5 порад для щастя

Кожен може робити себе та оточуючих щасливими, ми знаємо кілька порад для цього і хочемо ними поділитися
5 порад для щастя

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Життя має приносити радість. Часто ми відчуваємо, що не заслуговуємо на те, щоб мати гарне життя або бути щасливими. Однак, щастя можна і варто обирати. Це не те, що відбувається з вами без вашої участі, не те, на що ви не можете впливати або стосовно чого ви не можете приймати рішення.

Одна з найкращих порад для щастя – це визнати, що ваші думки і дії можуть сильно вплинути на ваш настрій і світосприйняття. Читайте далі, щоб дізнатися п’ять порад щастя.

 1. Гра

  Уявіть собі шкільне подвір’я під час перерви, де можна почути сміх і спів. Шукайте щастя разом з іншими, запросіть їх взяти участь у вашій грі. Навіть якщо вам потрібно їм підморгнути, зробити дружній комплімент або дозволити вашим дітям замурзатися у багнюці… грайте!

 2. Задоволення

  Знаходьте задоволення у всьому, як за негативних, так і за позитивних обставин; створюйте своє власне задоволення. Розпочинайте і завершуйте, догоджаючи собі. Будьте напоготові швидко сприйняти кожну вишукану дрібничку, яку життя може вам запропонувати.

 3. Забудьте про драму

  Не робіть великої драми з усього, що відбувається з вами в житті. Припиніть звертати увагу на все погане або на все, що викликає у вас співчуття. Припиніть віддавати так багато іншим людям, і замість цього, дайте це собі. Перш за все, задовольніть власні потреби. При цьому припиніть читати драми, про які пишуть в засобах масової інформації, вони не мають нічого спільного з вами. Немає кращого рецепту від драми, ніж просто припинити її. Драма вкорінена у страху бути нещасливою.

 4. Знайдіть спокій

  Щастя та спокій

  Сядьте і спокійно відпочиньте. Спочатку ви можете відчувати себе трохи незручно, але чим довше ви це робитимете, тим більше будете спілкуватися з собою. І чим більше ви спілкуватиметеся з собою, тим менше потреб відчуватимете. Адже врівноваженість як результат бажаного спокою є життєво важливим для щастя.

 5. Самосприйняття себе веде до щастя

  Прийняття себе – це головний ключ до щасливого життя. Коли ви дійсно розумієте, що ваші недоліки – це подарунок, стати щасливою буде набагато простіше. Самоприйняття веде до щастя, чого ніколи не відчували багато людей. Прийняття себе такою людиною, якою ви є – це також важливий крок до любові до інших, тому що якщо ви не можете любити навіть себе, ви не зможете любити інших.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.