8 помилок, які чоловіки роблять під час сексу

Дізнайтесь, які ж помилки чоловіки часто роблять під час сексу.
8 помилок, які чоловіки роблять під час сексу

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Поговоримо на чистоту. Правда в тому, що жінки настільки ж люблять займатися сексом, як і чоловіки, якщо не більше. Звісно, ​​ми лише тоді повною мірою насолоджуємося, коли наш сексуальний партнер все робить правильно і дозволяє нам отримати насолоду. На жаль, це не завжди так, хоча багато чоловіків вважають себе кращими в ліжку, ніж вони є насправді. Але останнє слово за нами, і значна частина жінок підтверджують, що чоловіки роблять багато помилок під час сексу.Сьогодні партнери і друзі відкритіше спілкуються на тему сексу, тому цілком нормально почути, як чоловік розповідає своєму колезі про те, що робить його “фахівцем” в цій справі. Однак, жінки часто залишаються незадоволеними і, чесно кажучи, чоловіки рідко це помічають, оскільки ми, жінки, як правило, замовчуємо і трохи “прикрашаємо” реальність, щоб не зачепити чоловічі почуття.

Спілкування відіграє дуже важливу роль у виявленні вподобань, фантазій і бажань у стосунках. Тим не менш, парі часто не вдається налагодити спілкування через різноманітні міфи, культурні тенденції і помилки, які наводять чоловіків на думку, що вони все роблять правильно в ліжку, коли насправді їхня партнерка насолоджується не повною мірою.

У цій статті ми поділимося деякими з найпоширеніших помилок, які чоловіки роблять під час сексу, для чоловіків, які почуваються самовпевненим, вважаючи, що вони неперевершені в ліжку.

помилки під час сексу

Будь ласка, ласкайте добре чи зовсім не ласкайте

Клітор – набагато складніший механізм, ніж пеніс, але, поза сумнівом, це – одне з наших найслабших місць під час сексу. Чоловіки, будьте ніжнішими, торкаючись клітора, оскільки це – дуже чутлива частина тіла, і потрібно знати, як його правильно стимулювати. Більшість з вас, як правило, поводиться грубо, коли хоче торкнутися його, не розуміючи, що це просто “блокує” задоволення, яке ми так хочемо отримати.

Навчіться грати з нашими грудьми

Більшість з нас люблять, коли наших грудей торкаються, оскільки це – одна з найчутливіших ділянок тіла. Однак, деякі чоловіки торкаються їх у вкрай жорсткій формі, ніби це кулі, або бозна-що; це знову ж блокує те, що ми хочемо відчути. Це правда, що пристрасть зводить нас з розуму і таке інше… але, будь ласка, будьте трохи ніжнішими.

груди та їх ласки піл час сексу

Примітка: не кількість, а якість

Це – ще одна з найбільших помилок, яку роблять чоловіки, адже більшість цінує кількість, а не якість, оскільки вони пов’язують здатність відчути більше одного оргазму з молодістю та досвідом. Не існує жодних сумнівів, що в чоловіків є своєрідна конкуренція, особливо якщо це пов’язано з інтимними стосунками, і саме тому чоловіки зазвичай хваляться своїми рекордами. Цифри дуже важливі для них, адже їх можна виміряти і порівняти, що підвищує їх самооцінку. Тим не менш, вони не усвідомлюють того, що для жінок якість набагато важливіша.

Ви не присвячуєте достатньо часу прелюдії

Дорогі чоловіки, проникнення – це не єдиний приємний етап сексу, тож не очікуйте, що ми відчуватимемо задоволення, якщо це все, що ви зробите. На наших тілах повно слабких місць, відкритих для вас, саме тому ви можете бути певні: якщо ви не дістанетеся їх, жінка не буде задоволена.

Не перебільшуйте з “ляпасами”

Ляпас на піку пристрасті – це непогано і може навіть збудити когось сексуально. Однак, ляпас за ляпасом, ніби ви збираєтеся вишмагати партнерку, вже перетинає межу і не є дуже приємним.

Шепіт покращує секс

Якщо ви займаєтеся коханням, немає нічого кращого, ніж “я тебе люблю” або будь-які солодкі слова. Тим не менш, вас майже завжди уносить грубий і плотський секс. Не питайте: “Тобі подобається?”, “Все в порядку?”… Просто не кажіть цього і не докучайте нам. Не перепитуйте постійно, подобається нам чи ні, і ви, швидше за все, самі все зрозумієте.

Не їжте наші вуха

Як може слиняве вухо бути еротичним? Це правда, що вухо часто може бути чутливою частиною тіла, але, будь ласка, не перестарайтеся. Вистачить ніжного дотику язиком, нікому не подобається, коли його вухо хтось жує і залишає повним слини.

Не смокчіть наші великі пальці ніг

Що це за дивний фетиш?! Більшості з нас це не подобається, і ми взагалі не вважаємо, що це нормально. Для багатьох немає нічого грубішого за ноги.

А як щодо вас? Ви б додали до цього списку інші помилки, які чоловіки роблять під час сексу?
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.