Навіщо пити воду зранку?

Навіщо пити воду зранку?
Навіщо пити воду зранку?

Останнє оновлення: 31 травня, 2021

Усім відомо, що пити багато води – одна з найважливіших щоденних звичок. Вода підтримує рівень зволоження організму і є життєво необхідною для всіх органів. Але мало хто знає, що пити воду зранку, дійсно корисно для здоров’я.

Споживання води протягом дня дуже добре для всіх, але фахівці рекомендують пити саме вранці щонайменше одну склянку натщесерце. Чи готові ви з’ясувати, які переваги має ранкове споживання води?

Пити воду зранку потрібно, оскільки це допомагає зволожити організм

Коли ви спите протягом тривалого періоду часу, організм втрачає вологу. Немає значення, скільки ви випили напередодні, тому що організм вже вивів все зайве. Ось чому так важливо забезпечити себе необхідною вологою одразу після пробудження.

Склянка теплої води є ідеальним початком нового дня. Це не лише зволожує, але й приносить відчуття бадьорості та енергійності.

Допомагає організму вивести токсини

Окрім зволоження і живлення клітин тіла, споживання води натщесерце також сприяє виведенню токсинів, які непотрібні організму. Під час сну тіло відновлюється, поповнює запаси енергії і збалансовує гормони. Побічним ефектом є токсини і відходи, які треба усунути якомога швидше, щоб вони не накопичувалися.

Склянка теплої води вранці стимулює їх видалення і звільняє організм від зайвих речовин. Переваги, які ви неодмінно помітите, – покращення загального самопочуття і гарний вигляд шкіри.

Активізує метаболізм

Пити воду натщесерце – прекрасна звичка, якщо ви хочете схуднути. Достатня кількість води щодня має важливе значення для підтримки здорової ваги, а споживання води перед прийомами їжі  – найкращий спосіб отримати переваги.

Ця проста звичка допомагає активізувати метаболізм, і було доведено, що вона збільшує здатність організму спалювати калорії. Крім того, вода дає відчуття ситості і зменшує бажання з’їсти більше.

Зменшує печію

пити воду зранку потрібно щоб зменшити печію

Печія сьогодні є дуже поширеною проблемою, що зазвичай є результатом поганого харчування та інших шкідливих звичок. Хоча печія зазвичай виникає після споживання певних продуктів, вона також частіше з’являється в першій половині дня. Починаючи день зі склянки теплої води, ви знижуєте рівень кислотності шлунка.

Підживлює мозок

Ви знаєте, що більш ніж 90% головного мозку становить вода? Коли в організмі порушений рівень зволоження, мозок також страждає і припиняє працювати належним чином. Якщо ви починаєте свій день з великої кількості води, ваш мозок буде активнішим і краще вирішуватиме щоденні завдання.

Покращує травлення і запобігає закрепам

пиття води вранці допомагає боротися з закрепами

Основною причиною поганого травлення і закрепів є нестача води в організмі. Споживаючи воду натщесерце, ви поліпшуєте рух кишечника і запобігаєте майбутнім проблемам, таким як розлади шлунка.

Запобігає хворобам та бореться з ними

Регулярне споживання води є важливим для підтримки ідеального стану організму і запобігання можливим проблемам зі здоров’ям. Вода відіграє ключову роль у належній роботі всіх органів, оскільки вона запобігає розладам і навіть лікує багато захворювань.

Пити воду натщесерце – це найкращий спосіб отримати переваги, і навіть люди, які вже страждають на хвороби, помічають поліпшення їхнього стану.

Покращує здоров’я шкіри

І останнє, але не менш важливе: споживання води вранці також дуже корисне для здоров’я шкіри. Одна або дві склянки перед сніданком – це гарантований спосіб зробити шкіру більш зволоженою, пружною і молодою. Це запобігає ранній появі зморщок, адже шкіра стає еластичною.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.