5 проблем зі здоров'ям, що викликають біль у спині

5 проблем зі здоров'ям, що викликають біль у спині
5 проблем зі здоров'ям, що викликають біль у спині

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Тіло іноді попереджає вас про певні проблеми зі здоров’ям через біль. Він виникає там, де ваше здоров’я під загрозою. Наприклад, є певні чинники, які викликають біль у спині.

Оскільки тіло посилає вам сигнали, необхідно звернути на них увагу. Ваші органи можуть не працювати належним чином: суглоби, кістки, м’язи тощо. У цій статті ми розглянемо кілька розладів і хвороб, які можуть спричинити біль у спині.

Що тут мається на увазі під “спиною”? Ми маємо на увазі ділянку від нижньої частини шиї та плеча до талії. Ваш хребет визначає її довжину. Ця частина тіла знаходиться там, де розташовані такі органи, як легені та нирки.

Спина виконує дуже важливу функцію. Вона тримає тіло в спокої або рухає його. Крім того, вона дозволяє організму підтримувати стабільний центр гравітації. Ваша спина також відповідає за захист спинного мозку.

Що потрібно знати про біль у спині

біль у спині

Біль у спині є однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям. Він може бути гострим або хронічним. Інакше кажучи, біль може зникнути через тиждень або тривати понад три місяці.

Біль у спині іноді зменшується самостійно, навіть якщо ви не знаєте причини. Але якщо його джерелом є серйозна проблема, то її треба лікувати. Лікування може варіюватися від холодних та гарячих компресів до протизапальних препаратів.

Перевірте цю статтю: 8 медичних причин болю у спині

Які проблеми зі здоров’ям викликають біль у спині?

У цій статті ми обговоримо деякі проблеми, які безпосередньо впливають на біль у спині.

1. Рак передміхурової залози

рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози є однією з причин болю в спині, оскільки він може вплинути на п’ятий хребець хребта. Він може викликати люмбаго або біль у правому боці спини. Він також може викликати сакроілеїт. Це набряк суглоба, який знаходиться в кінці хребта та боків тазової області.

2. Ендометріоз

Біль від ендометріозу може бути досить сильним. Скорочення матки викликають цей біль. Це може бути викликано шрамами, які утворюються внаслідок пошкодження, спричиненого ендометріозом. Якщо пошкодження є внутрішніми, у вас може виникнути біль у спині або грудях. Ви можете полегшити біль за допомогою ліків і гарячих ван, щоб розслабити м’язи спини.

3. Сколіоз

сколіоз є причиною болю в спині

Сколіоз є дуже вираженим поворотом хребта у бік. Тому одним із симптомів є біль у спині. Це може бути інтенсивний або тупий біль.

4. Люмбаго

Люмбаго викликає біль у спині через розтягнення зв’язок або м’язів спини. Він також може виникнути через мікроскопічний розрив у цій ділянці. Він виникає через раптові рухи, як от підйом важкого предмета або неправильне розтягування. Біль може бути коротким або настільки сильним, що рухатися неможливо.

5. Остеопороз

остеопороз викликає біль у спині

Остеопороз може викликати інтенсивний біль у спині через постійні травми хребта. Захворювання може розвиватися багато років безсимптомно. З часом це може завдавати багато болю.

Подбайте про своє тіло, щоб запобігти болю та усунути причини, які викликають біль у спині.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.