Корисні властивості кокосової води

Кокосова вода містить свіжу воду, сахарозу та легкі вуглеводи. Вона також складається із інших органічних сполук, які є дуже корисними для здоров'я та чудово насичують організм енергією після фізичного навантаження.
Корисні властивості кокосової води

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Дослідження доводять, що властивості кокосової води є навіть кращими за молоко та більшість енергетичних спортивних напоїв. Оскільки вміст калію у ній більший, ніж у бананах, а ще цей напій є низькокалорійним, не містить жирів та холестерину, що робить його дуже корисним.

Немає жодних сумнівів, що багатьом людям уже відомо про лікувальні властивості кокосової олії, але тепер і кокосова вода може зайняти своє місце у домашній аптечці, адже кокос володіє протигрибковими, антибактеріальними та противірусними властивостями. 

Корисні властивості кокосової води

vidkrytiy_kokos

Окрім своїх природних корисних властивостей, кокосова вода також:

 • Містить вітамін А, який є корисним для зору. Вживання кокосової води допоможе вам підтримувати гарний стан вашого зору.
 • Містить багато мінералів, таких як мідь, цинк, залізо, фолієву кислоту, фосфор та калій.
 • Має високий вміст антиоксидантів завдяки присутності у ній цитокінів. Окрім цього, кокосова вода запобігає ранньому старінню, перешкоджає утворенню тромбів та окислювальній дегенерації.
 • Оскільки у кокосовій воді міститься багато клітковини, вона стимулює хорошу роботу кишечника та допомагає виводити токсини та шкідливі відходи з кишок, які можуть спричинити проблеми зі здоров’ям.
 • Допомагає насичувати наші кістки, зуби та нігті необхідними мінералами, саме тому кокосову воду рекомендують до вживання в першу чергу дітям, матерям у період лактації та вагітним жінкам.
 • Також є дуже корисною для людей, які хворіють на коліт, виразку або страждають від закрепів.

Інші властивості кокосової води

 1. Допомагає виводити токсини. Завдяки високому вмісту калію, кокосова вода допомагає контролювати рівень електролітів у організмі, виводячи токсини природним шляхом.
 2. Допомагає контролювати баланс рідини у організмі, що сприяє підтриманню кров’яного тиску у межах норми та забезпечує хорошу циркуляцію крові та лімфи в організмі.
 3. Якщо у вас є пігментні плями на обличчі, втирайте трохи кокосової води у обличчя щовечора після купання. Ця процедура зробить плями менш помітними.
 4. Можна використовувати як ополіскувач для волосся, оскільки кокосова вода попереджує появу лупи та зменшує її кількість.
 5. Допомагає зменшити шкідливий вплив стресів на пакреатичну та ферментивну системи. Окрім цього, кокосова вода полегшує перебіг захворювань жовчного міхура, а ще робить шкіру м’якою та гладенькою на дотик.
 6. Можна використовувати при лікуванні акне, червоних вугрів, розтяжок та висипки на шкірі.
 7. Знежирює шкіру, а тому є чудовим тонізуючим та очищувальним засобом для догляду за шкірою обличчя, оскільки сприяє утворенню нових клітин.
 8. Містить потрібну кількість солей та білків, завдяки чому кокосову воду рекомендують пити важкохворим людям.
 9. Допомагає боротися із паразитами.
 10. Збільшує рівень концентрації уваги, а також запобігає появі головних болей, підтримуючи необхідний рівень рідини у організмі.

Візьміть до уваги…

Для того, щоб отримати якомога більше користі від кокосової води, готуйте її лише зі свіжих фруктів. Кокос забезпечує фільтрацію води, яка проходить з вершечка пальми до самого плоду. Дощова вода фільтрується великою кількістю зовнішніх волокон, які і зроблять напій більш очищеним та насичують його необхідними вітамінами та мінералами.

Сподіваємося, вам сподобалася ця інформація про корисні властивості кокосової води!

Це може вас зацікавити ...
5 засобів з кокосовою олією, щоб зменшити розтяжки
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
5 засобів з кокосовою олією, щоб зменшити розтяжки

Завдяки вмісту жирних кислот та їхній здатності відновлювання, засоби з кокосовою олією ідеально підходить для того, щоб зменшити розтяжки та інші ...


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.