Найкращі вправи для спалювання жиру

Існує багато вправ, які ви можете виконувати, щоб спали жир. У цій статті ми розповімо вам про деякі найбільш ефективні жироспалюючі вправи.
Найкращі вправи для спалювання жиру

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Існує багато вправ, які ви можете виконувати, щоб спалити жир. У цій статті ми розповімо вам про деякі найбільш ефективні жироспалювальні вправи, щоб ви могли виконувати їх кожен день і отримати ідеальні стегна та живіт, такі жадані для усіх жінок.

Важливо зазначити, що навіть найкращі вправи для спалювання жиру не допоможуть вам, якщо ви не поєднаєте їх зі збалансованою дієтою.

фрукти та овочі

Які бувають вправи

Далі ми пояснимо різницю між аеробними та анаеробними вправами, двома видами вправ, які допоможуть вам спалити жир. Анаеробні вправи відзначаються високою інтенсивністю та короткою тривалістю, в той час як аеробні вправи виконуються з низькою чи середньою інтенсивністю протягом тривалого часу. Обидва види є ефективними.

Приклади:

  • Аеробні: прогулянки, пробіжки
  • Анаеробні: важка атлетика, вправи на прес

Розминка

Обов’язково потрібно зробити розминку перед виконанням будь-яких з вищезгаданих вправ. Так пришвидшиться кровообіг у всьому вашому тілі, а це підготує його до більш інтенсивних вправ. Протягом цієї першої стадії  вам потрібно розім’яти всі суглоби, аби пізніше виконувати більш конкретні рухи, пов’язані із видом вправ. На забудьте розтягуватись перед початком та після виконання вправ. Якщо ви виконуєте вправи без попереднього розігріву, ви можете травмуватися і так і не зумієте виконати увесь запланований комплекс вправ.

Дізнатись більше: Найкращі поради, щоб мати гнучкі м’язи

Спалювання жиру

У питанні спалювання жиру існує декілька варіантів. Аеробні вправи – найпоширеніша рекомендація комплексу вправ для втрати ваги, а потім ви можете виконувати анаеробні вправи для отримання сильних м’язів. Втім, тренери рекомендують виконувати вправи вищої інтенсивності з перервами, або, як їх називають, інтервалами.

Такі вправи допоможуть переконатися, що ваше тіло може ефективно спалювати жир і навіть пришвидшать ваш метаболізм до наступного після виконання вправ дня. Такий вид вправ повинен виконуватися під наглядом тренера. Якщо ви виконуватимете вправи самі, ви ризикуєте отримати травму.

Все має свої процеси та особливості, тому і ваш організм потребує адаптаційного періоду, який різниться у кожному окремому випадку. 

Спочатку періоди відпочинку можуть бути довшими, адже ви лише звикаєте до виконання вправ.

Правда і те, що не варто зосереджуватися на однотипних вправах. Після того як ви увійшли в ритм, добре поєднувати різні види вправ, незважаючи на те чи вони аеробні, чи анаеробні. Все залежить від будови вашого тіла та відсотку жиру, який ви хочете спалити.

Не забувайте і про те, що жодними вправами на варто захоплюватися занадто. Ваше тіло має бути збалансованим. Важливо пам’ятати, що усі тренування повинні йти у комплексі з правильним харчуванням та достатньою кількістю випитої рідини. Людина, яка веде малорухливий спосіб життя, не потребує такої самої дієти, як людина, яка часто займається спортом і постійно збільшує інтенсивність вправ.

Так само, як і балансу у харчуванні, важливо дотримуватися збалансованості вправ. Дуже важливо проконсультуватися у  людини, яка знається на цьому, адже після того, як вам вдалося позбутися небажаного жиру, потрібно буде змінити стиль вашого життя. Відтепер все у ваших руках і вам вирішувати, чи ви хочете більш струнке та привабливе тіло, чи рельєфні м’язи.

дівчина займається бігом

 

Пам’ятайте, що хоч і досягнути вашої мети непросто, ще складніше завдання – зберегти отримані результати. Саме тому внутрішні зміни вашого мозку, зміни вашого мислення, набагато важливіші, ніж зовнішні зміни.

Найрадикальніші дієти дуже часто з тріском провалюються. Не завжди, але у багатьох випадках.

Зміна стилю життя – надійний спосіб як для отримання швидких результатів, так і для довготривалої перспективи. Правильне харчування на пару із рекомендованими для досягнення вашої цілі вправами принесе багато позитивних змін у ваше життя. У вас не лише підвищиться самооцінка, а й збільшиться заряд енергії, з’явиться хороший настрій, приваблива фігура, і перш за все, здорове тіло. Візьміть себе в руки і беріться до роботи!  • Swift DL, McGee JE, Earnest CP, Carlisle E, Nygard M, Johannsen NM. The Effects of Exercise and Physical Activity on Weight Loss and Maintenance. Prog Cardiovasc Dis. 2018 Jul-Aug;61(2):206-213.
  • Wewege M, van den Berg R, Ward RE, Keech A. The effects of high-intensity interval training vs. moderate-intensity continuous training on body composition in overweight and obese adults: a systematic review and meta-analysis. Obes Rev. 2017 Jun;18(6):635-646
  • Rynders CA, Thomas EA, Zaman A, Pan Z, Catenacci VA, Melanson EL. Effectiveness of Intermittent Fasting and Time-Restricted Feeding Compared to Continuous Energy Restriction for Weight Loss. Nutrients. 2019 Oct 14;11(10):2442

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.