8 помилок, які чоловіки роблять під час сексу

Вересень 19, 2015

Поговорімо на чистоту. Правда в тому, жінки настільки ж люблять займатися сексом, скільки й чоловіки, якщо не більше. Звісно, ​​ми лише тоді повною мірою насолоджуємося, коли наш сексуальний партнер все робить правильно і дозволяє нам насолодитися. На жаль, це не завжди так, хоча багато чоловіків вважають себе кращими в ліжку, ніж вони є насправді, за нами останнє слово, і у випадку з багатьма жінками чоловіки роблять багато помилок під час сексу.Сьогодні партнери і друзі більш відкрито спілкуються на тему сексу, тому цілком нормально почути, як чоловік розповідає своєму колезі про те, що робить його “фахівцем” в цій справі. Однак жінки часто залишаються незадоволеними і, по правді кажучи, чоловіки рідко це помічають, оскільки багато хто з нас, жінок, як правило, змовчують і трохи “прикрашають” для того, щоб не зачепити їхні почуття.

Спілкування відіграє дуже важливу роль у виявленні переваг, фантазій і бажань у стосунках. Тим не менш, парі часто не вдається налагодити спілкування через різноманітні міфи, культурні тенденції і помилки, які наводять чоловіків на думку, що вони все роблять правильно в ліжку, коли насправді їх партнер не повною мірою насолоджується

У цій статті ми поділимося деякими з найпоширеніших помилок, які чоловіки роблять під час сексу, для чоловіків, які можуть бути самовпевненим, вважаючи, що вони неперевершені в ліжку.

Будь ласка, ласкайте добре чи зовсім не ласкайте

Клітор набагато більш складний механізм, ніж пеніс, але, безсумнівно, це одне з наших найслабших місць під час сексу. Чоловіки, будьте ніжнішими, торкаючись клітора, оскільки це дуже чутлива частина тіла, і потрібно знати, як його правильно стимулювати. Більшість з вас, як правило, поводиться грубо, коли хоче торкнутися його, не розуміючи, що це просто “блокує” задоволення, яке ми так хочемо отримати.

Навчіться грати з нашими грудьми

Більшість з нас люблять, коли наших грудей торкаються, оскільки це одна з найбільш чутливих ділянок тіла. Однак деякі чоловіки торкаються їх у вкрай жорсткій формі, ніби це кулі, або хто знає що; це знову блокує те, що ми хочемо відчути. Це правда, що пристрасть зводить нас з розуму і таке інше… але, будь ласка, будьте трохи ніжнішими.

Примітка: не кількість, а якість

Це ще одна з найбільших помилок, яку роблять чоловіки, адже більшість цінує кількість, а не якість, оскільки вони пов’язують здатність відчути більше одного оргазму з молодістю та досвідом. Не існує жодних сумнівів, що чоловіки є конкурентоспроможними у повному сенсі цього слова, особливо якщо це пов’язано з інтимними стосунками, і саме тому чоловіки зазвичай хваляться своїми рекордами. Цифри дуже важливі для них, адже вони можуть бути виміряні і порівняні, що підвищує їх самооцінку. Тим не менш, вони не усвідомлюють того, що для жінок якість набагато більш важлива.

Ви не присвячуєте достатньо часу прелюдії

Дорогі чоловіки: проникнення не є єдиним приємним етапом сексу, тож не очікуйте, що ми відчуватимемо задоволення, якщо це все, що ви зробите. На наших тілах повно слабких місць, відкритих для вас, саме тому ви можете бути впевнені, що якщо ви не дістанетеся їх, жінка не буде задоволена.

Не перебільшуйте з “ляпасами”

Ляпас на піку пристрасті – це непогано і може навіть збудити когось сексуально. Однак ляпас за ляпасом, ніби ви збираєтеся вишмагати її, вже перетинає межу і не є чимось приємним.

Шепіт покращує секс

Якщо ви займаєтеся любов’ю, немає нічого кращого, ніж «я тебе люблю» або будь-які солодкі слова. Тим не менш, вас майже завжди уносить грубий і плотський секс. Не питайте: “Тобі подобається?”, “Все в порядку?”… Просто не кажіть цього і не докучайте нам. Не турбуйтеся, подобається нам чи ні, і ви, швидше за все, це самі зрозумієте.

Не їжте наші вуха

Як може слиняве вухо бути еротичним? Це правда, що вухо часто може бути чутливою частиною тіла, але, будь ласка, не перестарайтеся. Вистачить ніжного дотику язиком, нікому не подобається, коли його вухо хтось жує і залишає повне слини.

Не смокчіть наші великі пальці ніг

Який же це дивний фетиш?! Більшості з нас це не подобається, і це взагалі ненормально. Для багатьох нічого немає грубішого за ноги.

А як щодо вас? Ви б додали до цього списку інші помилки, які чоловіки роблять під час сексу?

Вас також можуть зацікавити