Людина в інших стосунках у вас закохана: що робити?

Якщо ви думаєте, що людина в інших стосунках у вас закохана, проаналізуйте плюси і мінуси, перш ніж приймати будь-яке рішення, оскільки це дуже делікатна ситуація.
Людина в інших стосунках у вас закохана: що робити?

Останнє оновлення: 27 лютого, 2021

Людина в інших стосунках починає дивитися на вас інакше. Ви знаєте, що у неї є партнер, але ви все одно запитуєте себе, чи вона вам подобається. Ситуація може бути незручною або спокусливою, залежно від того, як ви її сприймаєте. Якщо ви відчуваєте щось до цієї людини, ймовірно, вам буде цікаво дізнатися, чи дійсно вам вона подобається чи ні.

Проблема полягає в тому, що ви не впевнені, чи вона до вас так ставиться з простої ввічливості, чи між вами дійсно є хімія.

Як розпізнати? Які ознаки свідчать, що це правда?

Ось деякі з ознак, які підкажуть вам, коли вас уподобала певна людина. Прочитайте про них більше!

1. Вона дивиться на вас інакше

людина в інших стосунках у вас закохана
Коли ви приваблюєте людину, її погляд змінюється. Якщо вона цікавиться вами, вона буде дивитися на вас за кожної нагоди.

Вона може робити це свідомо або несвідомо. Однак, хоч би як вона намагалася уникнути цього, вона завжди дивиться на вас, коли ви проходите повз або поруч.

2. Людина в інших стосунках, але хоче бути поруч з вами

Якщо ви подобаєтеся людині в інших стосунках, вона хоче бути близькою до вас. Якщо ви друзі, ця людина завжди хоче бути поруч з вами. Ви також можете помітити, що вона поводиться по-іншому з вами, ніж з іншими друзями.

Часто вона може проявити себе, щоб зрозуміти, чи є у неї шанс з вами, навіть якщо вона вже у стосунках.

3. Вона ділиться з вами своїм життям

закоханість
Ви знаєте, що вона забагато говорить про вас, хоча у неї є партнер. Ви спілкуєтеся кілька разів протягом дня, і вона завжди говорить вам, куди йде або що робить.

Якщо людина виявляє інтерес до того, що ви робите, або як пройшов ваш день, можливо, її почуття виходять за рамки простої дружби.

4. Вона порівнює вас зі своїм партнером

Ніхто не любить порівнянь з іншими. Однак, коли вона починає порівнювати з вами свого партнера, можливо, вона просто опосередковано дає вам знати, як ви їй подобаєтеся.

Вона може сказати вам, що бажає, щоб її партнер був більше схожий на вас або мав багато ваших якостей.

5. Вона просить вас робити багато справ разом

дружба і кохання
Друзі зазвичай проводять багато часу разом. Проте коли вас наполегливо просять робити щось разом, що можна робити зі своєю половинкою, це не є нормальним.

Якщо людина проводить більше часу з вами, ніж зі своїм партнером, це, безумовно означає, що вас люблять більше. У такий спосіб вам дають знати, що ви подобаєтеся і прекрасно проводите час разом.

6. Вона стає ревнивою, коли ви гуляєте з кимось іншим

Ймовірно, ця людина буде ревнувати, коли ви розповісте їй, що ви ходите кудись з кимось іншим.

Це може змусити її змінити своє ставлення або докоряти вам. Іноді вона може сказати, що ви не повинні робити це, тому що, на її думку, це погано для вас.

7. Вона телефонує вам, коли має проблеми зі своїм партнером

закохана жінка
Це може змусити вас відчути себе «другою скрипкою». Однак, ймовірно, що ця людина, яка любить вас, прийде до вас під час кризи своїх стосунків.

Вона часто так робить, щоб з’ясувати, чи є у вас шанс у випадку, якщо її поточні стосунки закінчаться.

8. Вона намагається бути у вашому суспільному колі

Ви помітили, що ви зустрічаєте її скрізь, куди йдете зі своїми друзями? Це не може бути випадковістю.

Якщо ця людина закохана у вас, вона шукатиме нескінченні можливості побачити вас і бути близькою до вас. Якщо вона перебуває у вашому соціальному колі, їй буде легше бути поруч.

9. Вона прагне привернути увагу, коли ви неподалік

Її міміка, жести та поведінка все можуть бути ознаками, які підкажуть вам, що ви їй подобаєтеся.

Коли ви перебуваєте в одному місці, ця людина намагається привернути увагу, щоб ви помітили її. Іноді вона може змінювати позу або тон голосу.

Ви впевнені, що у вас закохана людина в інших стосунках? Якщо ви підтвердите це, спробуйте дуже ретельно проаналізувати ситуацію, перш ніж приймати будь-яке рішення. Пам’ятайте, що дуже важко перебувати між двома вогнями в стосунках.  • Armenta-Hurtarte, Carolina, Sánchez-Aragón, Rozzana, & Díaz-Loving, Rolando. (2012). ¿DE QUÉ MANERA EL CONTEXTO AFECTA LA SATISFACCIÓN CON LA PAREJA?. Suma Psicológica , 19 (2), 51-62. Recuperado el 09 de enero de 2023, de http://www.scielo.org.co/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0121-43812012000200004&lng=en&tlng=es.
  • Houston, T. L. (1974), Foundations of interpersonal attraction, Nueva York: Academic Press.
  • Soto Ferraris, R. (2015). Factores que intervienen en la elección de pareja de jóvenes mexicanos. Revista REDES, (32), 71–84. Recuperado a partir de https://redesdigital.com/index.php/redes/article/view/180
  • Walster, E. (1971), Passionate love. In B. Murstein (Ed.), Theories of attraction and love. Nueva York: Springer Publ.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.