5 ознак того, що ви токсична людина

5 ознак того, що ви токсична людина
5 ознак того, що ви токсична людина

Останнє оновлення: 03 грудня, 2018

Ми вже багато писали про типи токсичних людей, які можуть бути у вашому житті. Але що, якщо токсична людина, – це ви самі?

Що, якщо ви самі токсична людина, яка отруює себе, завдаючи собі збитків?

Завжди легше побачити недоліки в іншій людині, але, можливо, ваші стосунки або інші люди завдають вам шкоди, тому що ви дозволяєте цьому статися.

Можливо, ваші дії та рішення, які ви приймаєте, більш негативні, ніж ви думаєте. Ось чому сьогодні ми хочемо вам відкрити п’ять ознак того, що ви могли перетворитися на токсичну людину.

1. Перебування з кимось, хто завдає вам болю

Чому ви тримаєте поруч людину, яка заподіює так багато шкоди? Якщо ви дозволяєте цьому тривати, це провина не тієї людини, а ваша!

Вам могло не судитися жити разом, або, можливо, ви не сумісні, тому що маєте різні уявлення про світ або цінності. Попри їхнє презирство, ви тримаєте їх поруч з собою.

жінка і пташка

Коли ви поводитеся таким чином, ви токсична людина. Можливо, не щодо інших, а щодо себе.

Ви не піклуєтеся про себе і не захищаєте себе від цієї токсичності, яка проникла у ваші стосунки. Крім того, ви захищаєте людину, яка, як ви самі знаєте, руйнує вас.

2. Звинувачення себе за помилки

Ніхто не досконалий, і всі ми робимо помилки. Ось чому так важливо почати розглядати їх як можливості для навчання, а потім рухатися далі.

Якщо ви не в змозі це зробити, ви постійно сварите себе за помилки з минулого, раните себе і не даєте собі рухатися вперед.

Зрозуміло, що ви стали перфекціоністом, вимагаючи забагато від себе.

Ви стали настільки жорстокими з собою, що навіть найменші помилки можуть бути для вас чимось дуже серйозним.

Навчіться приймати свої помилки та не звинувачувати себе за них. Помилятися іноді може бути на користь, тож не надавайте своїм помилкам токсичної влади.

3. Пригнічення емоцій

У житті ви, можливо, пережили кілька складних стосунків, у яких витримали багато шкоди. Це могло змусити вас стримувати свої емоції, щоб захиститися.

Ви навіть не усвідомлюєте, наскільки це токсично. Якщо ви ігноруєте свої емоції, пригнічуючи та стримуючи їх, найбільш негативні з них будуть виходити на поверхню.

якщо ви пригнічуюєте емоції, ви токсична людина по відношенню до себе

Ви маєте навчитися виражати їх без страху, тому що в житті необхідно йти на ризики. Емоції так само, як і побажання, існують, щоб їх передавати.

Якщо ви пригнічуєте свої емоції, рано чи пізно вони вас поглинуть. Ви перетворитеся на сумну людина, яка не в змозі кохати або бути коханою. Ви не заслуговуєте на це. Висловлюйте те, що ви відчуваєте.

4. Песимізм

Життя не завжди легке, але песимістично ставитися до нього – це найгірше, що ви можете зробити. Це позначиться на вашій особистості, і ви передаватимете це почуття іншим.

Незалежно від того, наскільки складне ваше життя прямо зараз, песимістичне ставлення не покращить його. Насправді, ви майже напевно його погіршите.

Песимісти та скиглії є дуже токсичними людьми. Ви справді хочете бути одними з них?

дівчина-песиміст

Нехай оптимізм буде вашим найкращим другом і не даватиме вам отруювати себе.

5. Дозволяєте іншим завжди бути на першому місці

Турбота про себе не робить вас егоїстом, а скоріше людиною, яка любить і захищає себе таким чином.

Ми звикли до того, що нам говорять, що ми маємо завжди опікуватися добробутом інших, але як щодо себе?

Коли ви зміните своє ставлення, ви можете здатися іншим егоїстичною людиною і навіть так почуватися.

Але ви не знаєте, що так ви стаєте менш токсичною людиною.

Одного разу ви самі можете перетворитися на токсичну людину, навіть не усвідомлюючи цього. Ви не розумієте, що токсичні люди впливають не тільки на тих, хто навколо них, але й самі на себе.

Навчіться прислухатися до себе і не бійтеся виявити щось, що, можливо, вам не сподобається. Ми всі робимо помилки, але в наших силах їх виправити.

Це може вас зацікавити ...
Токсична сім’я як причина психічних розладів
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Токсична сім’я як причина психічних розладів

Токсична сім'я погана тиму, що рано чи пізно вона звалює усі свої проблеми на дітей, і подорослішавши, вони не вміють цінувати себе.