5 порад, щоб позбутися млявих м’язів

· Серпень 13, 2015

Занадто мляві м’язи на руках і талії можуть бути причиною неабиякого дискомфорту для деяких людей, і їх важко позбутися навіть за допомогою вправ і дієти. Різке зниження ваги, так само як і збільшення, можуть призвести до того, що шкіра буде розтягнутою в цих ділянках і втратить тонус. Серед інших причин – сплив часу, відсутність фізичних вправ і неправильне харчування. У цій статті ми дамо вам низку порад, які допоможуть позбутися млявих м’язів.

Заходи по боротьбі з млявими м’язами

На думку фахівців, однією з головних причин млявості м’язів, безумовно, є погане харчування. Ми зазвичай дотримуємося певної дієти, щоб схуднути, внаслідок цього ми втрачаємо воду, а з нею і м’язову масу. Таким чином, втрата ваги відбувається на багатьох ділянках вашого тіла: у руках, сідницях, животі або м’язах. Вони будуть виглядати м’якими через нестачу води й мускулатури, що означає, що шкіра, яка раніше містила в собі жир, тепер виглядатиме в’ялою і пухкою.

Розгляньмо заходи, яких ми можемо вжити і ті щоденні звички, які ми можемо поліпшити, щоб боротися проти цієї прикрої млявості м’язів.

 1. Їжа, яка зміцнює м’язи і спалює жир

  yabluko

  Ці обидва ефекти важливі не тільки для зниження ваги, але також для того, щоб схуднути правильно, не втративши занадто багато води і не позбавивши м’язи міцності і тонусу. Такі продукти дають організму силу, вкрай важливу для кісток і суглобів. Якщо ви дбаєте про них і зміцнюєте їх за допомогою доцільного раціону, ви уникнете млявості м’язів. Під час перебування на дієті важливо мати це на увазі й переконатися, що ви втрачаєте жир, а не м’язову масу.

  • Білок: білки необхідні для зміцнення м’язів. Існують люди, які вирішують жити без них, коли розпочинають дієту, думаючи, що це допоможе схуднути. Це величезна помилка, ви повинні включити їх до раціону, щоб мати різноманітне і збалансоване харчування. Найбільше рекомендовано отримувати білок, наприклад, з яєць і м’яса курки або індички. Лосось також чудово підходить для отримання належної кількості білка, так само як і мигдаль.
  • Яблука: Не сумнівайтеся, яблука з їх шкіркою – це пречудовий ресурс білка, який допомагає спалити жир. За даними дослідження університету штату Айова, урсолова кислота, яка міститься в шкірці яблук, сприяє зростанню м’язів, а також одночасно дозволяє спалювати більше калорій.
 2. Важливість антиоксидантів

  yahody

  Антиоксиданти є кращим засобом для боротьби з вільними радикалами, які мало-помалу пришвидшують старіння шкіри і, таким чином, сприяють млявості м’язів. Крім того, вітамін С, який міститься в багатьох з них, допомагає прискорити обмін речовин і спалювати жир, не впливаючи на м’язи. Іншими словами, цей різновид фруктів при регулярному споживанні дозволить вам збільшити гладкість і пружність шкіри, відновити її, подбати про неї і спалити жири, які шкідливі і некорисні для вашого організму.

  Ягоди місять достатню кількість антиоксидантів і вітаміну С, це також можна сказати й про апельсини і лимони. Вони дають вам колаген, який є важливим для підтримки пружності шкіри. Тож, снідайте ними за кожної нагоди. Хороші натуральні соки завжди будуть корисні вам завдяки дивовижному вмісту вітамінів і мінералів.

 3. Скажи “ні” фаст-фуду

  fast-food

  Це очевидно, це всі знають. Але іноді фаст-фуд дозволяє легко і швидко перекусити, якщо у вас бракує часу, або коли ви стурбовані чимось і хочете отримати втіху від їжі, наприклад, від солодощів. Це помилка, це все змушує вас не тільки набирати вагу. Через високі рівні солі і цукру в їжі, ви отримаєте роздутий живіт, рідина буде накопичуватися в організмі, а шкіра неминуче втратить пружність. Тож, ви маєте запам’ятати: уникайте фаст-фуду!

 4. Будьте обережні з сонцем!

  sontse

  Ви здивовані? Абсолютно правильно. Ми всі знаємо, що сонце необхідне для нашого здоров’я, наприклад, для того, щоб синтезувати вітамін D. Але, занадто довге перебування на сонці призведе до зникнення природного колагену, втрати вологи і, зрештою, до затвердіння шкіри. Таким чином, ви завжди повинні уникати сонячних ванн у найбільш небезпечний час, коли сонячні промені є найбільш інтенсивними (з полудня до чотирьох годин).

 5. Вправи для боротьби з млявістю м’язів

  vrpavy

  Безумовно, найкращі вправи – це ті, які призначені для виправлення млявості м’язів там, де вони  більш мляві, ніж потрібно. Якщо у вас більш мляві м’язи на талії і животі, завжди рекомендуються вправи на згинання і розтягування. Якщо ви хочете посилити тонус ніг і сідниць, принаймні годину швидко ходіть, їдьте на велосипеді або плавайте. Ці невеликі щоденні тренування поряд з відповідною дієтою дозволять вам поліпшити тонус і поступово позбутися млявості м’язів. Авжеж це потребуватиме зусиль, але немає нічого неможливого, якщо у вас є трохи сили волі. Як ви дивитеся на те, щоб розпочати вже сьогодні?