramps and boating. Julio 2021.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.