Сильні жінки, які можуть знайти власне щастя: 6 ознак

Попри те, що сильні жінки почувають себе щасливими в компанії, їм не потрібен хтось, щоб підтримувати їх, вони зможуть жити самі, якщо це буде потрібно. Вони знають, що вони гідні найкращого.
Сильні жінки, які можуть знайти власне щастя: 6 ознак

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Сильні жінки надихають і впливають на частину соціальних змін. Ту, де вони вважають себе гідними всього, що вони придумують.

Надавно Академія іспанської мови (RAE) розповіла найновіші зміни в іспанській мові.

Серед змін з’явився довгоочікуваний термін: фраза “слабша стать”. Вони уточнили, що це зневажлива та дискримінаційна фраза, пов’язана з жінками.

Зрозуміло, що є багато досягнень, які мають відбутися на всіх рівнях. Але найцікавіші починаються з використання мови.

Тому необхідно пояснити, що ми маємо на увазі під виразом “сильні жінки”.

Або, наприклад, справжня сила не має нічого спільного з підійманням ваги, опором, м’язовою масою або зростом.

Сильні жінки володіють іншим рядом характеристик. Це чіткий список, який без сумніву ототожнюватиме багато наших читачів.

1. Розуміння вразливості

вразливість

Знання того, як бути вразливими, означає знати, як поратися зі своїми емоціями. Це також означає прийняття того, ким ви є, що змушує вас сяяти, що важливо для вас і що поєднує вас з іншими людьми.

 • Вразливість не є синонімом слабкості. Це просто навпаки. Наприклад, ми постійно думаємо про людей, які ховають свої емоції. Вони обирають не бачити, не сприймати чи справлятися з тим, що їм шкодять.
 • Мало-помалу, вони будують стіну, яку вони можуть сховати позаду. Вони переконаються, що ніхто не знає про їхні особисті проблеми. Вони також хочуть знати, що вони уникають вирішення або стикання зі своїми реальними внутрішніми потребами.

Цей вид динаміки є джерелом страшних страждань і незрілості. Це тому, що ті, хто приховує або вибирає інший шлях, коли щось їх турбує, – це не сильні люди.

Сильні люди – це ті, хто дозволяє собі бути вразливими. Вони роблять це, щоб прийняти, зрозуміти самого себе та вплинути на особистий розвиток.

2. Свобода вибору

Сильні жінки вибирають, вирішують і не мають страху. Вони не шукають когось, щоб порадувати його. Кожен крок, який вони роблять, є результатом особистого рішення.

 • Вони ніколи не перестають вдосконалювати себе. Але також вони слухають все, що їхнє середовище хоче сказати їм. Вони приймають думки, шукають поради та цінують пропозиції. Але рішення в кінцевому підсумку залежить від них.
 • Водночас через те що вони не бояться вибирати власний шлях, вони дуже складні. Вони не бояться відмовлятися від того, що їм не подобається.

Вони також не такі люди, хто не буде боротися, хто вирішив затиснути крила або позбутися власних мрій та самооцінки.

3. Третя характеристика: сильні жінки дозволяють собі любити самотність

самотність

Жінка не повинна бути у стосунках, щоб почувати себе цілою. Вона сама є повною і знає, що таке задоволення.

 • Саме тоді сильні жінки починають встановлювати щасливіші романтичні стосунки. Вони не потребують іншої людини, щоб заповнити порожнечу або залікувати рани. Вони можуть віддати своїм партнерам найкраще, що в них є, для побудови сильних, щасливих і зрілих стосунків.
 • Водночас те, що визначає її, – це задоволення насолоджуватися часом на самоті.
 • Це подарунок, який сильні жінки можуть знайти самі по собі. Завдяки цьому вони можуть заохотити здоровий внутрішній діалог, подумати про теперішнє і помріяти про майбутнє.

4. Інвестиції в особистий розвиток

Жінки, які були повністю зосереджені на увазі інших, залишаються позаду. Це означає ті, хто забувають про себе і не дбають про власну самооцінку та навіть про власне здоров’я.

 • Сильні жінки мають дуже чітку характеристику. Вони важливі, вони цінні, і вони заслуговують на всю любов у світі, особливо від себе.
 • Це тому, що без любові до себе ніщо не має сенсу. Це тому, що якщо ви не вкладаєте час, енергію та увагу у власне особисте життя, нічого не буде мати значення.

Така думка не має нічого спільного з тим, щоб бути егоцентричним. Скоріше, це пов’язано з психологічною та емоційною рівновагою.

5. Висловлюють думку про те, що вони створюють

сильні жінки висловлюють свою думку

Сильні жінки – наполегливі. Це мистецтво, коли треба вміти захищати свої права та поважати чужі.

Життя згідно з вашими власними ідеалами означає бути вільними та щасливими. Це значить інвестування в спільне життя. І це означає, що ніхто не наступає на чужі думки.

Тому ви можете висловлювати свої думки без страху і не турбуючись про думки суспільства. Немає нічого важливішого за визнання рівності між людьми.

6. Кохати і бути коханою

Сильні жінки люблять, і вони роблять це інтенсивно, автентично та зріло. Водночас любов, яку вони сповідують, збагачує життя їхніх партнерів, сім’ї та друзів.

 • Це смілива любов, яка охоплює, надихає, оточує вас зсередини і перевіряє вас.
 • Водночас вони не забувають, що вони гідні кращої любові. Любов, яка змушує зростати і не зашкодить.

Отже, ми впевнені, що багато наших читачів переконані, що вони були, є і будуть сильними жінками. Як результат, ми ніколи не будемо зважати на терміни такі, як “слабша стать”.

Тільки жінки знають, через що вони пройшли. Лише вони розуміють силу своїх хоробрих сердець і ховають особистість, яка ніколи не здавалася.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.