Дитина-зірка та дитина-веселка: що це таке

Обидва терміни стосуються різних типів материнства, які є досить непростими, але водночас вони допомагають матерям стати сильнішими.
Дитина-зірка та дитина-веселка: що це таке

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Дитина-зірка та дитина-веселка – це терміни, які належать до різних видів материнства, тому що ці матері живуть як сумними, так і щасливими моментами. Деякі з них радіють народженню своєї дитини, а деякі – ні.

Одна дитина не замінює іншу, вони доповнюють одна одну, створюючи зміни у житті матері, що допомагає їй ставати сильнішою з кожним днем. Дитина-зірка та дитина-веселка є новими поняттями, і прийняття їх змінить батьків цих дітей.

Дитина-зірка

Дитина-зірка – це дитина, яка формується всередині матері, але не може досягти повного розвитку і народжується мертвою. Життя заперечувало їхнє існування, але вони існували і батьки любили їх . Фактично, вони завжди будуть продовжувати блищати, як незгасна зірка на небі, щоб пам’ять про них жила вічно.

Ці діти не пізнали світ і не відчули обіймів своєї матері. Однак вони заповнили серце своєї матері любов’ю, яку ті пронесуть у своєму серці через усе життя. Дитина-зірка вмирає, а дитина- веселка народжується після неї.

вагітність

З іншого боку, є багато матерів, у яких цей сум залишається у серці на все життя. Через те, що вони пережили, коли дізналися, що їх дитина втратила життя, ще коли була в лоні.

Коли починається цей біль, залишається тільки поранене серце матері. Коли проходить час , і починається відновлення, біль перетворюється на натхнення.

Через це здійснюється шлях вшанування життя, яке вони носили в собі протягом декількох місяців. На небі з’являється зірка, в яку перетворилася дитина.

Отже, рани всередині помалу з агоюються. Хоча матері ніколи повністю не забувають про це, вони навчаються жити і йти вперед, тому що материнство дає жінкам можливість любити нескінченно.

Дитина-веселка

Дитина-веселка – це та, що народжується після викидня, смерті плоду чи смерті новонародженого. Вона стає веселкою, повною надії на чудове майбутнє після важкої втрати.

Коли мати має силу перетворити свій біль на позитивну енергію, народжується дитина-веселка. Початок нового життя та нової любові. Без сумніву, обидві дитини займуть важливе місце в серці матері на все життя.

Дитина-зірка та дитина-веселка: різне материнство

Бажання жінок – досягти здорової вагітності, яка закінчиться щасливо. Проте буває й інший вид материнства.

Це той, коли матір має двох дітей: дитину-зірку і дитину-веселку. Таке материнство не обирають, це просто відбувається в житті. Воно відрізняється тим, що поведінка матері змінюється.

дитина-веселка

Насправді втрата дитини є предметом табу, і матері, які зазнали цього, зазвичай це не обговорюють. Щойно дитина-веселка з’являється в їхньому житті, вона, безсумнівно, приносить сили, які потрібні матері, щоб рухатися вперед.

Питання, які є у матерів дитини-зірки і дитини-веселки

Коли мати знову завагітніє після втрати, у неї виникатимуть різні питання, страждання, тривоги та страх.

Питання, такі як: Чи буде в мене ще одна дитина-зірка? Чи готове моє тіло принести її у світ? Чи готова я знову бути мамою? Як зменшити ризики мати викидня? Після втрати збільшується кількість невідомого.

Після дванадцятого тижня ризик викидня починає зменшуватися, і батьки можуть розслабитися і почати насолоджуватися тим, що у них буде дитина-веселка. Ця дитина допоможе матері дитини-зірки знайти сили і відновити надію.

Деякі фактори, що впливають на втрату дитини

Плід

 • Вроджена аномалія або смертельна генетика
 • Хронічна або гостра інфекція
 • Затримка внутрішньоутробного розвитку

Плацента

 • Заплутана пуповина
 • Плацентарний відрив
 • Серйозне старіння плаценти
 • Передчасний розрив мембрани

Матір

 • Довга вагітність: коли вона перевищує 42 тижні
 • Хронічні захворювання матері
 • Прееклампсія та еклампсія
 • Інфекції під час вагітності

Усі ці фактори можна визначити, якщо проводити належний огляд. Тим не менш, нікого не можна звинувачувати, якщо вам судилося жити іншим материнством.

Нарешті, важливо зазначити, що сьогодні є і такий вид материнства, але багато жінок мовчать про це, тому що людство не розуміє їхні почуття. Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе таким матерям наважитися обговорювати цю тему.

дитина-зірка

Таким чином, це буде корисно прочитати всім. Людям, які мають дитину-зірку, тим, хто ще не мав дітей, або просто звичайним мамам. Після прочитання вони зможуть зрозуміти тих, хто живе далі після втрати дитини.

Роздуми

Коли ви запитаєте у матері: “Скільки у вас дітей?”, а вона відповість двоє, але ви бачите тільки одну. Це тому, що в неї є в серці живе дитина-зірка.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.