5 порад для щастя

Кожен може робити себе та оточуючих щасливими, ми знаємо кілька порад для цього і хочемо ними поділитися
5 порад для щастя

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Життя має приносити радість. Часто ми відчуваємо, що не заслуговуємо на те, щоб мати гарне життя або бути щасливими. Однак, щастя можна і варто обирати. Це не те, що відбувається з вами без вашої участі, не те, на що ви не можете впливати або стосовно чого ви не можете приймати рішення.

Одна з найкращих порад для щастя – це визнати, що ваші думки і дії можуть сильно вплинути на ваш настрій і світосприйняття. Читайте далі, щоб дізнатися п’ять порад щастя.

 1. Гра

  Уявіть собі шкільне подвір’я під час перерви, де можна почути сміх і спів. Шукайте щастя разом з іншими, запросіть їх взяти участь у вашій грі. Навіть якщо вам потрібно їм підморгнути, зробити дружній комплімент або дозволити вашим дітям замурзатися у багнюці… грайте!

 2. Задоволення

  Знаходьте задоволення у всьому, як за негативних, так і за позитивних обставин; створюйте своє власне задоволення. Розпочинайте і завершуйте, догоджаючи собі. Будьте напоготові швидко сприйняти кожну вишукану дрібничку, яку життя може вам запропонувати.

 3. Забудьте про драму

  Не робіть великої драми з усього, що відбувається з вами в житті. Припиніть звертати увагу на все погане або на все, що викликає у вас співчуття. Припиніть віддавати так багато іншим людям, і замість цього, дайте це собі. Перш за все, задовольніть власні потреби. При цьому припиніть читати драми, про які пишуть в засобах масової інформації, вони не мають нічого спільного з вами. Немає кращого рецепту від драми, ніж просто припинити її. Драма вкорінена у страху бути нещасливою.

 4. Знайдіть спокій

  Щастя та спокій

  Сядьте і спокійно відпочиньте. Спочатку ви можете відчувати себе трохи незручно, але чим довше ви це робитимете, тим більше будете спілкуватися з собою. І чим більше ви спілкуватиметеся з собою, тим менше потреб відчуватимете. Адже врівноваженість як результат бажаного спокою є життєво важливим для щастя.

 5. Самосприйняття себе веде до щастя

  Прийняття себе – це головний ключ до щасливого життя. Коли ви дійсно розумієте, що ваші недоліки – це подарунок, стати щасливою буде набагато простіше. Самоприйняття веде до щастя, чого ніколи не відчували багато людей. Прийняття себе такою людиною, якою ви є – це також важливий крок до любові до інших, тому що якщо ви не можете любити навіть себе, ви не зможете любити інших.

Це може вас зацікавити ...
Які бувають види щастя?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Які бувають види щастя?

Попри те, що види щастя можуть здатися кардинально різними на перший погляд, насправді у них існує одна спільна риса: ви отримуєте позитив та задов...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.