Слова, які зцілюють: спробуйте!

Важливо промовляти ці слова вголос, щоб почути їх, усвідомити і повірити в них. Ну забувайте, що вони мають величезну силу!
Слова, які зцілюють: спробуйте!

Останнє оновлення: 02 січня, 2019

Говорять, що сила слова належить наполовину людині, яка його вимовляє, а інша половина належить слухачам. Проте в цій статті ми не хочемо говорити про спілкування з іншими. Ні.

Сьогодні ми хочемо розказати вам про деякі слова, які зцілюють. Ці п’ять виразів ви можете промовляти собі, щоб знаходити сили щодня, відчувати себе мотивованими і бути в змозі вирішувати ті проблеми, які досить часто віднімають щастя і навіть здоров’я.

Не хочете спробувати на практиці? Ці слова дуже легко запам’ятати!

Слова, які зцілюють:

1. Я в порядку

жінка усміхається
Як я можу сказати собі “Я в порядку”, якщо це не так?
  • Позитивні думки необхідні для нашого повсякденного життя. Мислити позитивно не означає заперечувати проблеми або нехтувати труднощами. Це просто спосіб поглянути в обличчя реальності з мотивацією і енергією.
  • Якщо я бачу речі в негативному ключі й підтверджую це фразами на кшталт “Я не в порядку”, “Я марную своє життя” і т.п., єдине, що я отримую, – це збільшення страждання від цих проблем. Таким чином, завжди краще зробити глибокий вдих і сказати собі: “Я в порядку і я впораюсь з цим”.
  • Перевірте це. Скажіть голосно та чітко “Я в порядку”. Скажіть це з упевненістю й енергією. Ви відразу ж помітите внутрішню силу, яка надасть вам поштовх, необхідний для вирішення цих проблем. Можливо, навколишні обставини не дуже сприятливі, але ви тепер готові протистояти їм. Чому б не спробувати?

2. Я можу це зробити

жінка гризе нігті
знайти мотивацію всередині

Не зосереджуйтеся на обмеженнях і не шукайте виправдань: “Я не зможу зробити це, тому що вже занадто пізно щось змінити”, “Є здібніші за мене, тож навіщо мені ризикувати”…?

Не прокручуйте в голові ці думки про поразку. Подивіться на себе в дзеркало і переконайте себе, що у вас є внутрішня сила на це і взагалі на все інше. Фраза “Я можу” може зцілювати, і ми всі маємо промовляти її кожен день.

3. Я заслуговую

чоловік та жінка
роблять все для всіх інших

Тримайте баланс у житті. Проявляйте увагу до інших, піклуйтеся про них, але й дозволяйте їм дбати про вас, визнавайте свої зусилля і час од часу ставте в пріоритет власні потреби. А чому ні? Ви заслуговуєте на це!

4. Все мине

ноги
стресмігрені

Зупиніться на хвилину і подумайте, дихайте рівно, сядьте. Важливо подумати про те, що все проходить, що життя тече, і ніщо не є постійним. Чим більше ви зациклюєтеся, тим більше страждаєте. Якщо щось у стосунках з партнером турбує вас, поговоріть з ним або з нею. Якщо щось не вдається на роботі, спробуйте вирішити проблему, а не “відкладати її”. Не тримайте все в пастці всередині.

Життя проходить в швидкому темпі, і найголовніше думати про тут і зараз, розуміючи, що ніщо не вічне. Таким чином, все відносно, відпочиньте трохи та повторюйте собі ці прості слова, які зцілюють: “Це пройде, все пройде.”

5. Люблю!

дівчинка з квіткою
“люблю” як засіб зцілення

Ми також говоримо про любов до себе, яка зміцнює самооцінку, спонукає день у день шукати щастя, з яким ви можете почуватися добре, і яке, без сумніву, ви заслужили. Любіть своє тіло, любіть те, ким ви є, ваш характер, вашу особистість.

Коли у вас є проблеми, знайте, що саме ви – та людина, яка може знайти найбільш здібне і доцільне рішення. Будьте впевнені в собі, тому що ви любите себе, тому що ви знаєте себе і знаєте, що маєте хороші якості.

Якщо людина не любить себе, їй дуже важко давати любов іншим. Тому ніколи не забувайте цього важливого слова.

Це може вас зацікавити ...
Даремні слова, що не супроводжуються діями
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Даремні слова, що не супроводжуються діями

Якщо за ними не слідують дії, ваші слова не враховуються, вони не мають значення. Це даремні слова. У вашому оточенні є людина, яка часто так діє.
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.