6 шкідливих звичок, через які ви старієте швидше

Погані звички, такі як куріння та малорухливий спосіб життя, можуть призвести до швидкого погіршення вашої шкіри, що спричиняє передчасне старіння. Дізнайтеся, чому ви старієте швидше.
6 шкідливих звичок, через які ви старієте швидше

Останнє оновлення: 04 березня, 2019

У якийсь момент у вашому житті ви не маєте вибору, крім того, як визнати, що ознаки старіння є частиною біологічних процесів, крізь які проходить ваш організм. Однак є шкідливі звички, через які ви старієте швидше, не помічаючи цього.

Ваша шкіра, як і інші органи, з часом зазнає змін. Тому поява вікових зморшок і вад у віці від 45 до 50 років цілком нормальна.

Проблема в тому, що ви зазвичай не помічаєте, що завдає шкоди шкірі. Погіршення шкіри може вплинути на вашу самооцінку.

Хоча є безліч продуктів і процедур, які можуть цьому протидіяти, ви неминуче помітите ознаки старіння, якщо не зміните деякі погані звички.

Що ви можете зробити, щоб уникнути цієї ситуації? Окрім удосконалення догляду за красою, краще всього виправити шкідливі звички, через які ви старієте. Читайте далі, щоб з"ясувати, про що йдеться!

Неприємні звички, через які ви старієте швидше

Люди повинні почати піклуватися про свою шкіру вже з молодості. Хоча багато хто намагається боротися з ознаками старіння, коли вони починають проявлятися, найбільш ефективним способом є догляд за шкірою, перш ніж вони розвинуться.

У довкіллі є багато токсинів і частинок, які негативно впливають на вашу шкіру. Тому, якщо ви хочете уникнути передчасного старіння, ви повинні триматися якомога далі від них.

Це також вірно, що генетичні чинники впливають на те, як скоро у вас виникнуть зморшки. Але здоровий спосіб життя може затримати цей процес і, до речі, поліпшити вашу якість життя. Без додаткової реклами, розгляньмо шкідливі звички, через які ви старієте швидше, щоб ви могли їх позбутися.

1. Наносите забагато макіяжу

старієте швидше через макіяж
Всі жінки використовують макіяж, щоб виглядати красивіше. Проте багато людей ігнорують той факт, що надмірний макіяж має негативні наслідки для здоров"я шкіри.

Залишки цих засобів накопичуються в порах і викликають багато недоліків. Крім того, вони не дають тканинам отримувати кисень, оскільки вони спричиняють закупорку та блокування.

Поради

 • Спробуйте уникати використання макіяжу, коли це не потрібно. Ваша шкіра повинна природно дихати.
 • Очищайте обличчя щодня, щоб зняти залишки косметичних засобів.

2. Курите

старієте швидше через куріння
Сигарети сповнені хімічними речовинами, які впливають на здоров"я органів дихання та сприяють передчасному погіршенню шкіри. Токсини впливають на клітинний процес оксигенації та перешкоджають регенерації тканин.

З іншого боку, вони викликають зневоднення, тому куріння може сильно сушити й ослабляти шкіру. Очевидно, це прискорює появу зморшок і плям, навіть з молодого віку.

Поради

 • Спробуйте кинути курити. Хоча це непросто, є багато способів, щоб досягти цього.
 • Якщо ви не курите, намагайтеся уникати сигаретного диму. Цей дим шкідливий і завдає шкоду шкірі.

3. Не наносите сонцезахисний крем

чому ви старієте швидше
Щоденне використання сонцезахисного крему є одним із найкращих способів запобігання передчасному старінню. Цей засіб мінімізує ультрафіолетовий вплив на шкіру.

Недостатньо використовувати його в сонячні дні або на пляжі. Сонячні промені завжди знаходять спосіб просочитися, навіть коли хмарно. Тому ви повинні використовувати його щодня без винятків.

Поради

 • Застосовуйте сонцезахисний крем із SPF 30 або вище, перш ніж виходити під пряме сонячне проміння.
 • Також використовуйте одяг, який захистить вашу шкіру від сонячних променів: довгі сорочки, капелюхи, сонцезахисні окуляри тощо.

4. Спите дуже мало

старієте швидше через поганий сон
Погіршення якості сну веде до помітних негативних наслідків для здоров"я вашої шкіри. Коли ви спите, проходять процеси, які допомагають зменшити негативний вплив на шкіру. Сон менш ніж 7 годин на добу впливає на кровообіг і появу передчасних зморшок, мішків під очима й обвислої шкіри.

Поради

 • Спробуйте засинати та прокидатися в той самий час, щоб не порушувати цикл сну.
 • Якщо у вас є проблеми зі сном, спробуйте знайти причину безсоння, щоб усунути її якомога швидше.

5. Погано харчуєтеся

старієте швидше через погане харчування
Це одна з поганих звичок, через яку ви старієте швидше. Поживні речовини, які ви отримуєте з їжі, важливі для здоров’я та молодості шкіри. У вас, швидше за все, будуть недоліки шкіри, якщо ви не будете правильно харчуватися.

Надмірна кількість жирів та цукрів, а також надмірне споживання готових страв, впливає на виробництво колагену та еластину та прискорює старіння. На жаль, багато харчових продуктів також сповнені токсинів і шкідливих хімікатів. Вживання цих продуктів впливає на кровообіг і тим самим перешкоджає оксигенації.

Поради

 • Спробуйте їсти більше органічних продуктів, таких як фрукти, овочі, цільне зерно та м"ясо.
 • Уникайте обробленого м"яса та хлібобулочних виробів.
 • Замініть безалкогольні та газовані напої водою.

6. Малорухливий спосіб життя

чому старієте швидше
Пасивний спосіб життя має багато наслідків для здоров"я. Багато людей не знають, що він негативно впливає на шкіру.

Ви повинні бути активними, щоб тримати тіло в тонусі. Якщо ви тренуєтеся щодня, ви виводите багато токсинів, які можуть прискорити старіння.

Поради

 • Робіть фізичні вправи принаймні 30 хвилин на день.
 • Якщо у вас є фізичні обмеження, зверніться до спеціаліста, щоб дізнатися, яка активність ідеальна саме для вас.

Тепер, коли ви знаєте про шкідливі звички, через які ви старієте швидше, намагайтеся дотримуватися здорового способу життя. Безсумнівно, це допоможе покращити ваше здоров’я.

Це може вас зацікавити ...
Жінки та чоловіки старішають по-різному
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Жінки та чоловіки старішають по-різному

Одні вважають, що процес старіння менш помітний у жінок, оскільки вони доглядають за своєю зовнішністю з ранніх років. А інші думають навпаки.