Чи можна швидко оговтатися після розлучення?

Попри те, що спочатку мені було дуже важко з цим змиритися, з кожним новим днем я потроху вчуся тебе прощати. Віднині я не триматиму образу, а зосереджуся на саморозвитку та самовдосконаленні, адже життя триває.
Чи можна швидко оговтатися після розлучення?

Останнє оновлення: 26 травня, 2019

Звісно, перші дні після важкого розставання можуть перетворити життя на суцільне пекло, і людина не знатиме, як рухатися далі. Насправді кожній людині під силу швидко оговтатися після розлучення та знову насолоджуватися життям.

Коли людина розриває стосунки із партнером, їй доводиться переживати нестерпний душевний біль, який здається пекельними тортурами. Нав’язливі думки, сумніви, бажання повернути час назад… Мабуть, кожному доводилося стикатися зі схожими переживаннями, проте насправді вони є цілком природними. Погодьтеся, дуже важко забути людину, яка тривалий час була невіддільною частиною нашого життя та розділяла з нами й радісні, і нещасливі миті.

Утім, одного дня до людини приходить усвідомлення, що вона готова перегорнути цю сторінку та розпочати життя з чистого аркуша.

Яким чином можна швидко оговтатися після розлучення?

Я намагаюся тебе забути, проте іноді твій образ знову виринає у моїй пам’яті

забути партнера та оговтатися після розлучення

“Після розлучення я намагалася вести звичний спосіб життя та не згадувати про тебе. У цьому мені допомогла робота, адже навіть важке розставання не може слугувати достатнім приводом для невиконання своїх обов’язків.

Я прокидаюся о тій самій порі, що й зазвичай, хоч іноді мені видається, що у цьому немає сенсу. Я їм хоч і менше, ніж зазвичай, проте намагаюся їсти достатньо. Утім, мушу визнати, що їжа більше не смакує так чудово, як раніше.

Поки я сумлінно працюю, я забуваю про тебе. Поки я відволікаюся на розмови з колегами, я також забуваю про тебе. Утім, коли я повертаюся до порожньої оселі, де мене ніхто не чекає, я наче знову падаю у безодню.

Раніше ти завжди на мене чекав, проте нині у цьому домі панує тиша, що по-справжньому жахає мене. Коли я лягаю спати, поруч немає тебе, щоб обійняти та зігріти мене своїм теплом”.

Не варто забувати, що під час розставання з коханою людиною нам доводиться боротися з тими правилами та рутиною, які ми встановлювали впродовж багатьох років. Навіть якщо ми усвідомлюємо, що ці зміни підуть нам на краще, нам однаково важко зберігати впевненість у собі та робити рішучий вибір.

Насправді цілком природно, що ми не можемо за одну ніч забути людину, яка стільки для нас значила. Не хвилюйтеся, рано чи пізно вам вдасться це зробити, і ви навчитеся рухатися вперед вже без колишнього партнера.

Саме тому дуже важливо не зациклюватися на думці, що ви не зможете жити далі без другої половинки. Повірте, все у вас вийде! Ви заслуговуєте на особисте щастя, тож неодмінно зможете почуватися повноцінною людиною навіть після важкого розлучення.

Я розірвала стосунки зі своїм партнером. Що мені робити далі?

як поводитися після розставання

Після розставання із другою половинкою більшість людей почувається розгублено. Погодьтеся, ви щодня проходитимете через місця, які нагадуватимуть вам про колишнього партнера, ваші думки переповняться сумнівами та бажанням повернутися назад у часі. Утім, не варто цього робити, адже саме час навчитися не озиратися назад та впевнено рухатися далі назустріч своєму щастю.

Дуже часто людина після розставання відчуває сильну провину за те, що їй не вдалося зберегти стосунки. Припиніть себе картати, змиріться з тим, що відбулося, та живіть нинішнім днем. Не забувайте: попри неможливість змінити минуле, ви можете почерпнути зі своїх попередніх вчинків неймовірно цінний досвід.

Якщо ви також недавно розійшлися з партнером, вам, мабуть, цікаво, чи можна докласти зусиль для того, щоб краще та швидше оговтатися після розлучення?

Навчіться цінувати та балувати себе

Якщо ви не будете правильно харчуватися, перестанете займатися спортом та дозволите ліні взяти над вами гору, ні до чого доброго це не призведе. Після розірвання стосунків більшість людей поринають у депресію, яка негативно впливає на загальне самопочуття. Такою поведінкою ми самотужки руйнуємо себе та втрачаємо відчуття власної значущості.

  • Навіть якщо всі продукти втратили смак, необхідно все одно правильно та збалансовано харчуватися.
  • Активний спосіб життя та регулярні заняття спортом допомагають відновити зв’язок із реальністю. Фізична активність не лише піднімає настрій, але й допомагає відволіктися від проблем.

Зверніться до родичів та друзів за підтримкою

Дуже часто після розриву стосунків ми не тільки ігноруємо власні потреби та бажання, але й щосили намагаємося ізолюватися себе від оточення. Пояснити таку поведінку дуже просто: зазвичай у скрутні моменти нам хочеться побути наодинці зі своїм сумом та проблемами замість того, щоб виставляти свої переживання напоказ.

Правда полягає у тому, що соромитися сліз не варто. Не ховайтеся від навколишнього світу та не бійтеся обговорювати свої емоції чи хвилювання із близькими людьми. Повірте, тільки таким чином ви зможете звільнитися від болю та депресії.

Якщо ви хочете швидше оговтатися після розлучення, радимо якомога більше часу проводити у колі родичів та близьких друзів, адже саме вони найкраще знають, як нас підтримати та мотивувати рухатися далі. Саме люди, які щиро про нас піклуються, і повинні стати нашою найбільшою опорою у житті.

Після розриву стосунків життя не закінчується

наслідки завершення стосунків

Дуже важливо вміти правильно сприймати такі словосполучення, як “кохання всього життя”, “друга половинка” чи “партнер по життю”.

На жаль, після розриву стосунків багато людей не живуть, а існують, тому що для них кохана людина була цілим світом та єдиним сенсом життя. Вірте чи ні, але вони справді вважають, що більше ніколи не знайдуть нового партнера, адже їм судилося бути тільки з однією людиною. Ми радимо викинути подібні думки з голови раз і назавжди.

Якщо ви не можете оговтатися після розлучення, намагайтеся якомога більше часу проводити разом із близькими друзями та родичами, адже саме вони можуть допомогти вам повернутися до реального життя та мотивувати на позитивні зміни.

Розрив стосунків – це не кінець, тож не варто соромитися, якщо вам не вдалося зберегти стосунки. Люди з’являються у вашому житті та зникають, стосунки розвиваються та добігають кінця, проте в будь-якому випадку вам вдасться отримати безцінний життєвий досвід.

Не варто думати, що завершення стосунків – це кінець життя, адже насправді це лише початок нового цікавого етапу.

Це може вас зацікавити ...
Як знову повернутися до життя після розставання
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як знову повернутися до життя після розставання

Розставання з близькою людиною - це завжди непросто. Однак цей негативний досвід можна пережити. Після цього ви змінитеся й життя значно покращитьс...