Як спалити 600 кілокалорій не виходячи із дому

Якщо сорокахвилинний сеанс тренування для вас занадто багато, спробуйте розділити його на чотири частини по десять хвилин кожна протягом дня; це буде набагато легше зробити.
Як спалити 600 кілокалорій не виходячи із дому

Останнє оновлення: 29 січня, 2019

Експерти сходяться на думці, що виконання вправ протягом тридцяти хвилин на день є достатнім, щоб підтримувати себе у чудовій формі і залишатися здоровими. Дізнайтеся, як можна спалити 600 кілокалорій на день, не виходячи зі свого дому в наступній статті.

Гімнастичні вправи – це  хороша звичка в людини, яка допомагає контролювати вагу, запобігає появі різних хвороб і, в цілому, покращує якість життя. Зовсім не потрібно витрачати довгі години в тренажерному залі, виконуючи важкі виснажливі вправи, які, в кінцевому результаті, покращать вам здоров’я.

Якщо у вас немає бажання або грошей, щоб піти в спортивний зал, не хвилюйтеся з цього приводу. Тренуватися ви можете вдома і спалити до 600 кілокалорій на день, і переконаєтеся, що, виконуючи різні, запропоновані нами вправи, зовсім не потрібно кудись йти і витрачати гроші. 

Щоб досягти бажаних результатів від фізичних вправ і отримати велике задоволення від свого зовнішнього вигляду вам слід виконувати фізичні вправи протягом сорока хвилин три рази на тиждень і, бажано, вранці. Чи ви вже готові розпочати?

Починаємо спалювання калорій

Перед тренуванням, для енергії та натхнення, увімкніть для себе якусь гарну музику. Потім, розігрійте м’язи, виконуючи повільні вправи  для суглобів, шиї, плечей, талії, колін, щиколоток і стегон.

Вправи на зміцнення серцево-судинної системи

дівчина з велосипедом

Вправи на зміцнення серцево-судинної системи мають життєво важливе значення для людини, щоб завжди залишатися у гарній фізичній формі, мати міцне здоров’я та легко втрачати зайві кілограми.

Почніть з енергійної пробіжки або швидкої ходьби навколо вашого будинку протягом п’яти хвилин. Тоді спробуйте піднятися і спуститися по сходах або енергійно потанцювати під швидку музику.

Якщо у вас є така можливість, то щоб покращити серцево-судинну систему, можна віддати перевагу їзді на велосипеді, бігові або плаванню. Коли ви закінчите перший етап вправ, то ви спалите до 200 кілокалорій.

Віджимання

Віджимання від підлоги – це один з найбільш простих способів підтримувати у формі грудні м’язи і м’язи рук. Під час такої вправи як віджимання, ви також можете спалити значна кількість калорій.

У віджиманнях правильна техніка є запорукою ефективності вправи. Спина не повинна вигинатися донизу, а сідниці не повинні стирчати вгору. При погляді з боку – тіло повинно займати пряме положення. Голова – лицем до підлоги.

Для цього ляжте на підлогу обличчям вниз, руки поставте перед грудьми, зіпріться на долоні, ноги прямі – опора на стопи. Акуратно піднімайте ваше тіло від землі, а потім поверніться у вихідне положення.

Слід звернути увагу, що цю вправу можна виконувати з повністю витягнутими ногами, або із зігнутими колінами. Для отримання найкращих результатів, ми рекомендуємо робити принаймні вісімдесят віджимань.

Присідання

дівчина присідає

Вправа для струнких ніг – присідання.

Присідання вважаються найбільш ефективними вправами, щоб спалити жир.

Отже, вони теж складають важливу частину нашого життя.

Присідання є одна з основних спортивних вправ, яка важлива і для загального фізичного розвитку, і для набору м’язової маси. Користь присідань для жінок неоціненна: підтягуються м’язи, поліпшується робота внутрішніх органів, сповільнюються процеси старіння.

Важливо й те, що присідати можна де завгодно і кому завгодно. Для початку, слід встати, руки за головою. Опустіть ваше тіло, так немовби ви сідаєте, нахилившись під кутом 45° відносно підлоги. Виконуючи цю вправу, спробуйте тримати спину прямо, м’язи живота трохи напруженими.

Це дозволить зафіксувати хребет і вирівняти спину. Зробіть від шістдесяти до вісімдесяти повторень. Присідання для схуднення відрізняються від багатьох фізичних навантажень тим, що для їх виконання нема потреби в придбанні спеціального дорогого обладнання.

Робити такі вправи можуть навіть фізично непідготовлені люди. Займатися можна в будь-який час доби. Краще виконувати присідання і вранці, і ввечері.

Випади

Мабуть, найпопулярнішою вправою для ніг є випади. Щоб завершити ваше тренування, слід зробити ще дванадцять випадів, які зміцнять та підтягнуть м’язи ніг та сідницьВипади можна робити як із гантелями, так і без них.

Для початку, поставте ноги на ширині плечей. Якщо ви хочете використовувати гантелі, тримайте їх у руках, притиснувши долонями до стегон. Потім, зробіть великий крок вперед з правої ноги, у той час як ліва нога залишається на місці.

Коліно повинне бути зігнуте так, щоб праве стегно було паралельно до підлоги. Поверніться у вихідне положення і повторіть цю вправу з лівої ноги. Продовжуйте, поки ви не завершите всі дванадцять випадів.

Додаткові рекомендації…

  • Після того, як ви закінчите, не забудьте розім’яти руки, ноги, талію і запобігти болю в м’язах.
  • Якщо ви хочете залишатися в чудовій фізичній формі, пам’ятайте, і це дуже важливо, слід дотримуватись дієти з низьким вмістом жиру, цукру і натрію.
  • Їжте більше фруктів і овочів. Вони не тільки допоможуть вам схуднути, але вони також дають вам енергію, необхідну для тренування.
  • Якщо ви не хочете чи не можете зробити повний сорокахвилинний сеанс, розділіть його на чотири частини, по десять хвилин кожен.
  • Не забудьте випивати принаймні вісім склянок води на день для досягнення найкращих результатів.


  • Sumithran P., Proietto J. (2013). The defence of body weight: A physiological basis for weight regain after weight loss. Clinical Science.
  • Thomas Paul R. (2005). Dietary Supplements For Weight Loss?. Nutrition Today.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.