Даремні слова, що не супроводжуються діями

Ваші слова мають супроводжуватися діями, які показують, що ви дійсно відчуваєте те, що говорите, інакше це даремні слова, які можна було навіть не промовляти.
Даремні слова, що не супроводжуються діями

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Якщо вони не підкріплені діями, слова не враховуються, вони не мають значення. Це даремні слова. Без сумніву, навіть у вашому найближчому оточенні є людина, яка часто так діє.

Бути людиною означає, що час від часу ми так поводимося. Ми даємо обіцянки, плануємо проекти, а наші слова прикрашені великими надіями та прекрасними мріями.

Але коли настає момент істини або виникає потреба, нічого немає. Усе, що було сказано й обіцяно, зникає, як дим.

Цей невловимий слід диму вислизає з відкритого вікна. Після цього, без сумніву, приходять розчарування, порожнеча і відсутність довіри.

Оскільки ми постійно вимагаємо послідовності, поваги й відповідальності від інших людей, дуже важливо показувати те саме стосовно інших.

Якщо ви даєте обіцянку, виконуйте її; якщо ви любите, доведіть це; якщо ви не любите, не брешіть.

Сьогодні ми пропонуємо вам замислитися над цим.

Даремні слова й особиста відповідальність

Хороше виховання, здорове почуття власної гідності та повага до ближніх проявляються майже не усвідомлено, тому що це ваша особиста відповідальність.

З дитинства ми бачимо силу слів. Є фрази, які завдають болю, є фрази, які можуть допомогти підвищити зрілість і впевненість в собі.

Але один аспект, що має життєво важливе значення при вихованні дітей, полягає в тому, що ви маєте підкріпляти фактами те, що говорите словами.

Якщо ви любите свою дитину, покажіть їй, підтримайте її та змусьте повірити, що вона здатна робити все, що захоче.

Окрім того, якщо ви даєте обіцянку дитині, ви маєте її виконати. Якщо ви цього не зробите, ви створите вакуум, і ваша дитина зрештою припинить вам довіряти.

Слова служать не тільки для передачі повідомлень. Ви можете використовувати їх, щоб створити зв"язок між тим, що ви говорите і що ви робите. Ось чому дуже важливо підтримувати належний баланс.

камені які символізують кохання


Якщо ти любиш мене, доведи це

Любов – це набагато більше, ніж просто слова. Особисті стосунки не можуть розвиватися тільки на обіцянках або ніжних фразах.

 • Стосунки, перш за все, складаються з серії щоденних дій, які нанизуються, щоб утворити одне ціле.
 • Це всесвіт фортець, де всі слова переводяться в дію, коли партнери сміливі й ризикують одне для одного.
 • Якщо ви любите, дійте. Якщо ви любите, захищайте.
 • Якщо ви відчуваєте щось до людини в дружбі або сім"ї, ви маєте показати свою любов через довіру і безумовну підтримку.

Як боротися з тими, хто порушує обіцянки

Як відомо, є спеціалісти в порушенні обіцянок. Це ті люди, які є фахівцями в техніці порожніх, помилкових і даремних слів.

 • Можливо, ви знаєте таких людей у своїй родині або навіть це може бути ваша друга половинка.
 • Вони змушують вас вірити в те, що ніколи не ствердиться. Деякий час ви навіть вірите їхнім виправданням, поки зрештою не доходите до розуміння, що їхнім єдиним пріоритетом є вони самі.

Такі зв"язки дуже небезпечні.

Усі вони дають вам довге очікування, помилкову надію. Ви змирилися, тому що є любов або приязнь. Однак найважча емоція – це ваша порожнеча і самотність, викликана даремними словами.

дитина з мотузкою у руках

Як діяти в таких ситуаціях?

 • Людина може підвести вас один раз, два або три рази. Але коли розчарування стає звичним, прийшов час діяти.
 • Вимагайте послідовності. Якщо хтось говорить вам щодня, як вас поважає, цінує і любить, але ви знаєте, що він ніколи не стає на ваш бік, коли ви цього потребуєте, не довіряйте йому.
 • Той, хто хоче бути з вами, буде в будь-якій ситуації.

Спробуйте, перш за все, самі практикувати те, що вимагаєте від інших. Підтримуйте, цінуйте і демонструйте прихильність до тих, кого ви любите, щодня, не чекаючи особливих моментів.

Якщо люди навколо вас постійно порушують обіцянки та говорять даремні слова, треба віддалитися від них.

розбитий образ дівчини

Ціна, яку ви платите за такого роду шкідливий зв"язок, дуже висока і руйнівна.

Як ми всі добре знаємо, такі людини часто трапляються і завжди будуть з"являтися у вашому повсякденному житті.

Вони настільки поширені, що ви зрештою розробите свого роду “інтуїтивний радар", який зможете використовувати, щоб миттєво ідентифікувати цих продавців диму і дзеркал, шулерів непотрібних слів.

У будь-якому разі завжди тримайтеся подалі від цих людей.

Це може вас зацікавити ...
Ви відповідаєте тільки за власні слова
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Ви відповідаєте тільки за власні слова

Спілкування може бути складним. Те, що ви говорите, іноді можуть неправильно зрозуміти, і це часто відбувається тому, що інша людина має власне бачення. • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
 • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.