Діагностика депресії за допомогою аналізу крові

Діагностика депресії за допомогою аналізу крові сприятиме проясненню суспільної думки щодо цієї психічної хвороби.
Діагностика депресії за допомогою аналізу крові

Останнє оновлення: 17 грудня, 2018

“Я не знаю, що відбувається зі мною. У мене немає бажання щось робити.  Усе, що я хочу, – бути в спокої. Чому це відбувається зі мною? Іноді здається, що я знову повернуся до нормального стану, але іншого разу… А зараз навіть прийняття душу вимагає великих зусиль”. Це типові слова людей, яким потрібна діагностика депресії.

Ці твердження, а також заява “ніхто мене не розуміє”, дуже характерні для людей із депресією.

Вони відчувають, що не можуть продемонструвати, що відбувається з ними, і відчувають глибоку самотність, яка зростає щоразу, коли хтось вимовляє звичну фразу: “Як ти одужаєш, якщо не докладатимеш жодних зусиль зі свого боку”?

Можливо, остання є однією з найболісніших думок. Люди з психічними захворюваннями та розладами відчувають нерозуміння.

У випадку депресивних розладів люди схильні думати про те, що ті, хто страждає, є слабкими боягузами. Однак це не так. Рівень болю, який вони відчувають, можна стерпіти лише тоді, коли людина дуже сильна.

Ви повинні мати бажання жити, щоб йти далі, попри почуття відокремленості від решти світу. Немає більше доказів вашої сили волі, ніж це.

Таке ставлення виникає тому, що ми сприймаємо лише те, що можемо виміряти або розглядати як хворобу. Саме тому хвороби, які неможливо перевести у цифри, часто зневажають.

Ось чому здатність діагностувати депресію за допомогою аналізу крові дає шанс цим людям. Вони, нарешті, зможуть довести, що їхні муки є справжніми, це не поганий період у життя й не слабкий характер.

Чи можлива діагностика депресії за допомогою аналізу крові?

діагностика депресії
Віденського університетусеротоніномвідповідає за вироблення позитивних емоцій та ідей.

Тому люди, які страждають на депресію, мають низький рівень цієї речовини. Тож науковці почали працювати над цим припущенням.

Лукас Пезавас, керівник дослідження, каже, що вони виявили процес виробництва серотоніну в крові.

Білок SERT, розташований на мембрані клітин головного мозку, дозволяє транспортувати серотонін. Головне відкриття в тому, що вони виявили, що цей білок також наявний в інших органах.

Серед них кишківник та система кровообігу.

Крім того, цей білок працює так само, як у мозку. Завдяки цьому можна розробити набагато більшу “мережу депресії”, ніж вважали раніше.

мозок і депресія

Революція наближається з кожним днем

Мережа депресії – це так звана “мережа в автоматичному режимі”. Ця назва пов’язана з тим, що коли вона має справу зі складними ідеями, вона вимкнена.

Однак коли мозок відпочиває, вона активується.

Під час депресії він припиняє працювати належним чином, щоб почали з’являтися негативні автоматичні думки. Згідно з дослідженням, аналізу крові буде найближчим часом достатньо для діагностики депресії.

навіщо потрібна діагностика депресії

Багато пацієнтів скаржаться на те, що їхнє оточення думає, що вони дісталися цієї межі на власний розсуд або через недостатню кількість зусиль.

У цьому сенсі діагностика депресії допоможе депресивним особам продемонструвати правдивість свого дискомфорту через фізичний огляд.

Однак ми хотіли б звернути увагу на важливість підтримки сім’ї у випадку психічних розладах.

Коли у людини депресія, її самооцінка падає. Тож якщо сім’ї та друзі показують нерозуміння хвороби, проблема погіршується.

Це схоже на скручування рук, коли вони зламані. Збільшуються біль і травми. Ніхто цього не заслуговує.

Це може вас зацікавити ...
Прихована депресія: постійне почуття провини
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Прихована депресія: постійне почуття провини

Якщо у вас постійне почуття провини за те, чого ви насправді не робили - це може сигналізувати про проблему, а також про те, що у вас прихована деп...