Історія Надії, яку власні батьки звинуватили в чаклунстві

Завдяки данським активістам життя маленької дівчинки на ім’я Надія повністю змінилося. Попри її страшне та голодне минуле тепер вона щаслива та здорова.
Історія Надії, яку власні батьки звинуватили в чаклунстві

Останнє оновлення: 26 травня, 2019

Надія – маленька дівчинка. Їй всього два роки, вона з Нігерії, її історія життя зворушила не одне серце в усьому світі.

Маленьку дівчинку залишили на вулиці власні батьки, бо думали, начебто вона начебто чаклунка. Якби не данські волонтери, Надія померла б на вулицях рідного міста.

Після проведених кількох місяців в реабілітаційному центрі Надія зазнала неймовірних змін. Її фотографії стали використовувати в соціальних мережах, щоб привернути увагу до дітей сиріт в Нігерії.

Історія життя Надії

діти

У січні цього року Данський волонтер Анджі Рінґрен Ловен знайшла дворічну дівчинку, що блукала за межами Абуджі, столиці Нігерії. Вона була гола та страждала від голоду.

За даними газети The Independent, Анджі є засновником фонду допомоги африканським дітям та їх розвитку (благодійна організація, що займається розвитком та освітою африканських дітей). Ця організація рятує дітей з вулиць, які стають для них дуже небезпечними, коли дітям ставлять тавро відьми.

Надію знайшли в дуже складному стані через недоїдання, вона страждала від різних кишкових паразитів.

Побачивши Надію в такому стані, Анджі вимила її та загорнула в ковдру, згодом її негайно відправили в лікарню в місті Уйо. Там вона отримала інтенсивну терапію від паразитів. У неї навіть виявили анемію на важкій стадії і мусили робити переливання крові.

дорослі купають дівчинку

Причиною цього стало те, що дитина намагалася вижити і поїдала залишки їжі, що знаходила на вулиці, і сміття протягом цілих 8 місяців.

З моменту, коли її знайшли, данські активісти опублікували серію фото та відео в соціальних мережах для матеріальної підтримки, адже витрачали гроші на медичні препарати для Надії.

Це виявилося одним із найкращих їхніх рішень. Менше ніж за 48 годин пожертвування досягли майже одного мільйона доларів.

Активісти подякували на сторінках соціальної мережі Facebook:

«Ми надамо Надії найкраще лікування, яке вона може отримати. Також ми сподіваємось, що медичний центр буде завжди відритим для порятунку дітей, яким загрожує небезпека».

Після двох місяців лікування Надія виглядає значно краще.

На останніх фотографіях дівчинка усміхається та виглядає щасливою серед людей, що турбуються про неї. Ці світлини відрізняються від тих, що потрясли світ лише декілька тижнів тому.

Хоча Надія досі під пильним наглядом медиків, але в неї вже почалося справжнє дитинство, на яке заслуговують всі діти.

Надія росте…

дівчинка з чоловіком

Завдяки пожертвам, які вона отримала, Анджі Рінґрен Ловен зможе врятувати не одне дитяче життя, зробивши дітей щасливими та усміхненими, як Надію.

Анджі попереджає, що тисячі африканських дітей в небезпеці через те, що їх називають або відьмами, або одержимими.

«Ми щодня бачимо тортури дітей, тероризм та вбивства. Ці картини показують мені, навіщо я борюся, навіщо продала все, що мала, навіщо залишила Данію задля цієї справи,» – заявила Анджі.

Разом зі своїм чоловіком Девідом Ловен почала будівництво притулку для сиріт в кінці січня.

Пара має власного сина, Девіда молодшого, якому майже два роки. Але вони також відповідальні за 35 хлопчиків та дівчаток, яких врятували за умов, схожих на Надіїних.

Ловен вважають героєм через її відданість та зусилля, які вона прикладає, рятуючи дітей. Мільйони людей в усьому світі дізналися про такі випадки та висловили зацікавленість та підтримку.

Вона й надалі ділиться новинами життя Надії на своїй сторінці в Facebook.

Надійчина посмішка є символом, під яким тисячі людей об’єднуються заради здійснення великих справ.

Як і Надія, багато дітей потребують особливої уваги та підтримки, допомагаймо їм, поки ще не пізно.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.