Магія щирих людей - приклад для наслідування

Магія щирих людей - приклад для наслідування
Магія щирих людей - приклад для наслідування

Останнє оновлення: 17 грудня, 2018

Ті, у кого в серці є магія щирих людей, ніколи не потребують фокусів. Тому що вони – люди, які мають власне природне світло, яке заспокоює і допомагає їм мріяти.

Вони – сміливі особистості, які роблять неможливе, і навряд чи усвідомлюють значення того, що вони роблять для нас.

Ми впевнені, що у вашому найближчому соціальному колі ви знаєте когось із такими характеристиками. Це нормально, що ми говоримо про них “друзі з магією” або члени сім’ї з особливим подарунком долі – робити звичайні речі незвичайними.

Наявність таких людей навколо вас є винятковою. Хоча ми постійно рекомендуємо дбати про них і цінувати щодня, ми хочемо порадити щось краще: навчитися імітувати їх.

Сьогодні ми хочемо пояснити деякі психологічні риси, які зазвичай визначають людей з магією – ті, що не потребують трюків, щоб бути особливими.

Магія щирих людей – ніяких трюків

Ми визначаємо магічних людей як щирих. Щирість у психології фіксує серію цікавих рис, які насправді можна визначити за такими характеристиками:

Ніякої хибної скромності або жалю до себе

Магія щирих людей не передається іншим. Невпевнені та недовірливі люди – це протилежність щирих людей. Вони постійно потребують зовнішнього визнання, щоб відчувати себе потрібними, корисними або важливими.

 • Окрім фальшивої скромності, яку потрібно мати для соціального визнання, також є необхідність і гордість завжди бути краще за інших.
 • Під справжньою скромністю щирих, чарівних людей мається на увазі, що ми всі на задньому сидінні, де люди повинні поважати один одного. Ніхто не повинен бути кращим, ніж решта.
 • Люди з магією також не потребують жалю до себе. Вони не роблять із себе жертву, тому що розуміють цінність емоційної незворушності.
емоції

Їм не потрібне схвалення

Справжня людина, яка виділяється за допомогою своєї автентичності, не шукає схвалення кожного.
 • Спосіб життя таких людей характеризуєвнутрішнє світло. Головним чином воно пов’язане з тим, як вони відчувають себе: вони мають хорошу самооцінку.
 • Вони не намагаються вписатися в середовище і завжди користуються цією сердечною спонтанністю, яку не всі розуміють.
 • “Те, що ви бачите, це те, що ви отримуєте”, не більше, не менше. Неважливо, яка ситуація та коли вона відбувається. Їхній характер завжди однаковий, співзвучний цінностям та ставленням.

Інфекційний ентузіазм

Магія щирих людей має таку іскру, що завжди змушує нас посміхатись у складні дні, це перш за все частина такої людини, яка має потужні життєві сили та оптимізм.

 • Це нелегко передавати енергію, яка приносить радість похмурим людям або підбадьорювати когось, хто переживає важкі часи.
 • Цей вид особистості може захопити нашу увагу лише своїми словами та присутністю.Вони можуть це зробити, тому що вони пропонують нам впевненість і чудове почуття, що “хоча важко повірити, усе буде добре”.

Вони знають, що таке взаємність

Володіти магією не означає виконати трюк, щоб отримати щось замість цього. Магія щирих людей – це, перш за все, дарувати іншим почуття щастя через найпростіші, скромні вчинки.

 • Їхні магічні погляди показують розуміння емпатії та побудови взаємності.
 • Вони знають, що дружба та стосунки засновані на взаємній повазі та найбільш скромному зв’язку, де серце може інтуїтивно задовольнити потреби іншого.

Ще з першого дня є  почуття цілісності. Ми знаємо, що вони завжди прийдуть на допомогу, і що їхні скромні душі ніколи не шукатимуть нічого крім дружби.

магія щирих людей

Життя завжди здається легким з їхнього боку

Ми не дуже добре знаємо, як вони це роблять. Але вони мають таку вроджену чесноту, що дозволяє їм розв’язувати вузли, приносити сонячне світло в бурхливий день і давати надію, коли все погано.
 • Як правило, говорять, що є люди, які так народилися, з подарунком долі, який полегшує існування. Але насправді це означає, що цей тип особистості дуже хоробро ставиться до життя.

Як ми і говорили з самого початку, разом із турботою про цих друзів та родичів, які дають нам свою магію та прихильність, ми також повинні намагатись бути подібними до них.

Не треба постійно покладатися на їхню неймовірну “магію“, щоб відчувати себе добре або знайти відповідь на питання. Поєднайте їхні цінності, дух та стійкість та спробуйте бути схожими на них.

Якщо б ми могли навчитися піклуватися одне про одного, а не ставити власне его на перше місце, суспільство було б набагато краще.

Тож не соромтеся додати краплю магії у своє життя. • Castillo, E. G. (1998). Educación y Valores. Revista Española de Pedagogía, 399–426. Retrieved from https://www.ugr.es/~fjjrios/pdf/Tice4-ValorEducacion.pdf
 • Lucas Breda, K., Groot, K., & Towle, A. (2013). EL DESARROLLO DE HUMILDAD CULTURAL MEDIANTE EL APRENDIZAJE SERVICIO CRÍTICO. Ciencia y Enfermería19(2), 35–46. https://doi.org/10.4067/S0717-95532013000200004
 • Kolden, G. G., Klein, M. H., Wang, C. C., & Austin, S. B. (2011). Congruence/genuineness. Psychotherapy, 48(1), 65.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.