4 продукти, які можуть змінити вигляд обличчя

3 Січня, 2019
Навіть якщо ви не хворі на целіакію, поява чорних цяток або набряк обличчя можуть свідчити про те, що у вас певний рівень непереносимості глютену. У нашій статті ми хочемо розповісти про продукти, відмовившись від яких, ви зможете покращити ситуацію та змінити вигляд обличчя.

Вірите, чи ні, певні продукти можуть змінити вигляд обличчя, зробити його млявим і менш привабливим.

Неодмінно робіть нотатки, адже сьогодні ми поговоримо про таку їжу.

Продукти, які змінять ваш вигляд обличчя:

1. Вино

вино впливає на вигляд обличчя

Однією з характерних ознак людей, які п’ють забагато вина, є дуже помітні зморшки, а також плями на переніссі. Крім того, у них з’являються невеликі зморшки під очима та набрякають повіки.

На додачу до цього, шкіра стає зневоднена та схильна до почервоніння. Пори також розширюються.

Причина таких реакцій у тому, що вино містить багато цукру, пестицидів і сульфітів. Саме тому алкогольні напої спричиняють зневоднення.

Загалом, алкоголь призводить до втрати вологи в організмі. Крім того, він змушує печінку працювати в посиленому режимі, тому наступного дня у вас будуть проблеми зі шлунком. Як наслідок, зморшки на шкірі стануть помітніші, вона виглядатиме обвислішою й з’являться білі плямки.

Також якщо зловживати алкоголем постійно, з часом це може вплинути на роботу кишкових бактерій і спричинити різноманітні захворювання.

Щоб вирішити цю проблему, потрібно перестати пити будь-який алкоголь на щонайменше 3 тижні. Таким чином ви дасте шкірі змогу відновитися.

Дивіться також: 5 способів очистити шкіру за допомогою харчової соди

2. Молоко

молоко

Схожі ознаки проявляються в людей, які п’ють забагато молочних продуктів, адже вони також можуть змінити вигляд обличчя. Зокрема, у людини виникають мішки під очима, а повіки набрякають.

Також молоко призводить до появи чорних цяток і плямок в області підборіддя.

Воно також може суттєво впливати на колір обличчя, навіть якщо у вас немає непереносимості лактози. Річ у тім, що з віком людина втрачає багато ферментів, які допомагають перетравлювати лактозу належним чином.

Хоча зараз не йдеться про алергію, молоко все ж призводить до певних змін в організмі та впливає на вигляд обличчя. Тому, якщо ви помітите, що шкіра стала бліда й набрякла, спробуйте відмовитися від молочних продуктів на кілька тижнів.

Завдяки цьому ви зможете побачити, чи стан обличчя покращиться, а симптоми зникнуть. Якщо відповідні позитивні зміни відбудуться, ви знатимете, що причиною порушень було надмірне споживання молочних продуктів.

Читайте також: Поживний банановий хліб без борошна та молока

3. Цукор

цукор

Обличчя людей, які їдять більше цукру, ніж потрібно, також має певні особливі характеристики. На ньому можна помітити глибокі зморшки, мішки під очима, акне, а шкіра має занадто блідий відтінок.

Переважно, коли йдеться про обмежене споживання цукру, на думку спадає схуднення, адже часто цей продукт призводить до появи зайвих кілограмів. Тим не менш, він також впливає на стан шкіри.

Цукор посилює процес глікування, тому надлишкові молекули глюкози чіпляються до колагену, руйнують його та роблять менш еластичним.

Як наслідок, пришвидшується старіння шкіри, змінюється її пігментація та швидше утворюються зморшки.

Якщо ви хочете мати ідеальну шкіру, у першу чергу, варто максимально зменшити споживання цукру й обирати інші солодкі альтернативи.

4. Глютен

глютен впливає на вигляд обличчя

Надмірне споживання продуктів із вмістом глютену шкодить не лише хворим на целіакію.

Лице людини, яка їсть забагато глютену, можна впізнати за чорними цятками на чолі, щоках і підборідді, почервонілими щоками та набряклою шкірою. Іншими словами, глютен може змінити вигляд обличчя.

Якщо ви помітили в себе такі ознаки, пам’ятайте, що вони можуть свідчити про непереносимість глютену (тобто організм не перетравлює цю сполуку).

Глютен – це тип білка, який може міститися в таких продуктах:

Він також є в напоях:

  • пиво;
  • віскі;
  • горілка.

Якщо вам здається, що у вас непереносимість глюкози, це дуже легко перевірити.  Просто виключіть зі свого раціону відповідні продукти на 2-3 тижні. Відмовтеся від їжі, яка може містити глютен, і спостерігайте за станом своєї шкіри.

Якщо через два тижні симптоми не зникли, імовірно, ваш організм погано засвоює певний продукт, але це не глютен.

Крім того, радимо відмовитися від простих вуглеводів. Переважно вони містяться у випічці з білого рафінованого борошна.

Таким чином, вам не лише буде простіше підтримувати здорову вагу, ваш стан здоров’я також покращиться.

Звертайте більше уваги на свій раціон, адже він впливає на нас значно більше, ніж здається на перший погляд. Від правильного харчування залежить як внутрішній стан організму, так і зовнішній вигляд.