Жіноча мудрість: ці п’ять істин знають тільки жінки

Попри наявні соціальні перепони, жінки знають, на що здатні, і заслуговують на те, щоб досягти успіху. У цьому допомагає певна жіноча мудрість.
Жіноча мудрість: ці п’ять істин знають тільки жінки

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Жінкам притаманна стійкість, відвага та інтуїція. Зрештою, усі ці якості допомагають їм досягти цілі і контактувати з іншими у конструктивний, особливий спосіб. Але саме жіноча мудрість – це справжній скарб цінностей, що надихає нове покоління.

Хоча ці риси властиві не тільки жінкам, але особливо вони проявляються серед представниць слабкої статі. Це тому, що дійсність важко заперечити: патріархат домінує в багатьох культурах.

У соціальному та культурному плані чоловіки займають основну роль у щоденному житті. Тому жінки зіштовхуються з багатьма проблемами, про які чоловіки навіть не здогадуються, а жінки рідко про них говорять. Сама тому жіноча мудрість така цінна в багатьох ситуаціях.

Це внутрішня та зовнішня боротьба заради рівності, однакової позиції, права голосу та влади.

Є такі процеси, про які відомо тільки жінкам, і які ми б хотіли обговорити у цій статті.

Отже, жіноча мудрість говорить нам:

1. Жінки навчилися вірити у свої сили

Упродовж багатьох років роль жінки обмежувалась домашнім господарством та опікою дітей.

З розвитком суспільства, жінки отримали доступ до тих сфер, у яких раніше домінували лише чоловіки.

Попри це, досі можемо спостерігати помітні нерівності. Жінки постійно зобов’язані демонструвати свою здатність виконувати певні задачі та обов’язки.

Обидві статі можуть зайняти достойні позиції, але жінки змушені доводити свою спроможність. Донедавна вважалося недопустимим, щоб жінка займала керівну посаду в організації.

У сьогоднішньому світі жінки добре знають, що здатні виконувати ті самі обов’язки, що й чоловіки. Варто лише повірити у свої сили.

2. Ніхто не повинен почуватися неповноцінним

Сни та жіноча мудрість

Повернімося ще раз у минуле. Але не у далеке минуле, а у близьке до наших часів, аби зрозуміти ситуацію.

Не потрібно повертатися на декілька поколінь назад для того, щоб згадати, які думки намагалися вкласти у голову жінкам. Аби жінка почувалася повноцінною та щасливою, вона повинна була вийти заміж.

Крім того, нас вчили, що незаміжня жінка без дітей приречена на самотність та смуток. Молода жінка, можливо, не відчувала себе нещасливою, не маючи партнера. Проте суспільство нав’язувало її чоловіка, який мав бути поруч.

Однак сьогодні жінки знають краще, що для них потрібно.

Відомо, що перебуваючи у стосунках із партнером, жінка не обов’язково почувається повноцінною.

Не можна заперечувати, що любов робить людей щасливими, але це ані обов’язок, ані необхідність.

3. Ми маємо бути прикладом для наступних поколінь

В останні роки спостерігається натхненний рух. Жінки почали відкривати самих себе.

Нарешті вони прагнуть справжньої рівності. Проте ці можливості не ставлять жінок вище за чоловіків.

Навпаки, рух прагне рівності, демонструючи, що наші сили в наших руках.  Натхнення у розумі, а можливості жінок такі самі, що й у чоловіків.

Це прагнення набуло багато значень у різних країнах, де жінки дуже вразливі через те, що народились представницями слабкої статі.

Освіта – це основа основ. Будь-яке суспільство, що прагне до прогресу, повинно надавати рівні можливості отримувати освіту як своїм дочкам, так і синам.

4. Жінок зрозуміли, що турбота про себе – це не егоїзм

Це був важкий урок. Зрештою, можна сказати, що і чоловікам це притаманно, але жінкам більше.

Жінки часто забувають, що треба ставити себе на перше місце, якщо насправді є бажання піклуватися про себе.

Пам’ятайте, що нічого не треба ні для кого робити, приносячи себе в жертву.

«Синдром Венді» нагадує нам, що традиційно жінок розглядають як доглядачок. Через це панувала хибна думка про те, що щастя можна досягти лише піклуючись про інших.

Поступово все змінилося. Ми усвідомили, що необхідно встановлювати межі і не забувати турбуватися спершу про самих себе

5. Думка інших не повинна формувати особистість

жіноча мудрість - поради

«Тобі треба знайти хлопця», «Ти набрала вагу?», «Тобі треба навчитися стежити за собою і завжди мати привабливий вигляд», «Тепер ти мама і мусиш сидіти вдома»,- такі поради жінки часто чують від людей навколо та рідних. Проте сьогодні нарешті жінки усвідомили, що думка інших не повинна впливати на їхнє життя.

Справжнє щастя витікає із наших власних рішень. Ті, хто нас любить, повинні нас поважати та цінувати. Сподіваємось вам сподобалась наша стаття про те, що означає жіноча мудрість.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.