Ефективні натуральні засоби від герпесу

Для прискорення одужання ми рекомендуємо не тільки використовувати ефективні натуральні засоби від герпесу, але й не ділитися своїми особистими речами з іншими людьми до повного відновлення організму після хвороби. До того ж краще позбутися тих предметів, якими ви користувалися під час спалаху герпесу.
Ефективні натуральні засоби від герпесу

Останнє оновлення: 22 січня, 2019

Герпес – це інфекційне захворювання, яке характеризується появою висипань або червонуватих прищів на поверхні губ.

У медицині ця хвороба також відома за терміном “губний герпес”. Причиною появи цього захворювання є атака організму вірусом простого герпесу першого типу. Вірте чи ні, але цей вірус дуже легко передається від однієї людини до іншої.

Хворі на губний герпес страждають через неприємні відчуття поколювання та свербіння в ураженій частині тіла. З часом висипання зникають. Іноді герпес супроводжується значним підвищенням температури та алергічною реакцією.

На щастя, цей синдром не становить загрози для життя та здоров’я людини. Зазвичай симптоми герпесу зникають самі по собі всього за кілька днів після появи. Втім, це не означає, що захворювання можна ігнорувати. Рекомендуємо одразу розпочати процес лікування, щоб мінімізувати ризик розвитку ускладнень.

Якщо ви все зробите правильно, то висипання підсохнуть ще до виділення з них рідини. До того ж, за умови вчасного лікування герпесу можна суттєво зменшити ризик передачі вірусу іншим людям.

На щастя, існують ефективні натуральні засоби від герпесу. За умови регулярного застосування цих засобів ви зможете прискорити процес загоєння висипань на губах без жодних побічних ефектів.

У цій статті ми зібрали рецепти 7 найбільш ефективних засобів від герпесу. Неодмінно переконайтеся в їхній ефективності на власному досвіді!

Найкращі натуральні засоби від герпесу

1. Холодне молоко

холодне молоко для лікування герпесу

До складу молока входить корисна речовина під назвою лізин. При потраплянні на шкіру ця сполука нівелює згубну дію небезпечного вірусу, відомого як герпес.

Зверніть увагу, що за умови зовнішнього застосування молока можна відрегулювати рівень рН шкіри. До того ж, натуральні засоби від герпесу на основі молока дозволяють шкірі активно дихати в уражених висипаннями ділянках.

Як правильно застосовувати холодне молоко?

 • Вмочіть у молоко чисту ватну паличку або спонж та протріть висипання на губах.
 • Залиште засіб на губах. Змивати залишки молока не потрібно.
 • Для отримання бажаного результату рекомендуємо повторювати процедуру 2-3 рази на день.

2. Томати

Антиоксиданти, що входять до складу томатів, мають здатність стимулювати відновлення клітин у тих частинах тіла, які уражені вірусом герпесу.

Зверніть увагу, що свіжі томати сповільнюють ріст хвороботворних мікроорганізмів. До того ж, натуральні засоби від герпесу на основі томатів усувають подразнення та зменшують неприємні пекучі відчуття.

Як правильно застосовувати томати?

 • Візьміть невелику кількість м’якушу свіжих томатів та нанесіть цей засіб на висипання.
 • Залиште засіб на шкірі щонайменше на 30 хвилин.
 • Використовуйте цей натуральний продукт принаймні двічі на день до повного зникнення проблеми.

3. Натуральний йогурт

натуральний йогурт від герпесу

Молочна кислота, що є одним з головних компонентів натурального йогурту, має здатність регулювати природний рівень рН шкіри на губах. До того ж, за умови регулярного використання засобів на основі натурального йогурту можна запобігти росту вірусу, який викликає герпес.

Завдяки своїм корисним властивостям натуральний йогурт має здатність знімати відчуття свербіння. У разі спалаху герпесу йогурт також допомагає сповільнювати процес розповсюдження інфекції.

Як правильно застосовувати натуральний йогурт?

 • При появі перших неприємних симптомів герпесу ми рекомендуємо нанести невелику кількість натурального йогурту на уражені ділянки тіла.
 • Якщо ви спостерігаєте сильний спалах герпесу, нанесіть йогурт на висипання та залиште засіб на шкірі. Змивати залишки йогурту не потрібно.
 • Для отримання позитивних результатів рекомендуємо використовувати натуральний йогурт щонайменше тричі на день.

