Любов не треба випрошувати

Любов не треба випрошувати
Любов не треба випрошувати

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

Ніколи не жертвуйте власною значущістю для когось, хто не знає, що ви насправді маєте. Якщо комусь просто не вдається побачити вашу значимість, хтось ігнорує, полишає або не поважає вас, не треба випрошувати їхню увагу та любов, тому що вони не будуть справжніми та щирими.

Не відкушуйте від отруєного яблука, яким є байдужа любов, ви будете дуже страждати через неї.

Якщо “ви просите занадто багато”, це тільки тому, що ви знаєте, чого хочете, і як це важливо для вас. Це ви перші, хто повинні цінувати свої власні думки, думки, бажання і поведінку.

Ми повинні триматися на відстані від тих людей, які загрожують душевній рівновазі, якої ми всі прагнемо.

Згадайте ваші потаємні бажання, слухайте і любіть себе, тому що ви єдині, хто може допомогти собі звільнитися від помилкової любові.

жінка з яблуком

Ніколи не треба випрошувати любов

Вимолювати любов – це просити про те, чого не існує поза свідомістю. Єдині речі, які виходять з випрошування – це відсутність самоповаги, перешкода вашому емоційному розвитку і біль, який приходить із втратою власної гідності.

Хочете знати більше? Читайте: Емоційна зрілість – це знати, що життя не ідеальне

Коли ми любимо когось, ми звичайно хочемо доглядати за ними й уникнути страждань. Наші емоційні рефлекси запрошують нас до створення обставин, які змушують нас відчувати себе гідними любові, виховують емоції і почуття, які сприяють гармонії, щирості і любові.

Якщо ви не боретеся з помилковою любов’ю, то врешті-решт повірите тому, що вони змушують вас відчувати. Ви закінчите з думкою про те, що не заслуговуєте уваги або прихильності, і будете переконувати себе, що односторонні стосунки – це нормально.

Зрештою, все просто: людина, яка заслуговує вас – та, яка підступається до вас самостійно, цінує вас і присвячує вам свій час і думки.

жінка з рибами

Ніхто не може зробити вас нещасними без вашого дозволу

Найпотужніший інструмент для боротьби з емоційною несправедливістю і байдужістю – самовизначення. Це має супроводжуватися почуттям здорової самоповаги, самопізнанням і роздумами про відчуття, бажання та свою і чужу поведінку.

Тим не менше, процес, через який ми опиняємося в таких обставинах каже нам про відсутність гідності. Що ми не маємо випускати з уваги – ми не повинні йти за тими, хто не заслуговує нас.

Йдеться про те, що ми повинні знати, як використовувати успішні стратегії подолання болю від помилкової любові. Розгляньмо деякі типові ситуації:

  • Біль несправжньої любові – це важкий процес, який живить хворобливу фазу незацікавленості. Взагалі, ми знаємо, що “щось не так”, але ми не хочемо виразити це у словах або зняти пов’язки, якими емоції засліплюють нас.
  • Ми ігноруємо дискомфорт і уникаємо його, тримаючись за переконання, що емоційна проблема вирішиться сама собою природно.
  • Коли ми нарешті приймаємо дискомфорт, настає час, коли незручностей занадто багато, щоб терпіти їх, і це змушує нас зіткнутися з проблемою, перш ніж ми втратимо сили.
  • Але що відбувається, коли ми боремося з власними почуттями? Зацикленість контролює нас і бій перетворюється на нескінченну битву, яка тільки подовжує страждання.
  • Також часто доводиться чути про “прийняття болю”. Ані ігнорування, ні прийняття не є позитивними.
ніколи не випрошуйте любов

Що вам справді потрібно, щоб впоратися з болем удаваної любові – це ствердити її та піти з розумінням, що вона шкодить. Тому що, чого ми справді хочемо – це щоб хтось любив нас, а та інша людина, ймовірно, не турбується і не любить нас навзаєм.

Для того, щоб подолати біль, наступним кроком є випробовування рішення на практиці.

Що таке правильне рішення? Переконати себе в тому, що якщо ми не можемо отримати визнання, якого ми шукаємо, природним шляхом, буде ще складніше намагатися заслужити його. Правильним вибором для нас буде триматися подалі від цієї людини, тому що тільки тоді ми можемо бути впевнені, що впораємося з болем.

Щоб покласти кінець стражданням, які виходять з несправжньої любові, потрібно спочатку зрозуміти та прийняти їх. Цілком природно оплакувати втрату чогось, чого ви так хотіли.

Не забудьте прочитати: Ви заслуговуєте бути щасливими

Любіть і цінуйте себе: насичуйте свої стосунки самооцінкою

Незважаючи на те, що всі емоційні ситуації складні, всяке страждання має рішення. Справжні зміни можливі, коли ми готові працювати над ними і стикнутися з болісною ситуацією.

Отже, треба чітко розуміти, що перша особа, якій ми повинні присвятити свій час – ми самі. Тоді ми зможемо відрізняти тих, хто змушує нас почувати себе добре, від тих – хто ні.

любіть і цінуйте себе

Не випрошуйте уваги, а тим більше любові, ні від кого, тому що будь-хто, хто любить вас, покаже це в тій чи іншій формі.

Пам’ятайте, що емоційна несправедливість відіграє вагому роль у розвитку нашої самооцінки. Це допомагає нам вивчити свої бажання, цінності і потреби.

Не телефонуйте тому, хто не відповідає на ваші дзвінки. Перестаньте видивлятися і почніть змушувати їх знаходити вас. Перестаньте думати про людей, які присутні у вашому житті лише в режимі листівки. Ви знаєте – ті, хто переймається тільки зовнішнім, будуть змушувати вас почуватися добре, лише якщо навколо є інші люди, щоб помітити це.

Не забудьте розглянути причини, які сприяли вашій прихильності до цієї людини перш за все. Що змусило вас хотіти випрошувати любов і увагу? Перейдіть до джерела і почніть своє внутрішнє перетворення.

Дуже важливо живити свою самооцінку і перестати випрошувати любов, бо любов проявляється і відчувається. Ви ніколи не маєте просити любові. Ваша увага та любов надто цінні, щоб витрачати їх на того, хто не заслуговує на вас.

Присвятіть себе тим, хто любить і розуміє вас безумовно.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.