7 причин для використання алое вера при діабеті

Алое вера відоме цілителям протягом ось уже понад 3 500 років. Записи про застосування листя і соку алое були знайдені у єгипетський папірусах і стародавніх китайських свитках трав'яної медицини, де називали його «ліками гармонії».
7 причин для використання алое вера при діабеті

Останнє оновлення: 09 січня, 2019

Алое вера – лікарська рослина, яка має безліч застосувань для здоров’я та краси. Цю популярну рослину сьогодні можна знайти в багатьох оселях, адже люди використовують її для лікування численних проблем зі здоров’ям і шкірою.

Однією з основних переваг алое вера є його здатність регулювати рівень цукру в крові і боротися з діабетом. Цю рослину використовували протягом століть з такою метою, і тепер наукові дослідження підтвердили ці властивості. Сьогодні ми поговоримо про 7 причин використання алое вера для лікування діабету.

Існує два різні типи діабету, і їх розрізняють за ступенем тяжкості, тож кожен з них слід лікувати по-різному. У цьому випадку алое можна використовувати для лікування цукрового діабету 2 типу та допомогти пацієнту не стати залежним від щоденних ін’єкцій інсуліну.

Типи діабету

 • Діабет 1 типу: цукровий діабет 1 типу виникає, коли організм хворого не виробляє потрібну кількість інсуліну і повністю залежить від ін’єкцій.
 • Діабет 2 типу: цей тип трапляється частіше у дорослих і виникає, коли клітини пацієнта неправильно використовують інсулін, який виробляє організм.

Чому алое допомагає боротися з діабетом?

жінка міряє рівень цукру у крові
Алое має певні властивості, які можуть знизити рівень цукру в крові, щоб допомогти пацієнтам, які страждають на діабет 2 типу. Щоб отримати вигоду, важливо перш за все знати, як найкраще використовувати цю рослину і споживати її на регулярній основі. У цій статті є всі необхідні деталі.

Як пов’язані алое і цукровий діабет?

Через наш сучасний спосіб життя і безліч інших факторів цукровий діабет став одним із найпоширеніших захворювань, на яке страждає населення. З точки зору експертів в галузі охорони здоров’я, ситуація дуже тривожна, оскільки кількість людей з високим рівнем цукру в крові зростає, а ми не змінюємо спосіб життя.

Через небезпеки, які становить таке захворювання, як цукровий діабет, спеціалісти з охорони здоров’я рекомендують поліпшити спосіб життя, зокрема раціон. Крім того, також непогано звернути увагу на деякі домашні засоби, серед яких чільне місце посідає алое вера.

 • Алое може допомогти регулювати рівень цукру в крові природним чином. Гель з цієї рослини контролює рівень глюкози в крові, що сприяє поліпшенню якості життя пацієнтів, які страждають на діабет.
 • Регулярне споживання алое може поліпшити здоров’я нирок і товстої кишки, адже саме ці органи найбільше вражає діабет.
 • Регулярне споживання алое в поєднанні з дієтою з низьким вмістом вуглеводів може натуральним чином допомогти сповільнити прогрес цукрового діабету.
 • Щоденне споживання двох доз гелю алое (від 5 до 15 мл) може значно знизити рівень цукру в крові.

Сім причин, щоб використовувати алое для лікування діабету

сік з алое вера у ложці
 1. Алое вера містить глюкоманнан, який завдяки розчинній клітковині є ключем до зниження рівня цукру в крові. Геміцелюлоза також ефективна у цьому завданні.
 2. Інші важливі компоненти гелю алое, як-от антрахінони, органічні феноли і лектини, допомагають підтримувати низький рівень цукру в крові.
 3. Лише за два місяці алое може зменшити рівень цукру в крові до 50%.
 4. Алое стимулює виведення токсинів і відходів, які накопичуються в організмі, що також зменшує надлишки цукру в крові.
 5. Завдяки високому вмісту антиоксидантів регулярне використання алое для лікування діабету може допомогти в боротьбі з іншими супутніми проблемами, такими як виразки, рани, інфекції тощо.
 6. Регулярне використання алое стимулює секрецію інсуліну, що особливо корисно для пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу.
 7. Алое є натуральним продуктом, який можна безпечно використовувати для боротьби з діабетом без виснажливих побічних ефектів.

Як додати алое вера до раціону?

 • Щоб зменшити рівень цукру в крові, спробуйте споживати тільки чистий гель алое, отриманий безпосередньо з рослини. Щоб зробити це, потрібно діставати гель з листя та їсти чайну ложку щодня. Щойно ви звикнете до смаку і текстури, то зможете збільшити дозу до трьох чайних ложок на день для досягнення найкращих результатів.
 • Ще один хороший варіант: додайте гель алое до соків та смузі. Він добре поєднується з іншими інгредієнтами, і багато людей вважають, що це найсмачніший спосіб його споживання.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.