6 порад, як налагодити стосунки зі своїм партнером

Сильне бажання є основою для того, щоб налагодити стосунки зі своїм партнером після сварки. Вам не повинно здаватися, що ви програєте бій, тому що насправді ви даєте своїм стосункам ще один шанс.
6 порад, як налагодити стосунки зі своїм партнером

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Не секрет, що у всіх стосунках бувають хороші та погані дні. Але деякі пари не знають, як впоратися з ситуацією після сварки. Чи хотіли б ви дізнатися, як налагодити стосунки зі своїм партнером після сварки?

Щире бажання показати свою любов, всупереч тому, хто насправді винен, допоможе вам примиритися зі своїм партнером. Ось деякі поради, щоб зробити цей перший крок.

Як налагодити стосунки зі своїм партнером після сварки

налагодити стосунки з партнером

Хороший зв’язок з партером дозволить вам відродити та поліпшити ваші стосунки.

1. Не ізолюйте себе

Коли ви посварилися зі своїм партнером і дуже злі, звичайно, що вам захочеться побути наодинці, піти в іншу кімнату або вийти з дому, грюкаючи дверима.

Оскільки ви фізично дистанціюєтесь і накопичуєте в собі негативні емоції, то все, як правило, тільки ускладнюється і стає ще гірше.

Попри те, що в момент гніву вам не захочеться бути поруч із партнером та встановити з ним фізичний контакт, спробуйте зробити це, щоб налагодити стосунки після сварки.

Просто дивитися в очі свого партнера, тримати його за руку, торкатися волосся або обіймати його – усе це може викликати позитивні почуття. Це допоможе вам знизити тон голосу, і навколишні обстановини стануть менш напруженими.

Якщо сварка була дуже серйозною, і ви вирішили провести деякий час на самоті, поверніться до свого партнера, щойно зможете.

2. Контролюйте мову тіла

Після сильної сварки, попри те, що ви могли сказати, щоб налагодити стосунки, ваше тіло може проявляти ознаки роздратування, які можуть перешкодити вашому партнеру позитивно вам відповісти.

Тому необхідно контролювати велику кількість жестів, які перешкоджають вам обом:

  • Закриті руки
  • Перехрещені руки
  • Похмуре обличчя
  • Опущена голова

Замість того, щоб злитися, розслабтеся і подивіться прямо в очі своєму партнерові. Якщо ви можете, посміхніться, щоб ваш партнер не боявся бути відхиленим, підійти до вас або знову почати суперечку про те, що тільки що сталося.

3. Використовуйте почуття гумору

секс для примирення

Для того, щоб зменшити напругу, коли ви посварилися і хочете налагодити стосунки зі своїм партнером, важливо мати трохи почуття гумору. Це те, що повинно бути в міру, без сарказму та роздратованості. Таким чином, не буде жодних непорозумінь.

Якщо є щось таке, що подобається і чоловікам, і жінкам, це те, коли їхній партнер має хороше почуття гумору. Отже, у цьому випадку ви можете пожартувати або подивитися разом комедію. Після цього ви будете поступово відчувати себе більш розслабленими.

4. Вибачайте свого партнера

Якщо ви хочете відновити спілкування і налагодити стосунки зі своїм партнером, то здатність прощати – це найкраще, що ви повинні вміти. Але щоб це дійсно спрацювало, ви повинні робити це від щирого серця.

Прощення – це жест благородства, який прокладе шлях для відновлення стосунків між вами і вашим партнером. Це також відкриє шлях прийняття, що дозволить вам визнати свої власні недоліки і подумати над ними, щоб не робити тих самих помилок знову.

Прощення не означає відчуття поразки або того, що ваш партнер має рацію, а ви – ні. Здатність прощати означає давати ще одну можливість продовжувати життя як пара та рухатися вперед разом.

5. Проявляйте свою любов

Напруга і дискомфорт, які панують після сварки, можуть змусити партнерів віддалитися один від одного. Для того, щоб налагодити стосунки зі своїм партнером, ви повинні проявляти ініціативу, щоб наблизитися один до одного.

Це не час для гордості. Використовуйте поцілунки, ласки і обійми як зброю для примирення. Відчуття любові і щирі обійми після сварки, це дуже заспокійлива річ, яка допоможе загоїти ваші рани.

Це також означає сказати словами, що ви відчуваєте. Такі прості фрази, як: “Я люблю тебе”, “Я не хочу сваритися” або “Я хочу, щоб ми були щасливими”, щоб запобігти подальшим конфліктам.

6. Займайтеся сексом

Ми всі чули про «секс для примирення». Попри те, що не рекомендовано сваритися тільки заради кращого сексу, це чудовий варіант, щоб налагодити стосунки зі своїм партнером.

Не можна заперечувати, що найкращий спосіб примиритися для пари, це, як правило, секс. Це пов’язано з тим, що ця активність вивільняє ендорфіни і усуває стрес.

Хороша ідея – спробувати розмовляти після сексу. Ви можете виявити, що, насправді, проблеми вже не такі серйозні, як були раніше.

Сварки – це нормально, вони є наслідком відмінностей між двома людьми. Важливою є також ваша поведінка після примирення з партнером. Любов може зробити багато чого, але від кожної людини також багато чого залежить. Таким чином, ви можете запобігти припиненню стосунків, що може статися через щоденні розбіжності або проблеми, які можуть виникнути.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.