7 фото дитини, які варто зробити всім батькам

Фотографії - це чудовий спосіб увіковічити особливі моменти, зокрема народження дитини, її перші кроки та інші пам'ятні події в її житті. У цій статті ми розповімо, які фото дитини повинні зробити батьки, щоб створити незабутні спогади на все життя.
7 фото дитини, які варто зробити всім батькам

Останнє оновлення: 18 січня, 2019

Важко знайти кращий спосіб зберегти у пам’яті безцінні моменти, аніж фотографії. Перші місяці та роки життя вашої дитини, таїнство її хрещення, дні народження у колі родини та друзів та навіть звичайний день, проведений з батьками – усе це так приємно потім згадувати, коли будете переглядати старі фотографії. Які фото дитини варто зробити?

Саме тому у цій статті ми поділимося з вами рекомендаціями, які саме фото дитини повинні зробити батьки, щоб не проґавити жодної особливої миті у її житті.

Перше купання немовляти або зустріч з новонародженим, коли ви вперше поклали його собі на груди – це унікальні миті в житті батьків та дітей. Якщо ви чекаєте первістка, і досі не знаєте, які фото дитини необхідно зробити новоспеченим батькам, ми готові допомогти вам кількома корисними порадами.

7 фото дитини, які повинні зробити кожні батьки

1. Фото дитини в утробі

фото дитини в утробі матері

Насправді перші фото дитини можна зробити ще до її народження. Необов’язково очікувати появи дитини на світ для того, щоб зробити перші кадри. Можна зберегти на плівці всі етапи підготовки до появи малюка, а також зробити ультразвукові знімки дитини в утробі матері.

Коли майбутня мама відвідає ультразвукове дослідження, щоб дізнатися стать дитини, лікар неодмінно дасть їй на пам’ять перше фото дитини в утробі. 

Радимо також сфотографувати дитячу кімнату та іграшки малюка, які чекають його появи.

2. Перші фото дитини з пологового будинку

Сучасні матусі зазвичай зберігають всю важливу інформацію про дитину, яку отримують у пологовому будинку: дату та час її появи на світ, вагу та зріст при народженні, перший одяг та кадри, зроблені під час першої зустрічі немовляти з батьками. Ми перерахували тільки декілька основних фото дитини, які є популярними серед молодих батьків. Ви можете змінювати цю кількість на власний розсуд.

Тим людям, які люблять робити не тільки пам’ятні фото, але й відео, радимо зняти весь процес народження дитини. Якщо тато дитини хоче бути присутнім на пологах та чудово вміє володіти відеокамерою навіть у стресових ситуаціях, він зможе зберегти на плівці мить появи немовляти на світ.

Якщо жінка народжує вдома, то знімати можна без проблем. Якщо ж дитина з’являється на світ у пологовому будинку, батькові потрібно спочатку отримати дозвіл на фільмування від медичного персоналу.

3. Родинні фото

фото дитини з родиною

Звісно, кожному члену родини захочеться мати кілька кадрів з новонародженим. Для цього можна зробити фото дитини з батьками та з найближчими родичами або ж замовити професійну фотосесію для всієї великої родини.

Деякі матусі найчастіше фотографують новонароджене немовля з його старшими братами та сестрами, інші люблять робити знімки своєї дитини з її кузенами та кузинами, тоді як дехто запрошує до спільного знімку й інших членів родини – тіток та дядьків, дідусів та бабусь. Звісно, ці фото стануть неймовірною згадкою про дитинство для ваших малюків. Втім, не забувайте якомога частіше робити фото дитини з батьками, адже саме ці двоє людей є найдорожчими для малюка.

Сім’я – це найважливіше у житті кожної людини. Повірте, саме щасливі миті, проведені у колі сім’ї, згадуватиме ваша дитина при перегляді теплих родинних фотографій. Коли дитина народиться, спробуйте зазнимкувати моменти зустрічі її з усіма членами родини та їхні щирі усмішки у ці хвилини.

Ця стаття може вас зацікавити: Перша дитина: базове керівництво з виживання

4. Деталі: миті, що залишаться у пам’яті на все життя

Діти – це тендітні та вразливі створіння, адже вони є неймовірно крихітними та беззахисними при народженні. Кожна частинка тіла новонародженої дитини є дуже милою, від маленького носика до майже лялькових ніжок. Не забудьте зберегти ці особливі деталі на фото дитини. Обов’язково сфотографуйте, який вигляд мав ваш малюк у перші дні та місяці життя, як він вперше розплющив оченята та як вперше схопив вас за палець своєю крихітною долонькою.

5. Фотографуйте, як дитина росте

фото дитина, коли вона росте

Коли мова йде про важливі фото дитини, потрібно згадати про необхідність фіксувати на камері кожен етап росту малюка. Погодьтеся, приємно буде потім переглядати, як змінювалася та росла дитина з кожним місяцем свого життя. Для прикладу, можна фотографувати дитину в одному й тому ж місці та у тій самій позі через кожні 6 місяців або рік. Чи можете ви пригадати всі події з перших 6 років життя своєї дитини? Фото вам неодмінно у цьому допоможуть.

Повірте, за цей на перший погляд невеликий період часу ваш дитина зміниться просто до невпізнання. Завдяки фото ви зможете зробити невеличку подорож у часі разом зі своєю дитиною. До того ж, спільний перегляд фотокарток неодмінно зблизить вас ще більше.

6. Жести та емоції

Як і всі живі люди, кожна дитина має власні неповторні жести та емоції. Діти часто смішно показують язика, кривляються, невпинно регочуть та сердяться. Неодмінно сфотографуйте ці дивовижні миті, адже коли дитина підросте, їй буде неймовірно приємно переглядати кумедні знімки. Такі фотографії завжди підніматимуть настрій та наповнюватимуть серце теплом.

7. Перші успіхи

фото перших успіхів дитини

Перші досягнення та важливі події у житті дитини – це саме ті фото, які повинні бути у кожному дитячому альбомі. Перші кроки, перший зубчик, перші спроби повзати, перший прикорм, перша прогулянка до парку чи навіть перший тортик або морозиво – усе це краще зафіксувати на фото або відео, щоб назавжди зберегти у пам’яті приємні спогади.

Не хвилюйтеся, якщо не вмієте професійно фотографувати. Для того, аби зробити вдалі фото дитини, не обов’язково обирати правильний кут та ідеальний фон чи використовувати професійну камеру. Головне – це вміти вчасно зазнимкувати безцінні миті та емоції своєї дитини. Не бійтеся фантазувати та проявляти креативність для того, щоб зробити цікаві, веселі та життєві фото.

Завжди отримуйте задоволення від спільного дозвілля зі своїми дітьми. Робіть якомога більше фото, видруковуйте їх та розміщуйте у рамках або фотоальбомах. Немає різниці, як саме ви оформите знімки, вони однаково тішитимуть око всім членам родини. Не забувайте, що коли дитина приходить на цей світ, перед нею вже стоїть одна неймовірно важлива картина життя – її люблячі мама і тато.

Це може вас зацікавити ...
Жінкам потрібен рік на відновлення після пологів
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Жінкам потрібен рік на відновлення після пологів

Багато жінок дуже хвилюються через відновлення після пологів, адже це тривалий процес. Щоб отримати докладнішу інформацію, читайте далі.  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.