7 ефірних олій, що допоможуть позбутися бородавок

Попри те, що не завжди є неприємні побічні ефекти, якщо при застосуванні ефірної олії у вас виникає біль і відчуття печіння, потрібно негайно змити олію великою кількістю води.
7 ефірних олій, що допоможуть позбутися бородавок

Останнє оновлення: 04 січня, 2019

Ви хочете позбутися бородавок?

Бородавки – це невеликі зміни шкіри, які виникають при інфекції шкіри. Інфекційний вірус є підтипом папіломавірусу людини (ВПЛ).

Цей вірус відтворюється швидко. Мало-помалу, він стимулює ненормальне зростання клітин, поки він не виробляє дуже інфекційні та грубі зміни шкіри.

Імунна система виробляє необхідні антитіла для боротьби з вірусом. Таким чином, поява бородавок може бути ознакою ослаблення імунної системи.

Проте поява бородавок не обов’язково означає наявність серйозної проблеми зі здоров’ям. Вони безболісні, як правило, легко обробляються кількома природними засобами.

Як позбутися бородавок природнім шляхом?

Ми знаємо, що бородавки можуть з’являтися в будь-який момент часу і практично в будь-якому місці тіла. Тому сьогодні ми хочемо показати вам 7 природних олій, які допоможуть вам позбавитись від бородавок!

1. Ефірна олія з орегано, щоб позбавитись від бородавок

ефірна олія з орегано щоб позбутися бородавок

Ця ефірна олія є однією з найпопулярніших противірусних та антибактеріальних добавок, які можуть захистити вашу шкіру від наслідків інфекцій.

Застосування цієї олії до постраждалого місця поступово зменшує розмір бородавок. Крім того, як додатковий ефект, вона знижує вірус, який робить бородавки заразними.

Спосіб використання

 • Нанесіть декілька крапель ефірної олії з орегано на постраждалу ділянку і залиште її там без промивання.
 • Повторюйте цей процес принаймні два рази на день, щодня.

2. Ефірна олія з м’яти перцевої

Антивірусні властивості м’яти перцевої можна використати для доповнення лікування, щоб позбутися бородавок.

Натуральні властивості олії гальмують відтворення вірусу та запобігають утворенню нових бородавок на інших ділянках шкіри.

Спосіб використання

 • Щедро додати краплю олії на бавовняну кульку і нанести на бородавку.
 • Після нанесення олії помістіть кульку на бородавку і залиште на ніч.
 • Повторюйте цей процес раз на день, поки бородавка не зникне.

3. Ефірна олія чайного дерева

ефірна олія чайного дерева щоб позбутися бородавок

Відома своїми антисептичними та антибактеріальними властивостями, ефірна олія чайного дерева є одним з найпоширеніших природних засобів для лікування бородавок.

Вона містить такі речовини, як терпінолен і альфа-терпінен, чиї антивірусні властивості ефективно відбивають інфекцію, спричинену папіломавірусом людини (ВПЛ).

Спосіб використання

 • Нанесіть декілька крапель ефірної олії чайного дерева на бородавку і залиште на деякий час. Ваша шкіра повинна поглинати її.
 • Повторіть це два або три рази на день, щоб побачити ефективні результати. Робіть це щодня.

4. Ефірна олія з евкаліпта

Попри те, що вона зазвичай використовується для лікування респіраторних інфекцій, ефірна олія евкаліпта також є ефективним лікуванням для ваших бородавок.

Її використання “спалює” грубі утворення шкіри та долає вірус, який ініціює інфекцію.

Спосіб використання

 • Обережно нанесіть кілька крапель ефірної олії з евкаліпта на бородавку і накрийте місце пов’язкою.
 • Залиште олію десь на дві – три години, а потім виймайте пов’язку і повторіть процедуру ще раз, залишивши її ще на дві-три години.

5. Ефірна олія з гвоздики

ефірна олія з гвоздики щоб позбутися бородавок

Антивірусні біологічно активні речовини, що містяться в ефірній олії гвоздики (наприклад, карвакрол та евгенол), дуже ефективні для боротьби з людським папілломавірусом, що допомагає позбутися бородавок.

Пряме нанесення олії на бородавки допомагає зменшити розмір і в свою чергу дає цілющий ефект.

Спосіб використання

 • Нанесіть декілька крапель ефірної олії з гвоздики на бородавку і нехай масло залишиться, не промивайте його.
 • Повторіть процедуру тричі на день, поки проблема не зникне.

6. Ефірна олія з чебрецю

Олія, отримана з ефірної олії чебрецю, має антибіотичні та противірусні властивості, що сприяє лікуванню цього стану, у тому числі, коли бородавки досягли значного розміру.

Ці властивості зупиняють постійне зростання грубих уражень та контролюють активність вірусу та уникають його поширення на інші ділянки шкіри.

Спосіб використання

 • Щедро додайте краплі ефірної олії з чебрецю на бавовняну кульку та наносіть на бородавку. Після нанесення накладіть пов’язку на уражену ділянку.
 • Залиште на дві години, потім зніміть пов’язку та повторіть процес.

7. Імбирна ефірна олія

імбирна ефірна олія щоб позбутися бородавок

Гінгерол, основна біоактивна речовина в імбирі, має антибіотичні та протизапальні властивості. Це полегшує видалення цих поганих змін шкіри.

Коли ви безпосередньо застосовуєте імбирну ефірну олію, вона інтенсивно бореться з вірусом, зрештою перемагає і видаляє надлишок шкіри, яка утворює бородавку.

Спосіб використання

 • Нанесіть кілька крапель імбирної ефірної олії на бородавку. Потім нехай ваша шкіра вбирає олію.
 • Повторіть цей процес десь від трьох до чотирьох разів на день, поки бородавки не зникнуть.

Ви повинні скористатися чудовими властивостями ефірних олій як розчину для бородавок. Зупиніть цих маленьких паразитів, які руйнують красу вашої шкіри!

У статті є багато чудових варіантів. Використовуйте будь-який з них, який вам особливо подобається, або який викликає вашу увагу. Ви побачите чудові результати!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.