Догляд за руками: 7 рекомендацій

Догляд за руками та запобігання ознак передчасного старіння потребують застосування кремів за допомогою масажу, а також використання сонцезахисного крему.
Догляд за руками: 7 рекомендацій

Останнє оновлення: 08 лютого, 2019

Ваші руки є однією з головних частин вашого тіла, коли справа стосується догляду. Постійний догляд за руками вкрай важливий. Ваша шкіра і суглоби також відчувають наслідки старіння та певних регулярних справ.

Насправді є багато способів догляду за здоров’ям рук. Естетичні процедури дуже ефективні й залежать від ціни та методики застосування.

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам перелік неймовірних косметичних процедур. Ми також розповімо вам деякі хитрощі, які ви можете використовувати щодня. Так ви зможете трохи затримати старіння рук.

Догляд за руками: косметичні процедури

Завжди варто звернутися до дерматолога з питань догляду за вашими руками. За допомогою кількох медичних аналізів ви можете визначити, яке лікування найкраще вам підходить, залежно від типу шкіри та вашого здоров’я.

професійний догляд за руками

Мезотерапія

Це лікування, як правило, застосовується для рук, які страждають на сухість, лінії на яких дуже чітко визначені й вимагають достатнього зволоження. Люди, які страждають на артроз, зазвичай потребують цього типу лікування.

  • Мезотерапія полягає в застосуванні гомеопатичних препаратів з хімічними сполуками та комплексними вітамінами, які живлять тканини шкіри та глибоко зволожують її.
  • Таким чином, вона стимулює вироблення колагену, так що ваша шкіра виглядає яскравіше і відновлює свою еластичність.

Хімічні пілінги

пілінг
Цей процес робить пілінг рук шляхом застосування медичного лікування спеціалізованими хімікатами.

Пілінг ідеально підходить для рук, що мають плями та зморшки. З часом ваша шкіра поверне гладкість та молодість, і ви помітите результат.

Медичні ін’єкції

У цьому випадку лікування призначають для рук, які зазнали значної втрати щільності, внаслідок чого вони стали майже прозорими, а вени виглядають товстішими.

  • Під місцевою анестезією вживлюють полімолочну або гіалуронову кислоту.
  • Результати, які ви можете отримати, неймовірні, тому що значно шкіра відновлює свою щільність.

Інші рекомендації для омолодження рук

Наступні рекомендації – це хороші звички, яких ви повинні дотримуватися щодня, щоб зберегти хороше здоров’я рук. Вони досить прості й вимагають лише послідовності.

Масаж перед сном

Коли ви спите, ваше тіло входить у стан релаксації, під час якого клітини відроджуються і поглинають поживні речовини. Тому ми рекомендуємо вам робити масаж з кремами, що містять натуральні олії, щоб вони добре поглиналися.

  • Масажуйте руки ніжними коловими рухами.

Захистіть свої руки

ефективний догляд за руками
Температура довкілля – це один із чинників, який найбільше впливає на догляд за руками. Захищайте руки від сонця зволожувальними засобами. Так само захищайте їх від холоду. Дуже важливо наносити сонцезахисний крем перед виходом на вулицю під сонячні промені.

Використовуйте хороше мило і не мийте руки надто часто

Це ви робите щодня. Варто використовувати мило, яке підходить до стану вашої шкіри.

Важливо, щоб ви використовували мило з натуральних інгредієнтів, таких як квіткові олії, алое вера, мед, олія ши чи вівсянка.

Хоча догляд за руками та гігієна є життєво важливими, не мийте руки занадто часто. Як і зміни погоди, надмірне миття рук може також послабити шкіру на руках та зробити її менш гладкою.  • Organizacion Mundial de la Salud. Higiene de las manos: ¿por qué, cómo, cuándo? OMS. 2012.
  • World Health Organization. Guía de la OMS sobre Higiene de Manos en la Atención de la Salud. World Heal Organ. 2009.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.