4. Алое вера

Оскільки алое вера володіє потужними протигрибковими та антивірусними властивостями, натуральні засоби від герпесу на основі цієї рослини заслужено вважають неймовірно ефективними. Вони чудово борються з негативним впливом вірусу простого герпесу першого типу на шкіру людини.

До складу алое вера входять натуральні активні сполуки, які сповільнюють розвиток нових висипань. До того ж, засоби на основі алое прискорюють відновлення пошкоджених ділянок тіла.

Як правильно застосовувати алое вера?

 • Візьміть невелику кількість натурального гелю алое вера та нанесіть його на губи.
 • Зачекайте близько 30 хвилин. Змивати залишки гелю не потрібно.
 • Для отримання бажаного ефекту радимо користуватися алое вера тричі на день.

5. Екстракт грейпфрутового насіння

грейпфрут для лікування герпесу

Цей натуральний продукт володіє потужними антивірусними та протигрибковими властивостями. Саме завдяки цим властивостям екстракт грейпфрутового насіння має здатність нівелювати негативну дію вірусу простого герпесу.

До того ж, до складу цього продукту входить велика кількість вітаміну С – поживної речовини, яка прискорює відновлення пошкодженої шкіри. Ба більше, вітамін С має здатність створювати природний захисний бар’єр від хвороботворних мікроорганізмів.

Як правильно застосовувати екстракт грейпфрутового насіння?

 • Накапайте дві краплі екстракту грейпфрутового насіння на кожне висипання.
 • Залиште засіб на губах. Змивати його не потрібно.
 • Повторюйте процедуру щонайменше двічі на день.

6. Лід

Попри те, що сам по собі лід не має здатності атакувати вірус герпесу, за умови його регулярного застосування можна зменшити ознаки запалення та усунути відчуття поколювання. Саме цими неприємними симптомами зазвичай супроводжується герпес.

Як правильно застосовувати лід?

 • Загорніть кілька кубиків льоду у полотняну серветку або мішечок та прикладіть до губ.
 • Для прискорення загоєння рекомендуємо повторювати процедуру тричі на день.

7. Морська сіль

морська сіль для лікування герпесу

Цей продукт володіє неймовірними антисептичними та противірусними властивостями. Саме тому натуральні засоби від герпесу на основі морської солі заслужено вважають напрочуд ефективними.

За умови нанесення цих засобів безпосередньо на місця спалаху вірусу можна швидко підсушити висипання. До того ж, морська сіль не дозволяє вірусу розповсюджуватися по всьому організму.

Як правильно застосовувати морську сіль?

 • Змочіть дрібку морської солі невеликою кількістю води або лимонного соку. Натріть цим засобом уражені частини губ.
 • Залиште морську сіль на губах щонайменше на 20 хвилин, після чого змийте залишки засобу.
 • Для максимальної ефективності радимо повторювати процедуру 2-3 рази на день.

Якщо ви хочете прискорити відновлення шкіри, ми радимо не тільки взяти на озброєння натуральні засоби від герпесу, але й ні з ким не ділитися такими предметами особистої гігієни, як губна помада, станок для бриття та рушники.

Щойно ознаки інфекції повністю зникнуть, радимо змінити всі засоби особистої гігієни на нові, щоб запобігти повторному спалаху герпесу. • Fujeida, S. (2003). Herpes labialis. Otolaryngology – Head and Neck Surgery (Tokyo). https://doi.org/10.1007/BF03085265
 • Opstelten, W., Neven, A. K., & Eekhof, J. (2008). Treatment and prevention of herpes labialis. Canadian Family Physician. https://doi.org/10.1186/cc9185
 • Huertas, R. A. P. (2013). Yogur en la salud humana. Revista Lasallista de Investigacion. https://doi.org/10.1021/jf301903t
 • Feily, A., & Namazi, M. R. (2009). Aloe vera in dermatology: a brief review. Giornale Italiano Di Dermatologia e Venereologia : Organo Ufficiale, Società Italiana Di Dermatologia e Sifilografia.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.