Будьте собою і ви ніколи не програєте

Настав час добре до себе ставитися, говорити собі приємні слова заохочення та змушувати рухатися далі, коли життя ускладнюється. Настав час бути собою.
Будьте собою і ви ніколи не програєте

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Досить часто ми хочемо бути схожими на інших замість того, щоб розвивати власну ідентичність. Але чому так важко бути собою?

Можливо, річ у тім, що вчинки та погляди, які не відповідають усталеним нормам, часто критикують, доки ми не усвідомлюємо їх справжню вагомість.

Вірте у себе попри все

віра в себе

Іноді буває важко вірити у себе. Дуже просто зануритися в поганий настрій, коли все йде не так, як треба, або ви в поті чола працюєте, а результатів майже не видно.

Утім труднощі та проблеми завжди будуть. А от красу власної індивідуальності можна втратити.

Тоді легко потрапити в пастку порівняння, коли ви постійно дивитеся на інших, оцінюючи себе. Ви можете почуватися в депресії, тому що не схожі на них або не досягли того, що вони.

Утім важливо не забувати про всі свої досягнення. Це навіть важливіше, ніж не втрачати себе.

Вірте у свої сили попри зовнішні обставини, адже так ви зможете багато чого досягти в житті.

Будьте собою і ви далеко підете

Якщо ви будете собою, то зможете піднятися на вершину найвищої гори, адже жодні помилки не стануть причиною здатися.

На жаль, ми переконані, що помилки вже є синонімом невдачі. Кожен камінь на вашому шляху, кожна людина, яка намагається стати вам на заваді, – це не нездоланний бар"єр, а можливість навчитися.

Ви маєте все необхідне, щоб здолати всі стіни, які заважають рухатися вперед. Якщо б труднощів не було, ви б не змогли рости, вчитися та ставати зрілішими.

Будьте собою та не бійтеся робити помилки. Прийшов час прямувати за своїми мріями та бути там, де ви хочете.

Не робіть помилку, відмовившись від себе

депресія

Ви зазнаєте невдачі лише тоді, коли перестаєте бути собою.

Перестаньте чекати миті, коли проблеми вирішаться самі по собі, і візьміть відповідальність за те, щоб перетворити їх у можливості.

Настав час вийти із зони комфорту, у яку вас загнали власні страхи та сумніви. Перестаньте думати “Що вони скажуть?" і почніть робити те, що справді хочете.

Не варто намагатися “вписатися" у соціум, роблячи те, чого вимагають інші. Будьте іншими, адже ви і є інші, унікальні, особливі та неповторні.

Хвилюйтеся лише про себе та власні бажання, не дозволяючи собі змінитися, щоб задовольнити очікування інших.

Захищайте свою сутність і піклуйтеся про неї. Це важлива частина вас, тому не втрачайте її.

Вірте у себе

вірити в себе та бути собою

Ви маєте вміння, якими не володіють інші.

Сумніваєтеся в цьому? А все тому, що ви не цінуєте їх так, як повинні. Інакше кажучи, ви не вірите в себе.

Цікаво аналізувати, наскільки сильно ми саботуємо себе. Думаємо, що ставимося до себе добре, тоді як насправді лише завдаємо багато шкоди своєму тілу та розуму й життю в цілому.

Вміння цінувати дрібниці, які роблять вас унікальними, – це один із перших кроків, які спрямують вас у правильному керунку.

Ми занадто сильно звикли не вірити у свої сили, а лише заглядатися на можливості людей навколо. Потрібно перестати вірити у власну немічність і постійно зраджувати собі.

Настав час почати ставитися до себе добре, говорити собі приємні слова заохочення та змушувати рухатися далі, коли життя ускладнюється. Настав час бути собою.

Вам не потрібна стороння людина, яка говоритиме “усе буде добре". Натомість варто знайти це заохочення та впевненість у собі.

Пам"ятайте, що ви ніколи не зазнаєте поразки, не програєте та не зробите жахливі помилки, якщо будете собою. Адже всі події та вчинки будуть процесом навчання та можливістю удосконалити себе в житті та стати тим, ким ви хочете бути.

Це може вас зацікавити ...
7 ознак того, що ви – сильна особистість
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
7 ознак того, що ви – сильна особистість

Деякі люди дуже швидко адаптуються до змін та швидко залагоджують труднощі. Чи належите ви до цих щасливчиків? У цій статті ми розповімо про основні риси характеру, за якими ви навчитеся розуміти, хто цієї миті перед вами - сильна особистість чи невпевнена у своїх силах людина.