Обійми - найкраще заспокійливе

Обіймати та відчувати обійми може бути найкращими ліками. Обійми - потужний спосіб заспокоїти душу, подолати невпевненість і відігнати страхи, що паралізують.
Обійми - найкраще заспокійливе

Останнє оновлення: 12 грудня, 2018

Як це чудово – відчувати обійми, які наповнюють з голови до ніг, запалюють і змушують вас заплющити очі, залишаючи вас із відчуттям цілісності до самої серцевини вашої істоти.

Чому? Бо обійми – це жест, який може зламати страхи, піднести вас, зміцнити зв’язки, розслабити та допомогти залишатися спокійними. Тепло, яке ми передаємо через щирі обійми можна порівняти з теплом від печі, тому що врешті-решт обійми змушують відчувати себе як вдома.

Обійми – найкращі ліки, щоб заспокоїти душу

обійми2

Що б із нами не трапилося, відчувати в обіймах тепло того, про кого ми дбаємо, має важливе значення для хорошого самопочуття і відчуття підтримки у важкі часи. Це щось насправді просте, але іноді це може бути важко знайти.

Невеличкі обійми можуть висушити багато сліз, коротке добре слово може наповнити вас щастям, і маленька посмішка може змінити світ. Це маленькі речі, які наповнюють наш світ миром і любов’ю…

Обійми є суперсилою, якою всі ми володіємо, чудовим зцілювальним засобом від душевного болю, розчарування, відмови або зради.

Отже, кожного разу, коли ми маємо можливість, ми повинні використовувати найкраще лікування проти тривоги, яке доступне нам – радість любові, спілкування, зустріч двох тіл для висловлення прихильності, дружби та тепла.

інтимні обійми

Обійми перемагають страхи

Є істина в двох душах, які оберігають одна одну і пропонують одна одній безпеку, стикаються з перешкодами разом, даючи сили, щоб впоратися з життєвими проблемами, щоб закласти міцну основу наших усмішок.

Обійми допомагають пам’ятати, що ми можемо подолати всі негаразди і що ми не самотні. Вони наповнюють нас радістю. Ці стискання можуть дати з такою силою, що відчувається, ніби ми ось-ось зламаємося, але насправді вони зміцнюють нас.

Без сумніву, обійми – особливий зв’язок, що передає цілющу енергію. Вони є найкращою терапією для відновлення почуттів, заспокоєння емоцій і спілкування з іншими людьми і зі самими собою.

Тіла тануть разом в обіймах, і це допомагає бути більш терплячими, розслабитися і відчувати себе бажаними. Це зміцнює почуттяя власної гідності, любов до себе і нашу здатність натрапляти на труднощі та протистояти страху.

дружні обійми

Обіймати себе – важливо для виживання

Чи ви коли-небудь заспокоювали емоції, даруючи собі обійми? Ви відчували тепло? Ви коли-небудь вітали себе за свої досягнення? Ці стосунки з собою важливо добре підтримувати, щоб вирватися зі своєї мушлі, вийти з тіні та працювати над мистецтвом любові до себе, а в результаті – наблизитися до справжньої особистості.

При самообіймах ми відкриваємося для себе, пов’язуємо зовнішнє з внутрішнім світом і дозволяємо собі рухатися далі. Це просто: прийміть себе і ви приймете ваше життя.

Якщо ви обіймаєте себе, ви любите себе. А якщо ви любите себе, то знаєте себе. Підійміть руки вгору та звільніть свої емоції, щоб стати ближчими до хорошого життя.

Завдяки самообіймам, ми можемо захистити себе від помилкової любові, залежності, надмірної ідеалізації та всього, що збіднює, послаблює або зменшує нашу мужність і доброту.

дитяча любов

Обійми змушують смуток покинути тіло

У багатьох моментах нашого життя ці стискання можуть змінити ситуацію. Як кажуть, сумним очам потрібно менше питань і більше обіймів, а іноді це все, що нам потрібно.

Наприкінці життя люди не шкодують, що обіймали занадто багато, передаючи свою енергію і любов. У цей час ми шкодуємо, що нехтували людьми, яких ми любимо, працювали надміру та не виявляли знаки любові кожного дня.

Це чудовий урок: слід навчитися обіймати себе більше, давати і отримувати обійми, коли нам потрібен цей вітамін, щоб наповнити енергією тіло і розум. Це те, про що ви ніколи не будете шкодувати.  • Dejours, Christophe. “Psicodinámica del trabajo y vínculo social.” Revista Actualidad Psicológica 274 (2000): 2-5.
  • Moreno, Julio. Ser humano: La inconsistencia, los vínculos, la crianza. libros del Zorzal, 2002.
  • Pichon-Rivière, Enrique, and Fernando Taragano. Teoría del vínculo. No. 159.964. 2. Nueva Visión,, 2012.
  • Sanz, Fina. “Los vínculos amorosos (loves bonds).” Cuadernos Mujer y Salud, Cuadernos Mujer y Salud, Cuadernos Mujer y Salud, Nro 5 (1999).
  • Hugging, W. I. A. The Healing Power of Hugs.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.