5 ознак того, що стосунки з партнером на межі розриву

Якщо усвідомлюєте, що більше не кохаєте свого партнера і не можете зносити певні його звички та дії, найкращий вихід із ситуації – це припинити ці страждання.
5 ознак того, що стосунки з партнером на межі розриву

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Будь-які стосунки мають початок і кінець, однак останнього ми прагнемо запобігти.

Незалежно від того, наскільки сильно ми намагаємося це заперечити, може настати час, коли дійсно треба зачинити за собою двері.

Чи знаєте ви, як розібратися у тому, коли стосунки добігають кінця?

Нелегко визначити, що настав час обірвати стосунки і вже рухатись самому у тому напрямку, куди б могли йти удвох. Це надзвичайно важко здійснити через почуття страху. Все ж таки, іноді це на краще.

Тому важливо зуміти розпізнати знаки, які вказують на те, що іншого виходу немає.

Час припинити стосунки

Кожний розрив дається нелегко, але іноді це необхідно. Краще пережити цей важкий час, ніж намагатися реанімувати стосунки, що не працюють.

Сьогодні ми хочемо розповісти по 5 ознак, які допоможуть вам розпізнати, що настав час обірвати стосунки, оскільки спільного шляху в майбутнє пара не має.

Пара закоханих
  1. Без любові немає стосунків

З часом кохання слабшає, а може й зовсім зникнути. Це повинно змусити переоцінити ситуацію, оскільки правда полягає в тому, що стосунки без любові приречені. Не звинувачуйте себе з цього приводу, адже така ситуація дуже поширена.

Іноді рутина або тверезий погляд на партнера через призму минулого захоплення можуть змусити подивитися на людину по-іншому. Зараз все видається чіткішим і, на жаль, починаєш усвідомлювати той факт, що кохання минуло.

Час завершувати стосунки.

  1. Довіра – це основа

Усі види стосунків, зокрема романтичні, ґрунтуються на довірі. Без довіри неможливо налагодити міцний зв’язок, оскільки немає віри партнеру, який щоночі спить поруч.

Якщо стосунки побудовані на брехні, недовірі, ревнощах або зраді, це може зруйнувати їх, і підштовхнути на думку про завершення таких взаємин.

Крім того, завдана прикрість змусить страждати набагато довше.

  1. Більше не відчувається взаємний зв’язок

Іноді можна навіть не усвідомити, що справжніх стосунків вже нема. Можливо, ви вважаєте, що вони можуть функціонувати самостійно та ігноруєте той факт, що підтримка стосунків вимагає неймовірних зусиль та насправді важкої праці.

Розбите серце

Якщо тільки один партнер зацікавлений у розвитку стосунків, вони можуть поступово погіршитись. Може з’явитись образа, що ще більше ускладнить налагодження зв’язку.

Якщо помічаєте, що більше не готові 100% викладатись на налагодження стосунків, час їх припинити.

  1. Раніше ви були закохані, зараз ви терпіти не можете одне одного

Коли захоплюєшся людиною, почуваєшся щасливим, бачиш тільки позитивне у партнері. З плином часу це може змінитись, у результаті чого, те, що приваблювало, може стати відразливим.

Такий стан речей може збентежити партнера, тому що він завжди був вірний своїм звичкам, які ви терпляче зносили і на які не жалілися.

Проблема у тому, що зараз вам потрібно теж з цим жити, але ви відчуваєте, що більше не можете. Ви зайшли в глухий кут.

  1. Непримиренні відмінності

Коли двоє вирішують поєднати свої життя, чи потрібно їм мати спільний погляд на світобудову, мати спільні цілі, жити одним життям та мати подібні цінності?

Люди змінюються і разом з цим міняється їхнє сприйняття світу та речей в цілому. Проблема у тому, що це може змусити вас зійти зі шляху партнера, призводячи до розставання.

Час переосмислити ваші стосунки.

стосунки закінчились

Розставання болісне, оскільки починаючи будь-які стосунки, ми думаємо про те, що це на все життя. Але якщо насправді прийшов час, то краще завершити, ніж дурити себе і тягнути доти, доки це партнерство не розвалиться саме під силою власної ваги.

Важливо, що ви знаєте, як дивитися в очі реальності, поводитися, як дорослі люди, а також помічати знаки, які свідчать про кінець стосунків.  Цей природній процес трапляється часто, тому не чиніть спротиву.

Іноді краще рухатися далі.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.