Чи можна схуднути за допомогою яблучного оцту?

Яблучний оцет є прекрасним очисним засобом, який сприяє детоксикації організму і ліквідації надлишкових речовин, які не дають жодних переваг.
Чи можна схуднути за допомогою яблучного оцту?

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Яблучний оцет. Ми вже знаємо, що він допомагає у травленні, має сечогінну дію і багатий на калій. Але чи може він також допомогти схуднути? Чи безпечно його пити? Чи може він нашкодити здоров’ю? Ми розповімо вам!

Властивості яблучного оцту для схуднення

Ще наші діди знали, що немає нічого кращого, ніж столова ложка яблучного оцту, змішана з водою, щоб поліпшити травлення й усунути гази. Ви колись пробували? Яблучний оцет має безліч переваг, тож завжди варто спробувати. Але сьогодні ми зосередимося на його цікавих властивостях для схуднення.

Чи справді це працює? Наскільки це безпечно? Це не спричинить небажані побічні ефекти? Яблучний оцет дійсно може бути доповненням до здорової дієти, але пам’ятайте –  ніколи не варто споживати тільки його протягом дня. Він призначений доповнити раціон, згідно з деякими принципами. Дізнаймося, як використовувати яблучний оцет для схуднення.

  • Він прекрасно підходить для очищення кишечника, оскільки містить оцтову кислоту, яка допомагає запобігти закрепам, не дає бактеріям накопичуватися в слизовій оболонці і зупиняє гази. Він дуже корисний, якщо у вас повільне травлення або здуття живота, особливо наприкінці дня. Яблучний оцет може допомогти усунути речовини, які непотрібні в організмі.
  • Яблучний оцет приносить відчуття ситості. Ви знали про це? Що ж, тепер знаєте. Якщо ви спробуєте випити склянку води з однією або двома столовими ложками яблучного оцту до прийому їжі, ви помітите, що не відчуваєте потребу в їжі занадто швидко або занадто сильно.
  • Він багатий на вітамін А. Що хорошого у вітаміні А? Він піклується про шкіру, забезпечуючи зволоження і відновлення еластичності.
  • Завдяки вмісту калію в яблучному оцеті, він є прекрасним сечогінним засобом. Цей мінерал допомагає зробити кров трохи більш лужною, що допомагає боротися з запамороченнями, запобігає затримці рідини, полегшує спазми тощо.
  • Оскільки він очищає травну систему, ми почуваємося легшими, а організм може працювати ефективніше.

Як слід використовувати яблучний оцет для схуднення?

яблучний оцет для схуднення
Найкращий спосіб зробити це – пити трохи яблучного оцту до прийому їжі. Як? Додайте столову ложку до склянки води, добре перемішайте і випийте перед їжею. Робіть це до сніданку, обіду і вечері. Деякі люди додають трохи меду для смаку, але в цілому він не потрібен, і ви відразу ж помітите позитивні результати.

Однак пам’ятайте, що ви схуднете лише тоді, коли доповните яблучний оцет здоровим і збалансованим харчуванням. Наприклад, ви можете з’їсти чізбургер з начинкою, картоплю фрі і шматочок торта, перш ніж пити яблучний оцет, але це не матиме жодного сенсу.

Ви знаєте, що для того, щоб схуднути, потрібно змінитися й обмежити споживання жирів, смаженої їжі, солодощів і розфасованих харчових продуктів. Замініть їх корисними альтернативами, які багаті на клітковину, вітаміни і мінерали.

Завдяки яблучному оцту, травлення покращиться, організм зможе краще очищатися, і ви спалюватимете більше жиру. Це безперечно варто спробувати. Ви готові?


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.