7 переваг, щоб бути самотніми та щасливими

7 переваг, щоб бути самотніми та щасливими
7 переваг, щоб бути самотніми та щасливими

Останнє оновлення: 18 грудня, 2018

Цікаво, що ми далі робимо ті самі помилки, як і раніше. Сьогодні є багато людей, які не здатні бути щасливими, не маючи партнера. Це засмучує багатьох, і у деяких це викликає серйозні проблеми. Проте, можна бути самотніми та щасливими…

Одна з цих проблем – емоційна залежність, яка тягне нас у токсичні стосунки. На думку інших, проблема криється в самооцінці, яка іноді настільки низька, що нам потрібен хтось, хто здатний нас любити.

Цілком нормально боятися бути самотніми у світі, де любовні стосунки мають таке велике значення, можливо, занадто велике.

Попри це, є багато людей, які знають, як отримувати задоволення в самотньому житті. Ви можете теж спробувати. Прийшов час позбутися страху самотності.

Можна бути самотніми та щасливими

серце з рожевих троянд

Якщо ви вважаєте, що найбільше щастя – це мати партнера, можливо, ви зробили помилку, помістивши своє щастя в чужі руки. Ви зробили так, що інша особа відповідальна за ваш добробут.

Але ви не знаєте, що маєте бути щасливі самі по собі.

Сьогодні ми виокремимо 7 переваг самотності, які відкриють вам очі на можливість бути щасливими без необхідності бути в стосунках.

Ніхто не повинен визначати ваше щастя. Що важливіше, багатьом із нас потрібно навчитися бути на самоті, тому що ми ніколи не були в такій ситуації.

1. Ви можете пізнати себе

Можливо, ви думаєте, що вже знаєте себе, і вам не потрібен час, щоб це зробити. Якщо ви справді так думаєте, насправді ви нічого не знаєте про себе.

З плином часу ми змінюємося, і тому треба оновлювати себе постійно і відкривати для себе людину, якою ми тепер стали. Тож якщо ви думаєте, що себе знаєте, проведіть трохи часу на самоті. Ви помітите, що ви не знаєте себе так, як ви думали.

Це може бути важко, коли стосунки щойно закінчилися. Ви провели роки свого життя з іншою людиною, проживаючи різні життєві ситуації, беручи на себе відповідальність, але тепер ви одні.

Через порожнечу багато людей одразу вступають у нові стосунки. Вони не знають, хто вони тепер, тому що втратили свою другу половину. Просто будьте терплячими, це почуття пройде, адже це тільки крок у переході.

Скористайтеся цим. Поверніться назад, щоб пізнати себе і дізнатися, ким ви є. Це піде вам на користь.

2. Насолоджуйтеся своїм часом

Ви пам’ятаєте, коли ви могли вийти з дому, не даючи пояснень? Підіть кудись, абстрагуйтеся від світу, не почуваючись зобов’язаними повідомити партнеру, щоб він не турбувався.

Самотність – це ситуація, якою треба скористатися, тому що в парі ви ніколи не отримаєте такий досвід. Тепер ви можете весело провести час і витратити час тільки на себе!

3. Ви можете присвятити своє життя повністю собі

можна бути самотніми та щасливими

Як ми вже говорили, тепер у вас є весь час на світі, щоб присвятити собі. Що робити, якщо ви вирішили відправитися в подорож, у яку ви завжди хотіли поїхати? Вам вирішувати!

Це найкращий час, щоб рости професійно або трохи побалувати себе. Вам не доведеться турбуватися ні про кого, крім себе, і це є позитивним моментом. Не витрачайте свій час і не марнуйте нагоду.

4. Ви набагато сильніші

Ви помітили, що коли ви були у стосунках і раптом опинилися без них, ви почуваєтеся безпорадними? Ви не знаєте, що робити, не знаєте, як будете рухатися далі. Ви знаєте, чому це відбувається?

Наша зона комфорту була зруйнована, і ми вийшли з неї. Примирення з цією ситуацією та усвідомлення, як вийти з неї, дозволяє вам бути набагато сильнішою людиною поза зоною комфорту.

Зверніть увагу на всі переваги, які ви маєте, опинившись самотніми. Тепер вам не доведеться турбуватися про когось. Це може здатися бездушним, але це полегшення! Час від часу самотність йде на користь, тому не марнуйте її.

5. Ви більше розслаблені та краще спите

Можливо, вам бракуватиме обіймів і ніжності, коли ви опинитеся на самоті в ліжку, але подивіться на світлий бік речей. Ви можете лягати спати та прокидатися, коли заманеться без необхідності відповідати перед кимось або турбуватися про когось ще.

Ви пам’ятаєте ті сварки, які не давали вам спати? А як щодо тих ситуацій, які змушували вас крутитися кожну ніч? Ревнощі, сперечання, нерозуміння… Усе це залишилося в минулому! Ви будете краще спати, чи не так?

6. Ви навчитеся цінувати справжню дружбу

цінуйте дружбу

Коли ми починаємо зустрічатися з кимось, це змушує нас віддалитися від друзів. Цю помилку робив багато хто з нас.

Ті друзі беззастережно підтримують вас, коли ви віддаляєте їх на задній план. Потім треба відновлювати дружбу, і ніколи не треба переводити її на друге місце знову. Партнери приходять і йдуть, а друзі залишаються. Крім того, ви повинні знати, що жоден із партнерів не має зайняти ваш час 24 години на добу. Це несправедливо.

7. Ви можете дозволити собі зустрічатися з новими людьми

час наодинці

У парі можливостей зустрічі з новими людьми менше. Ви не можете завжди бути тими, з ким хочете бути, і ви не в змозі чинити, як вам завгодно.

Можливо, у парі у вас є своє коло друзів. З цієї причини скористайтеся самотністю, подорожуючи, їдучи до нових місць, проживаючи ті події, якими ви не можете насолоджуватися в парі, і весело проводячи час зі свободою, яку ви маєте зараз.

Цілком можливо, що ви вважаєте, що бути самотніми – це не для всіх, але ви не праві. Страх смерті на самоті тероризує нас. Це змушує нас відчайдушно шукати співучасника і супутника життя.

Хто колись говорив, що ви не можете бути щасливими без партнера? Хіба не добре старіти з хорошими друзями, але без партнера? Навіть сьогодні видається поганим бути самотнім, тому що це “нормально” хотіти мати партнера.

Ви самі вирішуєте, куди життя веде, і ви уникнете розчарування або почуття самотності, тому що всі навколо вас у стосунках, окрім вас.

Насправді, попри те, що вони разом, у вас є ви самі. Ви можете скористатися цією нагодою.

Вчіться любити себе, робити те, що хочете зробити, пізнати себе, спробувати нове, насолоджуватися життям і експериментувати. Життя може змінитися, тож насолоджуйтеся теперішнім.

Іноді ми не усвідомлюємо користі, яку можемо принести собі на самоті протягом тривалого часу, присвячуючи все собі.

Це може вас зацікавити ...
Не бійтеся самотності: 9 порад, щоб прийняти самотність
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Не бійтеся самотності: 9 порад, щоб прийняти самотність

Самотність є найглибшим фактом людського стану. Людина є єдиною істотою, яка усвідомлює, що вона одинока.Немає нічого поганого чи доброго у самотно...


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.