8 найпопулярніших сексуальних фетишів

Сексуальні фетиші з кожним роком здобувають дедалі більшу популярність у світі. Насправді фетиші можуть не тільки посилити статевий потяг, але й урізноманітнити інтимне життя та принести обом партнерам неймовірне задоволення.
8 найпопулярніших сексуальних фетишів

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Сексуальні фетиші – це вид практик під час статевого контакту, при яких один з партнерів відчуває сильне збудження або оргазм за допомогою використання певних речовин, предметів або навіть деяких частин тіла.

Попри те, що деякі люди соромляться навіть самого слова “фетиш”, насправді ця практика є цілком прийнятною та безпечною. До того ж якщо ви прагнете покращити або урізноманітнити інтимне життя, саме сексуальні фетиші стануть вам у пригоді.

У деяких випадках людина перестає відчувати збудження без використання фетишів. Коли це відбувається, фетишизм набуває хронічного характеру та може вважатися патологічним розладом.

Утім, зазвичай сексуальні фетиші є звичайним виявом сексуальності як у чоловіків, так і у жінок.

Чи хотіли б ви більше дізнатися, що таке сексуальні фетиші? Тоді уважно читайте далі, адже ми пропонуємо підбірку найбільш поширених фетишів.

Найпопулярніші сексуальні фетиші

1. Пірсинги

пірсінги як сексуальний фетиш

Цей фетиш справді є одним з найпоширеніших та найпопулярніших в усьому світі, особливо серед людей віком до 40 років. Пірсинг – це проколювання та оздоблення різних ділянок тіла. Він може мати різні форми, розміри та навіть кольори.

Зазвичай люди прикрашають пірсингами ті частини тіла, які підвищують сексуальний потяг та посилюють збудження у партнера, а саме:

 • Соски
 • Геніталії
 • Губи
 • Язик
 • Пупок

Люди, яким подобається пірсинг, відчувають сильне збудження навіть при погляді на проколені частини тіла партнера.

Утім, є люди, яких пірсинг може приваблювати не за зовнішнім виглядом, а за тактильними відчуттями.  Їм дуже подобається, коли при контакті з партнером вони відчувають дотик холодного металічного предмета.

2. Волосся

Коли людині неймовірно подобається вигляд та дотик до волосся партнера, цей вид фетишизму має назву “трихофілія”. Насправді цей сексуальний фетиш є досить популярним у всьому світі, особливо серед чоловіків.

Трихофілів збуджує не тільки дотик до волосся партнерки, але й певний колір чи навіть стиль зачіски.

Жінкам, що мають такий фетиш, дуже до вподоби, коли чоловіки носять бороду та вуса, а ще їх збуджує волосся на грудях партнера.

3. Взуття

сексуальні фетиші з взуттям

Одним із найпопулярніших сексуальних фетишів, які передбачають захоплення сторонніми предметами, є альтокальцифілія. Як би це дивно не звучало, але альтокальцифіли – це люди, яких сильно збуджує жіноче взуття.

Дуже часто чоловіки, що мають такий фетиш, отримують сильніше задоволення від близькості, якщо жінка не знімає туфлі перед статевим актом. Звісно, подобаються їм витончені моделі взуття, у яких жіночі ніжки мають привабливий вигляд. Зазвичай це елегантні туфлі на високих підборах.

4. Шкіра

Коли йдеться про популярні сексуальні фетиші, неможливо не згадати про шкіру. Саме предмети, зроблені зі шкіри, є найпоширенішим фетишем у світі.

Нині інтимні іграшки зі шкіри продаються у кожному секс-шопі. Ба більше, існують навіть окремі клуби та зустрічі для тих, хто любить вироби та секс-іграшки зі шкіри.

Шкіра, особливо чорного кольору, навіть стала певним універсальним сексуальним символом, адже її часто пов’язують з практиками домінування над партнером та садомазохізмом.

Ось які іграшки та вироби зі шкіри є дуже популярними:

 • Маски
 • Батоги
 • Паски та ремені
 • Спідня білизна
 • Костюми для рольових ігор

5. Спідня білизна

фетиш щодо спідньої білизни

Звісно, будь-яка жіноча спідня білизна викликає сексуальне збудження у чоловіків. Саме цей одяг підкреслює жіночу сексуальність, що робить прекрасну стать ще більш привабливою в очах партнерів.

Чимало чоловіків полюбляють, коли їхня партнерка одягнена у панчохи, підтяжки або бюстгальтер під час інтимної близькості.

6. Костюми для рольових ігор

Використання спеціальних костюмів для рольових ігор – це не тільки популярний сексуальний фетиш, але й один з багатьох способів урізноманітнити інтимне життя.

Костюми розвивають уяву та вмикають фантазію обох партнерів, завдяки чому вони сильно збуджуються та швидше досягають піку задоволення.

Використовуючи костюми для рольових ігор, ви можете перевтілитися у будь-якого персонажа та продемонструвати під час прелюдії всю свою креативність та акторські здібності.

7. Вуаєризм

сексуальні фетиші з підгляданням

Попри те, що вуаєризм є не настільки поширеним видом сексуальних фетишів, насправді чимало людей практикують споглядання статевого акту та отримують від цього чимале задоволення.

Що таке вуаєризм? Це процес, коли людина відчуває неймовірне сексуальне задоволення та збудження при спогляданні оголеного тіла та статевого акту між іншими людьми.

Вірте чи ні, але деякі люди відчувають сильне збудження, коли їхній об’єкт бажання не здогадується, що за ним спостерігають. Інші ж, навпаки, хочуть бути поміченими спостерігачами.

Зверніть увагу, що до цього виду фетишів також належить отримання задоволення від споглядання кінострічок для дорослих (порнофільмів).

8. Підкорення та домінування

Серед поширених сексуальних фантазій також варто виділити підкорення та домінування. Особливу популярність ці практики здобули після виходу у світ кінофільму “50 відтінків сірого”.

Для того, щоб сексуальні ігри, що передбачають застосування садомазохізму, перетворилися на фетиш, необхідно використовувати такі інтимні іграшки:

 • Наручники
 • Пута
 • Батоги
 • Шкіряні костюми для рольових ігор
 • Хомути (нашийники)

Чи припали вам до вподоби вищезгадані сексуальні фетиші? Чи доводилось вам раніше використовувати їх під час близькості з партнером? Попри те, що деякі фетиші можуть здатися дивакуватими або надто екзотичними на перший погляд, нема сумнівів, що усі вони мають здатність стимулювати та підкреслювати сексуальність партнерів.

Поділіться інформацією з цієї статті зі своїм партнером, та неодмінно використайте її на практиці для урізноманітнення інтимного життя.

Це може вас зацікавити ...
6 найприємніших позицій для сексу
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
6 найприємніших позицій для сексу

Зміна позицій під час заняття коханянм може принести неймовірну насолоду і допомогти партнерам отримати найвище задоволення. Перетворіть секс у мис...